PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
از هر چه بگذریم بحث من سر کنترلرهاست و هیچ رقمه نمیتونم با دسته آجر گونه ای که مایکرو ساخته کنار بیام ! :d پس رفتم سراغ ساخته سونی . . . /:)
اینم نظریه.ولی 80 درصد گیمرها قبول دارن دسته ایکس باکس همیشه از دسته پلی استیشن بهتر بوده.
ولی اینم بگم دسته PS4 نسبت به PS3 واقعا خیلی خیلی بهتر شده(تقریبا در حد دسته ایکس باکس خوش دسته) ولی بازم به اندازه دسته ایکس باکس وان عالی نیست.در ضمن من طرح R2 و L2 در دسته ایکس باکس(چه 360 و چه وان) رو خیلی بیشتر میپسندم تا دسته های پلی استیشن(چه PS3 و چه PS4)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ببین. بحث انحصاری ها که سلیقه ها متفاوته.هر دو انخصاری های بزرگی دارن.مثل انچارتد و هیلو و فورزا و درایو کلاب.
.....
حالا جدا از اون.اگه میخوای درست و حسابی مولتی بازی کنی در xbox one دستت بازتره.علاوه بر بازی های مهم مثل کالاف و بتل،چند بازی دیگه مثل هیلو و تایتانفال و فورزا هم در اختیار داری که بازارت حسابی واسه مولتی داغه.
حالا اگه میل من میخوای بیشتر افلاین باشی و واست مهم نباشه کدوم فرندتانلاین شد یا افلاین شد،و میخوای بی سرو صدا افلاین بازی کنی و گاهی هم انلاین مثل بتلفیلد ، میتونی ps4 هم بخری.
....
من خودم چون دیگه فرصت زیادی واسه بازی ندارم واسم مهم نبود کدوم رو بخرم.چون ps4 ارزونتر بود خریدمش.
ولی اگه xbox میخریدم کل وقتم رو بازی میگرفت.مثلا مولتی های انحصاری که نام بردم.مثلا رانندگی با دوستان در فورزا.مثلا ساخت مپ در فورج هیلو (که واقعا میتونه ادم رو درگیر کنه و جالبه).کلا واسه انلاین بهتر و کامل تر بود.
.....
این نظر من بود
..
.
اها در مورد کنترلر هم ماله x one واسه اول شخص ها مناسب تره.حالا بعضی ها هم با ps4 عادت کردن که بحثش جداست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه از عاشقان سبک رسینگ هستید بی برو برگرد انتخابت x1 باشه، از اونرو انحصاری هایی مثل halo 5 یا grow تو راه هست ولی نه به این زودی و حالا حالا ها

از اونور کنسول سونی ، قدرت بیشتر ، قیمت ارزان تر در اختیار میزاره و تو بازی های مولتی بین کنسول ها ، عملکرد بهتری نسبت به مایکروسافت داره در رزولوشن و..
ولی خوب فعلا انحصاری چشم گیری نداره ، انحصاری های x1 عرضشوننزدیک تره مثلsurest یا Hmcc ولی در کل اگه کسی پول داره بهتره هردوشون داشته باشه

ولی ریسینگ مایکروسافت سره کاملا
ولی تو انحصاری ها سونی هنوز رو نشده ورق هاش ،

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
کلا سونی پیشنهاد میشه.از انحصاری بگیر تا آنلاین رو دست نداره.دادن جایزه بازی رایگان برای دانلود و...خیلی تو بازی سره و پشتیبانی بازی سازاش قوین من با همه کنسول ها از آتاری تا الان بازی کردم اینا را از تجربه میگم.

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اگه از عاشقان سبک ریسینگ هستید بی برو برگرد انتخابت x1 باشه، از اونرو انحصاری هایی مثل halo 5 یا grow تو راه هست ولی نه به این زودی و حالا حالا ها

از اونور کنسول سونی ، قدرت بیشتر ، قیمت ارزان تر در اختیار میزاره و تو بازی های مولتی بین کنسول ها ، عملکرد بهتری نسبت به مایکروسافت داره در رزولوشن و..
ولی خوب فعلا انحصاری چشم گیری نداره ، انحصاری های x1 عرضشوننزدیک تره مثلsurest یا Hmcc ولی در کل اگه کسی پول داره بهتره هردوشون داشته باشه

ولی ریسینگ مایکروسافت سره کاملا
با همه حرفات موافقم غیر از انحصاری ها قبول دارم در حال حاضر مایکرو تو انحصاری بهتر کار کرده ولی چند تا انحصاری AAA تو 2015 تو راهه

- - -ویرایش - - -

اون اخرش منظورم برای سونی بود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با همه حرفات موعالیه غیر از انحصاری ها قبول دارم در حال حاضر مایکرو تو انحصاری بهتر کار کرده ولی چند تا انحصاری AAA تو 2015 تو راهه

- - -ویرایش - - -

اون اخرش منظورم برای سونی بود
منظورم تو نزدیکی ها وگرنه انحصاری های عالیش حالا نمیاد order که معلوم نیست چی بشه.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
منم قصدخرید هیچکدومشون روندارم ولی براکسی که میخره ایکس وان پیشنهادبهتری هستش به دلایل زیر
1- دسته پلی4 خیلی بهترشده نسبت به دسته داغون پلی3وکلا اختلافشون کمه وبیشترسلیقه یی هستش ولی بازم دسته ایکس وان خوشدست تره
2-گرافیک پلی4 درحال حاضرکمی بهتره توبعضی عنوانها ولی خب بازم اختلاف چندانی ندارند وکلاکسی که کنسول میخره سراغ گرافیک نمیره وگرنهpcسلطان گرافیک هستش
3-ایکس وان دارای انحصاری های بهتری هستش وفعلاازسونی چندقدمی جلوتره
4-کینکت هم برای کسی که دوست داره میتونه انتخاب خوبی باشه
5-اینم نظرشخصی خودمه که به نظرم ایکس وان زودترهک میشه دلیلشم نمیدونم ولی اینطوراحساس میکنم!!!!!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
آقا من نمي خواستم فعلا كنسول بخرم تا يك سال ديگه كه شايد هك بشه يا نشه.

ولي همش مي اومدم اينجا جنگ و دعواي بچه ها رو مي خواندم. (زياد روم تاثير گذاشت)

دو شب پيش خواب ديدم ps4 خريدم. (كابوس بود )
كيفيت تصوير در حد افتضاح بود. همه چيز تار بود.
بعد توي خواب همش به خودم مي گفتم عجب غلطي كردم ps4 خريدما.
كاش به حرف فن هاي x1 گوش كرده بودم.

خلاصه كابوس بدي بود...
پس باید وان یخری چون اگه خوابت تعبیر بشه خود کشی میکنی:d

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
من فقط میدونم هر کدومش که بخوایم بخریم باید یه تلوزیون خوب و بزرگ دیگه هم بخریم!!
چون هردوش از گرافیک خیلی زیاد برخوردارنو تلوزیون جدید با مشخصات خوب خیلی لازمه!!
ولی خب منم توش موندم که اگر خواستم بخرم کدومو بخرم؟؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
منم قصدخرید هیچکدومشون روندارم ولی براکسی که میخره ایکس وان پیشنهادبهتری هستش به دلایل زیر
1- دسته پلی4 خیلی بهترشده نسبت به دسته داغون پلی3وکلا اختلافشون کمه وبیشترسلیقه یی هستش ولی بازم دسته ایکس وان خوشدست تره
2-گرافیک پلی4 درحال حاضرکمی بهتره توبعضی عنوانها ولی خب بازم اختلاف چندانی ندارند وکلاکسی که کنسول میخره سراغ گرافیک نمیره وگرنهpcسلطان گرافیک هستش
3-ایکس وان دارای انحصاری های بهتری هستش وفعلاازسونی چندقدمی جلوتره
4-کینکت هم برای کسی که دوست داره میتونه انتخاب خوبی باشه
5-اینم نظرشخصی خودمه که به نظرم ایکس وان زودترهک میشه دلیلشم نمیدونم ولی اینطوراحساس میکنم!!!!!

1. داداش در مورد دسته که اکثریت گفتن در یک سطح هستن ( سلیقه ای هم هست)
2. چجوری این حرفو زدی خداوکیلی؟ بابا بعضی بای ها رو XOne , 720P هستن ولی رو Ps4 , 1080P اجرا میشن . اگه یکیشو داشته باشی متوجه نمیشی ولی شما دو تا TV بزار کنار هم و به یکی Xone و به یکی دیگه Ps4 وصل کن و یه بازی رو اجرا کن بعد میفهمی تفاوت دو کنسول تو بعضی بازی ها ( همه نه بعضی ها )
3. اینو دیگه واقعا فک نکنم حتی فن های ماکرو هم باهات موافق باشن . برای مثال کدوم بازی بوده که تونسته بیش از 100 تا جایزه بگیره ؟ کدوم استدیو های پارتی ماکرو تونسته با Naughty Dog رقابت بکنه ؟ پس در زمینه انحصاری چه در نسل قبل و چه تا الآن در نسل هشتم سونی جلو تر بوده . مگر اینکه مایکرو دست به کاری بزنه
4.کینکت هم خوبه ولی خیلی ها گفتن نیازی نیست و همین باعث شد مایکرو بندل بدون کینکت رو بیرون بده که با صحبت های قبل از لانچ کنسول اصلا یکی نیست ! در ضمن بعد از برداشته شدن ضروری بودن کینکت شاهد این بودیم که خیلی از استودیو ها از این کار استقبال کردند و گفتن که راحت تر میتونن بدون کینکت بازی بسازن
5. تو ئاین نظر منم باهات موافقم !

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
1. داداش در مورد دسته که اکثریت گفتن در یک سطح هستن ( سلیقه ای هم هست)
2. چجوری این حرفو زدی خداوکیلی؟ بابا بعضی بای ها رو XOne , 720P هستن ولی رو Ps4 , 1080P اجرا میشن . اگه یکیشو داشته باشی متوجه نمیشی ولی شما دو تا TV بزار کنار هم و به یکی Xone و به یکی دیگه Ps4 وصل کن و یه بازی رو اجرا کن بعد میفهمی تفاوت دو کنسول تو بعضی بازی ها ( همه نه بعضی ها )
3. اینو دیگه واقعا فک نکنم حتی فن های ماکرو هم باهات موافق باشن . برای مثال کدوم بازی بوده که تونسته بیش از 100 تا جایزه بگیره ؟ کدوم استدیو های پارتی ماکرو تونسته با Naughty Dog رقابت بکنه ؟ پس در زمینه انحصاری چه در نسل قبل و چه تا الآن در نسل هشتم سونی جلو تر بوده . مگر اینکه مایکرو دست به کاری بزنه
4.کینکت هم خوبه ولی خیلی ها گفتن نیازی نیست و همین باعث شد مایکرو بندل بدون کینکت رو بیرون بده که با صحبت های قبل از لانچ کنسول اصلا یکی نیست ! در ضمن بعد از برداشته شدن ضروری بودن کینکت شاهد این بودیم که خیلی از استودیو ها از این کار استقبال کردند و گفتن که راحت تر میتونن بدون کینکت بازی بسازن
5. تو ئاین نظر منم باهات موافقم !
اولا که بحث رزلوشن و فریم ریت دیگه تموم شد!بعد بغیر از 2.3 تا بازی کدوم بازی ها روی وان 720p بودن؟!!!!
دسته ی 4 هم نسبت به 3 خیلی بهتر و راحتتر شده ولی بازم من هر کیُ دیدم (کسی که هر 2 کنسول رو داره) میگه بازم دسته ی وان خوش دستتر و راحتتره!
انحصاری های مایکرو تو این نسل میشه یگید کجاش از سونی عقبتر بوده؟!!!کیفیت؟!!تعداد؟!!!
tlou که ریمستر شده ی نسل 7 بود پس نمیشه گفت بهترین بازی پی اس 4 هست!!!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
اولا که بحث رزلوشن و فریم ریت دیگه تموم شد!بعد بغیر از 2.3 تا بازی کدوم بازی ها روی وان 720p بودن؟!!!!
دسته ی 4 هم نسبت به 3 خیلی بهتر و راحتتر شده ولی بازم من هر کیُ دیدم (کسی که هر 2 کنسول رو داره) میگه بازم دسته ی وان خوش دستتر و راحتتره!
انحصاری های مایکرو تو این نسل میشه یگید کجاش از سونی عقبتر بوده؟!!!کیفیت؟!!تعداد؟!!!
tlou که ریمستر شده ی نسل 7 بود پس نمیشه گفت بهترین بازی پی اس 4 هست!!!

تو انحصاری بهتر هم عمل کرده! برید متاکریتیک برسی کنید ;;)

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
گیم پد سونی dual shock4 واقعا عالیه، خصوصا استفاده ای که از تاچ پد روش میشه انجام داد، حتی برای تایپ یه قابلیت داره که میشه با تکون دادن دسته تو هوا (مثه نشونه گیری کردن با اسلحه) حروف مورد نظر روی صفحه کلید دیجیتال رو انتخاب کرد! واقعا لذت بخشه، تو بازی هم که همه میدونن چطوریه نیاز به توضیح نداره

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
1.
!

2-الان بازی هایی که داره میاد اکثرشون تفاوت چندانی نداره تورزولوشن وفریم ریت یه سرچ ساده بکنیدتوگوگل متوجه میشید اختلافشون زیادنیست
مثلا رویکیشون 900pاجرامیشه وتویکی دیگه 1080که البته فرقشون 180تاپیکسل هستش که فقط درصورت دقت زیادوبادوتاتلویزیون کنارهم متوجه میشید!تازه این فقط 10درصدبازی هاست 90درصددیگه شون کاملا شبیه هم هستندوهیچ تفاوتی ندارند
خداییش هیچکس نمیادبرای180دونه پیکسل بیشتریه کنسول روانتخاب کنه ...
اگه معیارانتخاب افرادقدرت گرافیکی ورزولوشن1080وفریم بالاباشه که همه میرن سمتpcچونکه میتونه تاجایی که دوست داری تنظیمات روتغییربدی و...
3-درمورد بازی های انحصاری هم من وهم شماقبول داریم که نسل قبلی مخصوصااخرای نسل سونی شاهکارزد وبااستودیوناوتی داگ تونستند عنوان های خوبی بزنند برایps3
ولی خب عزیزمن این چه ربطی داره به این نسل جدید؟نسل قبل دیگه تموم شد خوبه خودتون هم میگید نسل قبل!!!
شماداری یک کنسول جدید میخری واین یعنی اینکه شما نسل قبل روکنارگذاشتی دیگه...
قبول کنید مایکروداره تواین نسل خوب کارمیکنه وتاحالاعناوین انحصاری خوبی داده مخصوصاتوریسینگ حرفی واسه گفتن نمیمونه

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
2-الان بازی هایی که داره میاد اکثرشون تفاوت چندانی نداره تورزولوشن وفریم ریت یه سرچ ساده بکنیدتوگوگل متوجه میشید اختلافشون زیادنیست
مثلا رویکیشون 900pاجرامیشه وتویکی دیگه 1080که البته فرقشون 180تاپیکسل هستش که فقط درصورت دقت زیادوبادوتاتلویزیون کنارهم متوجه میشید!تازه این فقط 10درصدبازی هاست 90درصددیگه شون کاملا شبیه هم هستندوهیچ تفاوتی ندارند
خداییش هیچکس نمیادبرای180دونه پیکسل بیشتریه کنسول روانتخاب کنه ...
اگه معیارانتخاب افرادقدرت گرافیکی ورزولوشن1080وفریم بالاباشه که همه میرن سمتpcچونکه میتونه تاجایی که دوست داری تنظیمات روتغییربدی و...
3-درمورد بازی های انحصاری هم من وهم شماقبول داریم که نسل قبلی مخصوصااخرای نسل سونی شاهکارزد وبااستودیوناوتی داگ تونستند عنوان های خوبی بزنند برایps3
ولی خب عزیزمن این چه ربطی داره به این نسل جدید؟نسل قبل دیگه تموم شد خوبه خودتون هم میگید نسل قبل!!!
شماداری یک کنسول جدید میخری واین یعنی اینکه شما نسل قبل روکنارگذاشتی دیگه...
قبول کنید مایکروداره تواین نسل خوب کارمیکنه وتاحالاعناوین انحصاری خوبی داده مخصوصاتوریسینگ حرفی واسه گفتن نمیمونه
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی به افراد یعنی چون 900 رو از 1080 کم کنی میشه 180 اختلاف همین میشه تفاوت؟
خیر 900 p یعنی 1600x900 و 1080p یعنی 1920x1080 الان اینا با هم یکم اختلاف دارن و کلا 180 تا اختلافه؟ خیر اختلاف در مجموع 633600 پیکسل میشه که اصلا عدد کم و کوچیکی نیست وقتی میگیم فول اچ دی یعنی هر چی کمتر از اون دیگه کیفیت استاندارد fhd رو نداره دلیلی نداره چون علاقه به یه کنسول داری تو راهنمایی این بنده گان خدا اونا رو دچار اشتباه کنی!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر