PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تمامی بازیهای ps4 بصورت 1080p اجرا میشه ولی ایکس باکس نه.
پس ps4 بهتره
الان دیگه 99 درصد بازی ها رویِ هر 2تا کنسول با یه فریم ریت و یه رزلوشن اجرا میشه بستگی به سازنده ـش داره که چه رزلوشنی رو واسه کنسولا تعیین کنه!!!
مثه یوبی سافت!!!:|

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
تمامی بازیهای ps4 بصورت 1080p اجرا میشه ولی ایکس باکس نه.
پس ps4 بهتره

نسل قبل XBOX 360 خیلی از بازی ها رو 1080p اجرا میکرد و PS3 نه پس XBOX360 بهتره
این چیزا دلیل خرید نمیشه ، درضمن الان قرار هست ویندوز تن و DX12 برای عرضه بشه

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
من که پلی ۴ دارم واقعا از گرافیک بازی البته فعلا کیل زون رو بازی کردم راضی هستم چون اگه بخوایی با یه کامپیوتر همچین گرافیکی رو اجرا کنی باید سیستمت حداقل شش هفت ملیون آب خورده باشه ولی چون پلی چهار جمع و جور ساخته شده اگه پنج شش ساعت یه بازی گرافیک بالا رو اجرا کنی یه مقدار داغ میکنه ولی طبیعی هستش دستش عالی کار شده و نواقص دسته پلی سه رو نداره البته بازیهاش گرونه ولی با اجاره گرفتن و عوض کردن میشه حلش کرد اگه دقت کرده باشید شرکت سونی توجه خوبی به گرافیک و بازیهای AAA داره ولی شرکت مایکروسافت هم بازیهای عامه پسند خوبی داره در کل میشه گفت پلی چهار برای گیمر هایی که انحصار طلبند خوبه

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
نسل قبل XBOX 360 خیلی از بازی ها رو 1080p اجرا میکرد و PS3 نه پس XBOX360 بهتره
این چیزا دلیل خرید نمیشه ، درضمن الان قرار هست ویندوز تن و DX12 برای عرضه بشه
نه ولی ما در مورد وایپ اوت حرف نمیزنیم در مورد بازی هایی مثل TombRider : DE حرف میزنیم که دیدیم روی دوتا کنسول وضعیت فریم ریت ها چگونه بود ...
بنظر من باید ببینی با کدوم انحصاری ها بیشتر حال میکنی بعد کنسول رو انتخاب کنی .

- - -ویرایش - - -

الان دیگه 99 درصد بازی ها رویِ هر 2تا کنسول با یه فریم ریت و یه رزلوشن اجرا میشه بستگی به سازنده ـش داره که چه رزلوشنی رو واسه کنسولا تعیین کنه!!!
مثه یوبی سافت!!!:|

1 درصد .
http://forum.bazicenter.com/thread86656/

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
نه ولی ما در مورد وایپ اوت حرف نمیزنیم در مورد بازی هایی مثل TombRider : DE حرف میزنیم که دیدیم روی دوتا کنسول وضعیت فریم ریت ها چگونه بود ...
بنظر من باید ببینی با کدوم انحصاری ها بیشتر حال میکنی بعد کنسول رو انتخاب کنی .

- - -ویرایش - - -

1 درصد .
http://forum.bazicenter.com/thread86656/
در کل منظورم این بود که خیلی از بازی ها روی Xbox 360 گرافیک بهتری داشت ، به نظر من باید ببینی هر کنسولی که بازی ها بیشتری روش عرضه میشه باید بگیری که توی این وضعیت xbox همیشه برتری داشته

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
دلیل بهتر از این بابا بزرگ

فكر كردي چرا رزولوشن بالاتره؟ سخت افزار قوي تره؟ نه.
بخاطر رم ddr5 هست كه روشه.
حالا شما فك كردي ddr5 چيه؟ همون ddr3 هست ولي خيلي از چيزاش رو زدن تا بتونه سرعتش بيشتر بشه و بعد اسمش رو گذاشتن ddr5.
ولي حالا تو وان تمامي صفات ddr3 رو داريم و براي اينكه سرعتي همچون ddr5 و يا بالاتر داشته باشيم از Esram استفاده شده. ١٠٠ گيگابايت Esram ولي بازيساز ها اون اوايل قوانين استفاده از Esram رو نميدونستن و خودتونم ديديد چقدر گرافيك ٤ بهتر بود ولي حالا كم كم داريم ميبينيم گرافيك داره نزديك ميشه اين به معناي اشنايي بازيساز ها با اين سخت افزار هست
ضمنا براي اطلاع بگم من خودم گيم دولوپر هستم و ميفهمم اين چيزا.
جلو كسيم نگيد رزولوشن پلي ٤ بالاتره پس بهتره بهتون ميخنده.
در ضمينه انحصاري هم همونطور كه ما حسرت the last of us و uncharted رو ميخوريم سوني فن ها هم حسرت halo-forza-ryse-quentim-... رو ميخورن.
در جواب به كيفيت انحصاري ها هم بايد بگم بهترين شوتر دنيا با متاي ٩٨ برا ماس. بهترين ريسينگ دنيا برا ماس. رايز كه فعلا بالاترين گرافيك رو داره در نسل ٨ و در حال حاظر انحصاري هاي منتشر شده وان از ٤ بيشتره.
و ميرسيم به بحث مولتي مديا بودن كه اصلا همه قبول دارن وان بهتره.
اگه ميخواستم بازم توضيح بدم ١٠٠ خط ديگه ميشد فقط اينارو گفتم نگيد هيچي حاليش نيس و فقط ميگه وان خوبه.
حداقل از يه بازيسازي كه ١٠ ساله تو اين كاره اطلاعاتت كمتره.

DDD King

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13
حالا شما فك كردي ddr5 چيه؟ همون ddr3 هست ولي خيلي از چيزاش رو زدن تا بتونه سرعتش بيشتر بشه و بعد اسمش رو گذاشتن ddr5.
ولي حالا تو وان تمامي صفات ddr3 رو داريم و براي اينكه سرعتي همچون ddr5 و يا بالاتر داشته باشيم از Esram استفاده شده. ١٠٠ گيگابايت Esram ولي بازيساز ها اون اوايل قوانين استفاده از Esram رو نميدونستن و خودتونم ديديد چقدر گرافيك ٤ بهتر بود ولي حالا كم كم داريم ميبينيم گرافيك داره نزديك ميشه اين به معناي اشنايي بازيساز ها با اين سخت افزار هست
در ضمينه انحصاري هم همونطور كه ما حسرت the last of us و uncharted رو ميخوريم سوني فن ها هم حسرت halo-forza-ryse-quentim-... رو ميخورن.
در جواب به كيفيت انحصاري ها هم بايد بگم بهترين شوتر دنيا با متاي ٩٨ برا ماس. بهترين ريسينگ دنيا برا ماس. رايز كه فعلا بالاترين گرافيك رو داره در نسل ٨ و در حال حاظر انحصاري هاي منتشر شده وان از ٤ بيشتره.
اگه ميخواستم بازم توضيح بدم ١٠٠ خط ديگه ميشد فقط اينارو گفتم نگيد هيچي حاليش نيس و فقط ميگه وان خوبه.
حداقل از يه بازيسازي كه ١٠ ساله تو اين كاره اطلاعاتت كمتره
.

آقای اطلاعات ، DDR5 اصلا وجود خارجی نداره
GDDR5 مموری استفاده شده در PS4 هست

حال خوندن بقیه حرف ها و غلط گیری هم ندارم ، همین 2 خط اول آخرش رو خوندم کافی بود

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135

من اطلاعاتم در حد شما نیس فنِ سر سخت سونی هم نیستم.. ولی با یه سرچ ساده تو نت متوجه میشین که PS سخت افزار قوی تری داره، همین بس که رمش 40 تا 50 درصد از XO سریع تره
یه بار دیگه هم شما این تاپیکو ببین :)
http://forum.bazicenter.com/thread86656/page194

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام
اولا اون رم gddr5 که حدود ۱/۷ برابر از DDR 5 قوی تره !!!
بعد حجم esram هم خیلی کمه و زیاد نمیشه در حد gddr5 روش مانور داد
فقط ۱ درصد بازی ها رزولوشن برابر بوده و بقیه ps 4 بهتر بوده پس چرا باید خجالت بکشیم
ما هیچوقت حسرت اونارو نمیخوریم چون بهترشو داریم : the last of us - god of war - ratchet and clank- uncharted - infamous - gran tourismo - killzone بسه دیگه نه
در مورد شوتر اطلاعی ندارم ولی بهترین ریسینگ مال ماست شما یه نگا به متا و باز خورد مردم بنداز
رایز بالاترین گرافیک و بدترین meta fall رو داره
اتفاقا کسی ۱ ساله که بازی باز شده اطلاعاتش از شما بیشتره
در کل ps4 بهتره اینو 15 میلیون نفر دیگه هم میگن

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
من اطلاعاتم در حد شما نیس فنِ سر سخت سونی هم نیستم.. ولی با یه سرچ ساده تو نت متوجه میشین که PS سخت افزار قوی تری داره، همین بس که رمش 40 تا 50 درصد از XO سریع تره
یه بار دیگه هم شما این تاپیکو ببین :)
http://forum.bazicenter.com/thread86656/page194

بله درست ميگيد در حال حاظر پر سرعت تره ولي تا چند ماه ديگه ميبينيم چي ميشه

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
سلام
اولا اون رم gddr5 که حدود ۱/۷ برابر از DDR 5 قوی تره !!!
بعد حجم esram هم خیلی کمه و زیاد نمیشه در حد gddr5 روش مانور داد
فقط ۱ درصد بازی ها رزولوشن برابر بوده و بقیه ps 4 بهتر بوده پس چرا باید خجالت بکشیم
ما هیچوقت حسرت اونارو نمیخوریم چون بهترشو داریم : the last of us - god of war - ratchet and clank- uncharted - infamous - gran tourismo - killzone بسه دیگه نه
در مورد شوتر اطلاعی ندارم ولی بهترین ریسینگ مال ماست شما یه نگا به متا و باز خورد مردم بنداز
رایز بالاترین گرافیک و بدترین meta fall رو داره
اتفاقا کسی ۱ ساله که بازی باز شده اطلاعاتش از شما بیشتره
در کل ps4 بهتره اینو 15 میلیون نفر دیگه هم میگن

اولا ميدونم gddr هست ولي براي درك بهتر از كلمه ddrاستفاده كردم.
دوما نمره درايو كلاب چند شد؟
سوما ١ درصد؟!
بعدشم هركي نظر خودش رو داره و من به نظرتون احترام ميذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر