PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

HPB

کاربر سایت
من که الان XOne دارم بذار یه پیشنهاد دوستانه بهت بکنم:
اگه دوست داری تو فرندات ایرانی زیاد باشه و با ایرانی ها آنلانی بزنی PS4 بگیر چون ایرانی ها اکثرا PS4 دارن و با PS4 بیشتر حال می کنن
PS4 بیشتر کارایی داره تو ایران تا X1,X1 خیلی قابلیت ها داره که تو ایران نمیشه ازش استفاده کرد
درمورد انحصاری ها هم کاملا سلیقه ای و به خود شخص مربوطه
من خودم اگه عاشق مایکروسافت و Xbox نبودم الان PS4 خریده بودم چون انحصاریاشو بیشتر دوست دارم
البته ناگفته نماند که خرابیهای PS4 از XOne خیلی خیلی بیشتره
سر آخر همچی با خودته:)

YYwhiteYY

کاربر سایت
بازی های PS4 بیشتر باب میل من هستن تا Xbox One, تنها انحصاری که حسودیم میشه به Xbox One سری Fable هستش.
از دسته Xbox One هم بیشتر خوشم میاد.

dste2

کاربر سایت
به نظر من اگه سرمایتون محدوده نمیتونین هر دوتا کنسولو بگیرین . PS4 بگیرین ضرر نمیکنین . خداییش بازی های استاد کیج شاهکارن . هم از نظر گرافیک و هم از نظر داستان . نمونش heavy rain و beyond two souls . تو اینترنت یه سرچی بزنین متوجه میشین. خداییش انحصاری فقط SONY . تازه خود استاد کیج گفته قراره روی Ps4 چهار برابر این گرافیک رو بسازن.خداییش این رو از روی تعصب نگفتم ولی بازی های Quantic dream شاهکارن.

reach usa

کاربر سایت
برادران راست میگن مثل نسل قبل که 360 انحصاری نداشت!!!!!!!!!
gears of war 1/2/3/gudment
forza 2/3/4/horizon1/2
halo 3/4/odst/reach/wars
fable 2/3/aniversary
mass efect 1
titan fall
condmand 1
wicher 2
splinter cell conviction
alan wake
lost odissey
left for dead 1/2
crakdown 1/2
وخیلی بازیهای دیگه که الان خاطرم نیست و صدها بازی arcade درجه یک که فقط تو لایو میشد تجربشون کرد)
این نسل هم مثل نسل قبل خبری از انحصاری نخواهد بود همه برید طرف ps4 امیدوارم که رستگار بشید

al2

کاربر سایت
برادران راست میگن مثل نسل قبل که 360 انحصاری نداشت!!!!!!!!!
gears of war 1/2/3/gudment
forza 2/3/4/horizon1/2
halo 3/4/odst/reach/wars
fable 2/3/aniversary
mass efect 1
titan fall
condmand 1
wicher 2
splinter cell conviction
alan wake
lost odissey
left for dead 1/2
crakdown 1/2
وخیلی بازیهای دیگه که الان خاطرم نیست و صدها بازی arcade درجه یک که فقط تو لایو میشد تجربشون کرد)
این نسل هم مثل نسل قبل خبری از انحصاری نخواهد بود همه برید طرف ps4 امیدوارم که رستگار بشید
خیلی هاشون در حد KZ2 هم نیستن;) چه برسه به شاهکارهای زیادی که بعد از KZ2 اومد

Black_Flag

کاربر سایت
خیلی هاشون در حد KZ2 هم نیستن;) چه برسه به شاهکارهای زیادی که بعد از KZ2 اومد
دیگه این حرف اوج فن بازیه!!!:|
اتفاقا همین هایی که حسن نوشت همشون از بهترین انحصاری های مایکرو هستن و متاهای بالایی هم گرفتن!
میشه بگید کدومشون در حد کیلزون 2 نیست؟!!!!!

samiradin

کاربر سایت
دوستان بازی های انحصاری و علاقه به اون ها یک مبحث کاملا شخصیه و به سلیقه افراد برمیگرده و هیچ ربطی به متا و فروش بازی نداره
پس سعی کنین به سلایق هم احترام بزارین و بازی ها رو با هم مقایسه نکنین

awesome_body

کاربر سایت
سلام
ببینید همونطور که میدونید سوال تاپیک میگه باید پاسخ داد ربطی به سلیقه هم فکر نکنم داشته باشه میدونی یه کنسول که خوب باشه همه ازش تعریف میکنن نه همه بچه های این سایت بلکه تمام دنیا و بازی هایی که برای کنسول میاد آبروی اون کنسول حساب میشه منظورم انحصاری هاست بریم سر اصل مطلب ps4 عالییییییییه میدونی چرا چوت خودم یکی از بیگ فن هاش هستم چون 19 ساله دارم بازی میکنم تمام کنسول های سونی هم داشتم بیشتر از انحصاریهاش خوشم میاد یعنی تا الان هر بازی انحصاری اومده چه از لحاظ گرافیک و گیم پلی و داستان از رقیبش ماکروسافت جلوتر بوده ببینید شما فقط کافیه سال 2015 شروع بشه اونوقت شاهد موج عظیمی از بازی های انحصاری سونی خواهید بود بله سونی سیاستش اینه بازی های انحصاری رو کم کم معرفی کنه و مطمعن باشید که ادامه سری بازی هایی که برای ps3 اومد برای ps4 در حال ساخته بزارید با نام بردن از چند عنوان انحصاری صحبتامو تموم کنم:
Motorstorm
Resistance
God of war
The last of us
Killzone
Infamousو غیره....

sajjad++

کاربر سایت
سلام
ببینید همونطور که میدونید سوال تاپیک میگه باید پاسخ داد ربطی به سلیقه هم فکر نکنم داشته باشه میدونی یه کنسول که خوب باشه همه ازش تعریف میکنن نه همه بچه های این سایت بلکه تمام دنیا و بازی هایی که برای کنسول میاد آبروی اون کنسول حساب میشه منظورم انحصاری هاست بریم سر اصل مطلب ps4 عالییییییییه میدونی چرا چوت خودم یکی از بیگ فن هاش هستم چون 19 ساله دارم بازی میکنم تمام کنسول های سونی هم داشتم بیشتر از انحصاریهاش خوشم میاد یعنی تا الان هر بازی انحصاری اومده چه از لحاظ گرافیک و گیم پلی و داستان از رقیبش ماکروسافت جلوتر بوده ببینید شما فقط کافیه سال 2015 شروع بشه اونوقت شاهد موج عظیمی از بازی های انحصاری سونی خواهید بود بله سونی سیاستش اینه بازی های انحصاری رو کم کم معرفی کنه و مطمعن باشید که ادامه سری بازی هایی که برای ps3 اومد برای ps4 در حال ساخته بزارید با نام بردن از چند عنوان انحصاری صحبتامو تموم کنم:
Motorstorm
Resistance
God of war
The last of us
Killzone
Infamousو غیره....
:|:|
94865318231942461166.jpg

babakgol

کاربر سایت
دوستان اين كه مي گويند x1 رنگ ها رو بهتر نشان مي دهد داستانش چيست؟

البته اين مشكل به نظر من با يك LCD براوياي سوني حل ميشه. نه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر