PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
به دوستانی که هنوز کنسول نگرفتن توصیه میکنم تصویر هر دو کنسول رو حتما ببینن و گیم پدها رو تو دست امتحان کنن الکی گول سخت افزار رو نخورن مثل من پشیمان میشین. یه سر به این تایپیک بزنین. مقایسه تخصصی و سخت افزاری XBOXOne و PS4
گول سخت افزار چیه دیگه!
چیزی که مشخصه PS4 بازی هارو تا حدودی با فریم و رزولوشن بهتری نسبت به Xone اجرا میکنه! دیگه گول خوردن نداره!
مهم بازی های انحصاریش هست! هرکسی سلیقش به انحصاری های هر طرف نزدیک تر باشه بنظرم همونو باید بخره :D

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
گول سخت افزار چیه دیگه!
چیزی که مشخصه PS4 از نظر سخت افزاری تا حدودی قوی تره و بازی هارو تا حدودی با فریم و رزولوشن بهتری نسبت به Xone اجرا میکنه! دیگه گول خوردن نداره!
مهم بازی های انحصاریش هست! هرکسی سلیقش به انحصاری های هر طرف نزدیک تر باشه بنظرم همونو باید بخره :D
تو نسل قبل هم ps3 قویتر بود ولی تو بازیهای مولتی x360 برتر.

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
گول سخت افزار چیه دیگه!
چیزی که مشخصه PS4 بازی هارو تا حدودی با فریم و رزولوشن بهتری نسبت به Xone اجرا میکنه! دیگه گول خوردن نداره!

فعلا اول نسل این چیزا ربطی به سخت افزار نداره ، الانCD Projekt گفته که سخت افزار xbox one پایینه در حالتی که این نسل قبل بلد نبود بازی برای PS3 بزنه ! سازنده های Call of duty گفتن ، در حالتی که همیشه گرافیک پایین call of duty مشهور بوده، هنوز این ها با ساختار Xbox oNe اشنایه ندارند ،
من بیشتر منتظر اولین بازی UE4 هستم که ببینم گرافیکش روی کدوم کنسول بیشتر هست و احتمالا XBOX ONE

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
فعلا اول نسل این چیزا ربطی به سخت افزار نداره ، الانCD Projekt گفته که سخت افزار xbox one پایینه در حالتی که این نسل قبل بلد نبود بازی برای PS3 بزنه ! سازنده های Call of duty گفتن ، در حالتی که همیشه گرافیک پایین call of duty مشهور بوده، هنوز این ها با ساختار Xbox oNe اشنایه ندارند ،
من بیشتر منتظر اولین بازی UE4 هستم که ببینم گرافیکش روی کدوم کنسول بیشتر هست و احتمالا XBOX ONE
بحث حرف زدن در مورد اینکه کدوم سخت افزار قوی تره یا نه نیست! الان بری توی تاپیک رزولوشن و فریم بازیها اکثر بازی ها کمی روی PS4 بهتر عمل کردن! هم از نظر فریم هم از نظر رزولوشن!
من طرفدار هیچ طرفی نیستم و قصد خریدشم ندارم اما اینو دارم میبینم دیگه! :D

UE4 ـم اولین بازیش Daylight بود که برا PC و PS4 ریلیز شد ولی Xone نه!

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
x1 امکانات بیشتری در اختیارت میذاره تنها به بازی محدود نمیشه و از نظر multimedia تامین هستی
بازی ها هم که بهترین انحصاری ها رو داره تو همه سبک ریسینگ فورزا - fps هیلو -tps گیرز و کوانتوم و سانست و تامب رایدر که 2015 میاد و.... خیلی انحصاری های دیگه
xbox live هم که از psn سرتر هست همین الان که دارم این پست رو میدم psn توسط چندتا بچه هک شده :d xboxlive از همه نظر بهتره و بازی های x1 همه سرور اختصاصی دارن
خلاصه ببین با انحصاری کدوم کنسول حال میکنی همونو بخر ولی اگه به ژاپنی بازی و اینا علاقه داری ps4 بگیر

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
x1 امکانات بیشتری در اختیارت میذاره تنها به بازی محدود نمیشه و از نظر multimedia تامین هستی
بازی ها هم که بهترین انحصاری ها رو داره تو همه سبک ریسینگ فورزا - fps هیلو -tps گیرز و کوانتوم و سانست و تامب رایدر که 2015 میاد و.... خیلی انحصاری های دیگه
xbox live هم که از psn سرتر هست همین الان که دارم این پست رو میدم psn توسط چندتا بچه هک شده :d xboxlive از همه نظر بهتره و بازی های x1 همه سرور اختصاصی دارن
خلاصه ببین با انحصاری کدوم کنسول حال میکنی همونو بخر ولی اگه به ژاپنی بازی و اینا علاقه داری ps4 بگیر

کجا گفته شده psn هک شده ؟؟؟... من تمام دیشب که ps4 دارا داشتن مینالیدن با ویتا و Ps3 چک کردم به راحتی وصل شدم کلی بازی کردم ... پس هیچ ربطی به خود psn نداشت ... مربوط یه ps4 میشد

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
کجا گفته شده psn هک شده ؟؟؟... من تمام دیشب که ps4 دارا داشتن مینالیدن با ویتا و Ps3 چک کردم به راحتی وصل شدم کلی بازی کردم ... پس هیچ ربطی به خود psn نداشت ... مربوط یه ps4 میشد

داداش مگه خبر نداري psn هك شد !!
تاپيك ش هم تو همين انجمن موجوده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
داداش مگه خبر نداري psn هك شد !!
تاپيك ش هم تو همين انجمن موجوده

به این نمیگن هک ... یه حمله بود که فقط باعث شد بعضی سرور ها down شه که خیلی زود هم رفع شد ... اگه هک کرده بودن که دست سونی رو یه ماهی بند میکرد ...

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
نه خیر, نسل قبل چون 360 هک شد رفتی گرفتی الان هم اگه وان هک شه میری میگیری:d مطمئن ام :| تو انحصاری برات مهم نیست پول مهمه:d

معلومه كه هر كدوم كه هك بشه رو همه ميخرند.(99%)

من اين حرف رو در شرايطي زدم كه هك نشوند.
كه من شخصا بعيد مي دونم هيچ كدومشون هك بشوند.

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
دوستان به جاي توي سر كله هم زدن بياين بحث هاي فني و درست كنيم تا 4 تا خريدار استفاده ببرن.
بعضي ها از الان به فكر فروش كنسولشون هستند نمي خوان بازار خراب بشه يا قيمت كنسولشون بياد پايين.:d

يك پرسش فني

آيا امكان دارد با نصب direct x 12 اختلاف زيادي را در بين كنسول ها شاهد باشيم؟
يعني وان يهو 4 رو بخوره؟؟؟:-o

mymr91

کاربر سایت
Aug 9, 2014
3
من خودم شخصا"ps4 دارم.، اما تعصبی نسبت به هیچکدوم ندارم.در حال حاضر به نظرم توی کشور ما کنسول سونی از لحاظ دسترسی به بازی از نظر قیمت و خرید وفروش و معاوضه تو شرایط بهتریه.حالا بعدها چی پیش بیاد خدا ميدونه. اما در کل هر دو کنسول،کنسول های خوبین.ببین خودت بیشتر با چی حال میکنی.

آخرین ویرایش:

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
من به شخصه اگر پول داشتم هر دوتا رو میگرفتم چون هر دو کنسول نقاط ضعف و قوت زیادی دارند که دوتاش کتار هم مکمل هم اند.ولی حیف که مانی موجود نیست :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر