PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی به افراد یعنی چون 900 رو از 1080 کم کنی میشه 180 اختلاف همین میشه تفاوت؟
خیر 900 p یعنی 1600x900 و 1080p یعنی 1920x1080 الان اینا با هم یکم اختلاف دارن و کلا 180 تا اختلافه؟ خیر اختلاف در مجموع 633600 پیکسل میشه که اصلا عدد کم و کوچیکی نیست وقتی میگیم فول اچ دی یعنی هر چی کمتر از اون دیگه کیفیت استاندارد fhd رو نداره دلیلی نداره چون علاقه به یه کنسول داری تو راهنمایی این بنده گان خدا اونا رو دچار اشتباه کنی!!!!!

بله حرف شماکاملا درسته
ولی اگه خوب توجه کنیدمیبینیداولا تمام بازی های این دوکنسول بااین رزولوشن هانیستندواینقدراختلاف ندارند
دوماکسی برای رزولوشن بالاتریه کنسول نمیخره ومیره pc میخره که خدای رزولوشن هستش
ودرضمن من هیچکدوم ازاین کنسول هاروهم ندارم وقصدخریدشونم ندارم ولی اگه میخواستم یکی روانتخاب کنم ویاپیشنهادبدم پیشنهادمن ایکس وان هستش
به نظرشخصی خودم بزرگترین مزیت وبرتری کنسول هاهمون عنوان های اختصاصیشون هستش وگرنه مثلافیفا رومیتونی روpcخیلی بهترازکنسول تجربه کنی
وحالا فعلاهم که ایکس وان توانحصاری هابهترعمل کرده
این بزرگترین دلیل انتخاب کنسول ایکس وان برای یوزر هستش نه پیکسل بیشتراونم توکمتراز10درصدبازی ها!!!!

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
نظر شخصی.
دوستانی که بازی هایی میخوان با گیم پلی زیبا و سرگرم کننده و گرافیک بسیار عالی برن سمت ایکس باکس وان.
ولی دوستانی که یه ذره به گرافیک بیشتر اهمیت میدن برن سمت ps4 ولی به همون میزان گیم پلی بازی هم افت میکنه.
کلا سیاست های دو شرکت یه چیزی مثل همینه که من گفتم راجع به انحصاری ها.
واما کسانی که قدرت کنسول براشون مهم تره برن سمت ps4 بدون شک.
و در آخر هم بگم اختلاف اصلا اونقدر ها هم زیاد نیست در واقع خیلی کمتر میشه. تو بازی سیاست این دو شرکت قرار نگیرین اینا با اطلاع و هم کاری از هم دیگه دارن نسلو جلو میبرن بدون اینکه ما بفهمیم این بحث ها و رزولیشنو تو خماری موندن برایdirectx12 همش به نفع 2 شرکت هست فقط کافیه یه نگاه به افزایش دارندگان کنسول بندازید.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
بله حرف شماکاملا درسته
ولی اگه خوب توجه کنیدمیبینیداولا تمام بازی های این دوکنسول بااین رزولوشن هانیستندواینقدراختلاف ندارند
دوماکسی برای رزولوشن بالاتریه کنسول نمیخره ومیره pc میخره که خدای رزولوشن هستش
ودرضمن من هیچکدوم ازاین کنسول هاروهم ندارم وقصدخریدشونم ندارم ولی اگه میخواستم یکی روانتخاب کنم ویاپیشنهادبدم پیشنهادمن ایکس وان هستش
به نظرشخصی خودم بزرگترین مزیت وبرتری کنسول هاهمون عنوان های اختصاصیشون هستش وگرنه مثلافیفا رومیتونی روpcخیلی بهترازکنسول تجربه کنی
وحالا فعلاهم که ایکس وان توانحصاری هابهترعمل کرده
این بزرگترین دلیل انتخاب کنسول ایکس وان برای یوزر هستش نه پیکسل بیشتراونم توکمتراز10درصدبازی ها!!!!

رفیقمون درس میگه،ps3 داشتم بخاطر همین بجز سونی اصلا نمیشه چیزیو قبول کرد
ps4 انحصاریش infamous ترکونده برای شروع...البته الان ps4 دارم...فیفا 14 هم خیلی بهتره نسبت به xo
در کل مایکروسافت پول و افکار مزخرفش براش خیلی مهمتره تا سونی.سونی همیشه برای مشتریهاش ارزش قایله
خودت میتونی ببینی همه دنبال ps4 هستن(بازی سازها) بخاطر چیپ و پردازنده ش.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
ps4 انحصاریش infamous ترکونده برای شروع...البته الان ps4 دارم...فیفا 14 هم خیلی بهتره نسبت به xo
در کل مایکروسافت پول و افکار مزخرفش براش خیلی مهمتره تا سونی.سونی همیشه برای مشتریهاش ارزش قایله
افرین
خب عزیزم شما کهps3داشتی بگوببینم برای گرافیکش کنسول روخریدی یا به خاطرانحصاری های زیبایی که داره مثله سری انچارتد وگرن توریزمو ....واین اخرینمون!!!
خب معلومه دیگه جواب سئوال بالاروهمه میدونندشماهم میدونی که ps3به خاطر انحصاری های زیبایی که داره شده ps3
خودم هم چندسال پیش ps3خریدم فقط به عشق انحصاری های قشنگش مخصوصا انچارتد2 که بااین بازی زندگی کردم وگرنه فیفا وجی تی ای وکالاف دیتوتی و..روهمش روpcمیزدم باکیفیت خیلی بالاتر
ps3برام فقط واسه عنوانهای انحصاریش بودکه خیلی هم خوب بودنسبت به ایکس 360(نظرشخصی خودم)
حالا درمورد ایکس باکس وان وps4هم همین حکایته دوست من فعلاکه ایکس وان توانحصاری هابهترعمل کرده وگزینه بهتری هستش

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سونی ارزش برای مشتری میزاره؟ ! سونی ریده با اون ساپورتش برا ویتا اگر خبر نداری !

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
نتیجه نظر سنجی گواه اینه که کودوم بهتره برای خرید در حال حاضر :d
بعضی پستها هم من باب برتری های one به ps4 رو ادم به دید لبخند ببینه خیلی بهتره تا اینکه بخاد وارد بحث بشه /:):d

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
به نظر من در مورد کیفیت بازیهای مشترک تفاوت خاصی بین دو کنسول نیست . به نظرم ببینید از انحصاریهای کدوم بیشتر خوشتون میاد اونو بخرید . مثلا gears of war و forza یا آنچارتد سونی . من سعی میکنم جفتشو بخرم ولی ایکس وان برام به خاطر فورزا اولویته .

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
افرین
خب عزیزم شما کهps3داشتی بگوببینم برای گرافیکش کنسول روخریدی یا به خاطرانحصاری های زیبایی که داره مثله سری انچارتد وگرن توریزمو ....واین اخرینمون!!!
خب معلومه دیگه جواب سئوال بالاروهمه میدونندشماهم میدونی که ps3به خاطر انحصاری های زیبایی که داره شده ps3
خودم هم چندسال پیش ps3خریدم فقط به عشق انحصاری های قشنگش مخصوصا انچارتد2 که بااین بازی زندگی کردم وگرنه فیفا وجی تی ای وکالاف دیتوتی و..روهمش روpcمیزدم باکیفیت خیلی بالاتر
ps3برام فقط واسه عنوانهای انحصاریش بودکه خیلی هم خوب بودنسبت به ایکس 360(نظرشخصی خودم)
حالا درمورد ایکس باکس وان وps4هم همین حکایته دوست من فعلاکه ایکس وان توانحصاری هابهترعمل کرده وگزینه بهتری هستش
قبول دارم،ولی سونی با دست خالی اومده و انقد ps4 فروخته،من شخصا از طراحی کنسولش راضیم چون دکور خونه رو هم خوشکل کرده بیشرف
تو 3 ماه اینده ببین باز سونی با uncharted4 میاد...
در کل من عقاید ماکروسافت برام بی ارزشه،مث وین فونش
هیچوقت هم سمتش نخواهم رفت

- - -ویرایش - - -

سونی ارزش برای مشتری میزاره؟ ! سونی ریده با اون ساپورتش برا ویتا اگر خبر نداری !

وین فون بگیر دستت متوجه میشی

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
قبول دارم،ولی سونی با دست خالی اومده و انقد ps4 فروخته،من شخصا از طراحی کنسولش راضیم چون دکور خونه رو هم خوشکل کرده بیشرف
تو 3 ماه اینده ببین باز سونی با uncharted4 میاد...
در کل من عقاید ماکروسافت برام بی ارزشه،مث وین فونش
هیچوقت هم سمتش نخواهم رفت

- - -ویرایش - - -

وین فون بگیر دستت متوجه میشی

مایکروسافت تا خرخره از Windows Phone داره حمایت می کنه
بدیهیه که شما ویندوز فون دستت نگرفتی چون از همین یوزرایی که توی همین فروم ویندوز فون دارن بپرسی می بینی که سیستم عامل در عین این که فوق العاده بهینه هست ، به صورت مداوم هم آپدیت می شه توسط مایکروسافت حتی بر روی گوشی هایی که اصلا فکرش هم نمی کنن
مدتی هم هست که روز به روز رشد داره و یکی از تمرکز های اصلی مایکروسافت هست در حال حاضر

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان من میخوام دوتا کنسول رو بگیرم ولی یکی شو الان بخرم اون یکی هم تابستون قراره بخرم حالا باتوجه به اینکه یکی شو تابستون میگیرم الان کدومو توصیه میکند برای خرید
بد گیرکردم نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنمایی کنید:((
مخصوصا اونایی که دو تا کنسول رو دارن

rodin1366

کاربر سایت
Sep 29, 2013
37
نام
رودین
دوستان من میخوام دوتا کنسول رو بگیرم ولی یکی شو الان بخرم اون یکی هم تابستون قراره بخرم حالا باتوجه به اینکه یکی شو تابستون میگیرم الان کدومو توصیه میکند برای خرید

به نظر من هیچ کدوم فعلن صبر کن تا تابستون

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311

هر دو تا کنسول خوب هستن . ببین با انحصاریهای کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر . مثلا فورزا و گرز آف وار یا آنچارتد و گرن توریسمو . قدرت ps4 بیشتره ولی تو بازیهای مشترک تفاوت خاصی ندارن و اصلا متوجه نمیشی .

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
هر دو تا کنسول خوب هستن . ببین با انحصاریهای کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر . مثلا فورزا و گرز آف وار یا آنچارتد و گرن توریسمو . قدرت ps4 بیشتره ولی تو بازیهای مشترک تفاوت خاصی ندارن و اصلا متوجه نمیشی .

مثلا تکلیف منی که گیرز با انچارتد دوست دارم چیه ؟ :l

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر