PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
اگه به دسته ps3 میگی شاهکار !!!!دسته ps4 سوپر شاهکاره !!!یه لحظه هم تو خرید ps4 شک نکن
شما حتما فن ماکروسافت هستی ، من هم PS3 داشتم و هم 360 چهار گیگ سری جدید ، هم الان واسه PC دسته 360 گرفتم.تو فوتبال و مورتال که دسته PS3 یه سر و گردن بالاتره.
بازی GTA V عکسهای مقایسه ای دو کنسول XBO و PS4 هستش؟

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
c4eva داره روی xbox oNE کار میکنه آخرین بار توی 2014-11-04 گفته به جاهای خوبش رسیده ، صبر کنید کپی خور بشه ، امسال بازی شاخی نیومد ارزشش نداره نسل جدید بگیرم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,616
شما حتما فن ماکروسافت هستی ، من هم PS3 داشتم و هم 360 چهار گیگ سری جدید ، هم الان واسه PC دسته 360 گرفتم.تو فوتبال و مورتال که دسته PS3 یه سر و گردن بالاتره.
بازی GTA V عکسهای مقایسه ای دو کنسول XBO و PS4 هستش؟

دسته ایکس باکس هم خوش دست بود ، ولی درسته ، منم تو مورتال کمبات باهاش مشکل داشتم البته یه مدل داده بود که کلید جهتی هاش خاص بود و تو XBOXONE هم کلا کلید جهتی صلیبی هستش.
فعلا فعلا فعلا خدارو شکر من مشکلی با PS4 و دسته اش نداشتم.خود شما اشاره کردی چندین برابر فروش PS4 بیشتر بوده پس طبیعی هستش که ایراداتش هم بیشتر پیدا بشه و تو چشم بیاد.
خیلی گرافیک GTA5 تو دو کنسول فرق نداره ولی اول نسل هستیم بعدها ممکنه سونی چیزها بیشتری از کنسولش رو بکنه.من هم 360 و هم PS3 داشتم و اول PS3 داشتم ولی چون درست هک نشد فروختم و 360 خریدم یکم ضعیفتر ولی ارزونتر بود.این نسل هم باز سونی یه قدرتها کوچکی توش گذاشته که ناتی داگ کمپانیی ، روزی ، اینا رو رو میکنه و...

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
نمیخام الکی مخالفت کنم ولی فروش بیشتر دلیل خرابی نمیشه ، گرچه PS4 خیلی هم فاصله نداره و 13 میلیون فروخته و XBOXONE تعداد 10 میلیون فروش داشته.
مثلا بگیم چون فروش پراید از پورشه بیشتره پس ایراداتش بیشتر تو چشم هستش و خرابیش بیشتر؟

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
به نظر من ps4 بهتره چون از لحاظ سخت افزاری قدرت بیشتری داره.و امکانات بیشتری رو به شما میده.من ک خودم برای انحصاری های عالی سونی ps4 رو خریدم شما هم همین کارو بکنین چون اگه xone رو بخرید چند سال دیگه پشیمون میشید و میگید چرا ps4 نخریدم.
پس شک نکنید کنسولی رو بردارید ک هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ گیم شما رو ساپورت کنه یعنی ps4

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
بابا xbox one داره هک میشه xecuter تونست همون چند ماه اول به nand درسترسی پیدا کنه ، ولی باید یه برنامه بنویسه که مئل فریمور عمل کنه ، این خودش یکی دو سال طول میکشه ، برای xbox360 هم همین گروه با وسیله nand کنسول Xbox360 رو از بیخ هک کردن که سرش ناپیدا بود ، یعنی jtag کردن

xanbot

کاربر سایت
Nov 14, 2014
38
بابا xbox one داره هک میشه xecuter تونست همون چند ماه اول به nand درسترسی پیدا کنه ، ولی باید یه برنامه بنویسه که مئل فریمور عمل کنه ، این خودش یکی دو سال طول میکشه ، برای xbox360 هم همین گروه با وسیله nand کنسول Xbox360 رو از بیخ هک کردن که سرش ناپیدا بود ، یعنی jtag کردن

1- مباحث هک به این تاپیک ربطی نداره
2- اطلاعات غلط ندید :)

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
درواقع در کشور ما این هک هست ک برتری کنسول رو نصبت ب رقیب نشون میده:D

360هم اگه هک نمیشد حداقل تو کشور کسی حالا حالا xbox نمیخرید همونطور ک زمانی ps1 بود کسی اصن نمیدونست ایکسباکس چیه!

xanbot

کاربر سایت
Nov 14, 2014
38
درواقع در کشور ما این هک هست ک برتری کنسول رو نصبت ب رقیب نشون میده:D

360هم اگه هک نمیشد حداقل تو کشور کسی حالا حالا xbox نمیخرید همونطور ک زمانی ps1 بود کسی اصن نمیدونست ایکسباکس چیه!

در کل دنیا کسی زمان PS1 نمی دونست Xbox چیه چون اصلا Xbox وجود خارجی نداشت
Xbox هم دوره PS2 اه نه PS1 ، بماند که همون موقع هم نسخه اولش تو کل دنیا فروش نداشت و شکست تجاری بود چه برسه توی ایران :)
Xbox اون دوره مقابل PS2 ای بود که Dreamcast رو زمین زده بود، Dreamcast ای که از سیستم عامل Windows CE مایکروسافت استفاده می کرد و در نهایت سگا رو از بازار سخت افزار کنسول خارج کرد، پس بدیهی بود دنیا به اولین کنسول مایکروسافت روی خوشی نشون نمی ده

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
در کل دنیا کسی زمان PS1 نمی دونست Xbox چیه چون اصلا Xbox وجود خارجی نداشت
Xbox هم دوره PS2 اه نه PS1 ، بماند که همون موقع هم نسخه اولش تو کل دنیا فروش نداشت و شکست تجاری بود چه برسه توی ایران :)
Xbox اون دوره مقابل PS2 ای بود که Dreamcast رو زمین زده بود، Dreamcast ای که از سیستم عامل Windows CE مایکروسافت استفاده می کرد و در نهایت سگا رو از بازار سخت افزار کنسول خارج کرد، پس بدیهی بود دنیا به اولین کنسول مایکروسافت روی خوشی نشون نمی ده
:)):-o:))

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
من احساس میکنم دسته xb1 برای فیفا بهتره نسل قبل که این طور بود لااقل برای من اینطور بود حتی gta
نسل قبل من هم xbox وps3 داشتم بادسته xbox راحت تر بودم این نسل چطوره ؟
این دستش داره منو وسوسه میکنه xb1 بگیرم اونم برای فیفا ولی خب هنوز با هیچ کدوم دسته هاش کار نکردم xb1 وps4 ببینم چطوره
خلاصه نظر خودتون بگید درباره دسته دو کنسول کسی که با جفتش فیفا زده حتما بگه چطوریه
ممنون:x

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
من احساس میکنم دسته xb1 برای فیفا بهتره نسل قبل که این طور بود لااقل برای من اینطور بود حتی gta
نسل قبل من هم xbox وps3 داشتم بادسته xbox راحت تر بودم این نسل چطوره ؟
این دستش داره منو وسوسه میکنه xb1 بگیرم اونم برای فیفا ولی خب هنوز با هیچ کدوم دسته هاش کار نکردم xb1 وps4 ببینم چطوره
خلاصه نظر خودتون بگید درباره دسته دو کنسول کسی که با جفتش فیفا زده حتما بگه چطوریه
ممنون:x

اكس باكس خوش دست تر و راحت تره ولي پلي ٤ امكانات بيشتري رو دسته داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر