PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من چیزی که خیلی مد نظرم سرور های آنلاین شرکت ها هست که مثلا کدوم سروراش بهترن چون خیلی آنلاین بازی میکنم طوری بگم که کنسول برا بازی third party online می خوام و بازی third party تووپ داشته باشه

خب اگه اینجوره و خیلی انلاین بازی میکنی ایکس وان بخر پشیمون نمیشی

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
من چیزی که خیلی مد نظرم سرور های آنلاین شرکت ها هست که مثلا کدوم سروراش بهترن چون خیلی آنلاین بازی میکنم طوری بگم که کنسول برا بازی third party online می خوام و بازی third party تووپ داشته باشه

اگه اینقدر سرورای آنلاین براتون مهمه که معلومه XONE با سرورهای اختصاصیش خیلی بهتره اما اگه بازی first party ( منظورتون first party بود دیگه ؟؟ ) خوب میخواین میگم همه چی سلیقه ایی هست و بهترین پیشنهادم اینه که اول ببینین چه سبکی رو دوست دارین مثلن اگه شوتر دوست دارین که خوب تا اینجا XBOX خیلی تو این مورد بهتر بوده ولی تو بازی های اکشن ادونچر خیلی ضعیف عمل کرده در کل پیشنهادم اینه که برین تاپیکای بازی های انحصاری جفت کنسول و ببینین از کدوم ها بیشتر خوشتون میاد ( ولی سعی کنین تحت جو قرار نگیرین ) :)

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
آقا من از الان اعلام میکنم 14 سالمه می خوام کنسول بخرم تا حالا هم نت نداشتم هیچی نمی دونم جریان چیه تا حالا کدوم کنسول چه برنامه ای داشته برای آینده و چه بازی هایی آومده خواهش میکنم کمک کنید
لطفا نگین تو 14 سالته چت به گیم و این حرفا فقط آزتون یک راهنمایی می خوام به هزار بدبختی از بابام 2 تومن پول گرفتم میخوام بخرم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

آقا تصمیم گرفته شد رفتم گیم هارو دیدم پسندیدم Ps4 یا حضرت Uncharted 4

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
باور کنین دو تا کنسول کنسول های خیلی خوبی هستن.اکس باکس وان فقط در اول به خاطر محدودیت هاش خیلی بد شده بود که الآن همه اشکالات قبلنشو رفع کرده!
الآن شما بیاید انحصاری های اکس وان با پی اس ۴ رو در فصل پاییز مقایسه کنین می فهمین کدوم بهتره و انحصاری هاش متنوع تره!
ولی توی ۲۰۱۵ برعکس پاییز هست و سونی انحصاری های بیشتری داره!(البته تا الآن تمام انحصاری ها معرفی نشدن) و این یعنی باید هر دو کنسول رو داشته باشین تا به معنای واقعی از بازی ها لذت ببرین.
همچنین من دو کنسول رو در یک سطح میدونم.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
باو چه بحثیِ میکنید؟!!یکی فن مایکرو اِ وان میخره یکیم فن سونی اِ 4 میخره
یکی با انحصاری های وان حال میکنه وان میخره یکی بیشتر انحصاری های 4 رو دوست داره 4 میخره
یکیم هر 2 تا رو میخره خودشو راحت میکنه دیگه!
اینکه نمیدونم اون بهتره اون قشنگتره و نمیدونم ماله من خوشگلتر از ماله تو اِ اینا دیگه فن بازی نیست بچه بازیه!:d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تلاش مایکرو فن های جان بر کف سوتودنیست:d
من چون می دونم به صبح نکشیده بن می شم می خوام تمام تلاشمو بکنم که این دوستمون رو از راه به در نکنی:|
مایکرو به جز qb چیزی در حد اندازه سونی داره؟؟؟؟
Bloodborne
U4
Order
.
.
.
gears of war
halo
forza horizon
scalebound
crackdown
sunset overdrive
rise of the tomb raider
:-"

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
گیم پلی چه جورییییییه؟؟؟اگه بخوای از رو سازنده تشخیص بدی کدوم بازی بهتره که هیچی:| rad و Santa Monica بدن حتما!!!این ori هم که پلتفورمر هستش زیاد روش مانور ندید PS تا دلت بخواد از این بازی ها داره.
۱-من که همه تریلراشو دیدم بیشتر شبیه فیلم های سینمایی هست تا بازی!یعنی گیم پلی اش نسبت به کات سین ها کمتر هست.یه چیزی مثل Heavy rainدر ضمن Santa Monica نقش زیادی در ساخت بازی نداره.ببخشید بله Ori پلتفرمر هست ولی سونی انحصاری در حد اون نداره!

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
کلا هر شرکتی که فروش کنسولش کم باشه سعی میکنه با انحصاری های بهتر ملت رو ترغیب به خرید کنه.
در نسل هفتم فروش ps3 نسبت به xbox فاجعه بود، یه عالمه انحصاری داد بیرون که مردم به خاطر بازی هم که شده برن کنسول بخرن!
همین ماجرا تو نسل 8 واسه مایکروسافت اتفاق افتاده. با خوندن پیش نمایش های انحصاری مایکروسافت آدم وسوسه میشه بره x1 بگیره، در صورتی که سونی هنوز از خیلی از انحصاری ها مثل god of war خبری نداده و استودیوهاش هم وضع خوبی ندارن! Insomniac هم که رفت سمت مایکرو...
این ماجراها که دعوا نداره، چرا خون خودتون رو کثیف میکنید؟

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
حقیقت تلخه جناب.
باشه gow و crash و tlg و ... تو e3 های بعدی رونمایی می شه.
اهان انحصاری زمانیه بله بله .... :|

خوب اره حتما رونمیایی میکنه ، شما خیال میکنید Santa Monica هر سال داره بازی بیرون میده ولی طبق امار هر 3 سال یه بار بازی داده بیرون ! فعلا روی the order کار میکنه پس بازی بعدش تقریبا 2019 میده بیرون ، خدا بخواد !
nd هم 2015 میده بیرون بازی بعدش هم احتمالا 2017 باشه ، crash هم ip فعلا دست اکتیویژن هست

- - -ویرایش - - -

کلا هر شرکتی که فروش کنسولش کم باشه سعی میکنه با انحصاری های بهتر ملت رو ترغیب به خرید کنه.
در نسل هفتم فروش ps3 نسبت به xbox فاجعه بود، یه عالمه انحصاری داد بیرون که مردم به خاطر بازی هم که شده برن کنسول بخرن!
همین ماجرا تو نسل 8 واسه مایکروسافت اتفاق افتاده. با خوندن پیش نمایش های انحصاری مایکروسافت آدم وسوسه میشه بره x1 بگیره، در صورتی که سونی هنوز از خیلی از انحصاری ها مثل god of war خبری نداده و استودیوهاش هم وضع خوبی ندارن! Insomniac هم که رفت سمت مایکرو...
این ماجراها که دعوا نداره، چرا خون خودتون رو کثیف میکنید؟

به نظرت درسته 1.5 میلیون تومان پول بدی در مورد چیز های که در موردشون هیچ خبری منتشر نشده

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
خوب اره حتما رونمیایی میکنه ، شما خیال میکنید Santa Monica هر سال داره بازی بیرون میده ولی طبق امار هر 3 سال یه بار بازی داده بیرون ! فعلا روی the order کار میکنه پس بازی بعدش تقریبا 2019 میده بیرون ، خدا بخواد !
nd هم 2015 میده بیرون بازی بعدش هم احتمالا 2017 باشه ، crash هم ip فعلا دست اکتیویژن هست

- - -ویرایش - - -

به نظرت درسته 1.5 میلیون تومان پول بدی در مورد چیز های که در موردشون هیچ خبری منتشر نشده
من اول میخواستم x1 بخرم، اما یهویی دیدم ps4 خریدم!
بخش کوچکی از تصمیمم به خاطر انحصاری ها بود.
دیدم مایکروسافت در طی این یک سال ماهی 2 بار سیاست هاش رو عوض کنه و هر روز یه حرفی میزنه. بهش اعتمادی نیست، نمونه آخرش هم کنسول بدون کینکت! روزای اول معرفی x1 میگفت این کنسول بدون کینکت کار نمیکنه!
از اون ور سونی هم حواسش حسابی جمع بود که اشتباه نکنه و به مذاق گیمرها رفتار میکرد نه ناشرها! احتمالا برای انحصاری هاش هم برنامه ویژه داره و نمیزاره نقطه قوتش در نسل 7 تبدیل به نقطه ضعفش بشه.

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
در مورد انحصاري هاي هم ps4 و هم وان بايد بگم كه حداقل بايد تا پايان 2014 صبر كنيم و الآن زوده كه بخواهيم از جهت انحصاري ها دو كنسول رو مقايسه كنيم بنظرم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
من اول میخواستم x1 بخرم، اما یهویی دیدم ps4 خریدم!
بخش کوچکی از تصمیمم به خاطر انحصاری ها بود.
دیدم مایکروسافت در طی این یک سال ماهی 2 بار سیاست هاش رو عوض کنه و هر روز یه حرفی میزنه. بهش اعتمادی نیست، نمونه آخرش هم کنسول بدون کینکت! روزای اول معرفی x1 میگفت این کنسول بدون کینکت کار نمیکنه!
از اون ور سونی هم حواسش حسابی جمع بود که اشتباه نکنه و به مذاق گیمرها رفتار میکرد نه ناشرها! احتمالا برای انحصاری هاش هم برنامه ویژه داره و نمیزاره نقطه قوتش در نسل 7 تبدیل به نقطه ضعفش بشه.

سیاستش ها تغییر میده یا بهترشون میکنه؟ همین کینکت که خیلی ها حتی منتقدین و تحلیل گرا میگفتن باید جدا بشه ، الان جدا کرده ،شماها میگید سیاستش تغییر داده بدرد نمیخوره ! اگر هم جدا نمیکرد میگفتی قیمتش بیشتر و گرون تره ، همیشه یه بهونه هست ، من به مایکروسافت اعتماد ندارم میدونی چرا چون یه دفعه میاد یه بازی دیگه مثل تام رایدر انحصاری میکنه مثلا DR رو برای pc زده ، شما سیستمی دارید این بازی با گرافیک Ultra پشتیبانی کنه ،
شما ها اگر آشغال ترین بازی اسم انحصاری روش باشه میخرید و بازی میکنید ، در حالتی بازی های قشنگ تر از اون هم هستند

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سیاستش ها تغییر میده یا بهترشون میکنه؟ همین کینکت که خیلی ها حتی منتقدین و تحلیل گرا میگفتن باید جدا بشه ، الان جدا کرده ،شماها میگید سیاستش تغییر داده بدرد نمیخوره ! اگر هم جدا نمیکرد میگفتی قیمتش بیشتر و گرون تره ، همیشه یه بهونه هست ، من به مایکروسافت اعتماد ندارم میدونی چرا چون یه دفعه میاد یه بازی دیگه مثل تام رایدر انحصاری میکنه مثلا DR رو برای pc زده ، شما سیستمی دارید این بازی با گرافیک Ultra پشتیبانی کنه ،
شما ها اگر آشغال ترین بازی اسم انحصاری روش باشه میخرید و بازی میکنید ، در حالتی بازی های قشنگ تر از اون هم هستند

سیاستش رو تغییر میده! بدجور هم تغییر میده! طی یک روز یهو 180 درجه از مواضع روزِ قبلش برمیگرده! انگار هیچ برنامه ای برای آینده نداره! اصلا نمیدونه میخواد در آینده چی کار کنه! یه چیزی میگه، تا میبینه ملت خوششون نیومد 180 درجه تغییر موضع میده!
اینجوری و بدون برنامه حتی یه بچه کنکوری هم به نتیجه نمیرسه! چه برسه به شرکت بزرگی مثل مایکروسافت،اون هم در رقابت سختی بین کنسول های نسل 8!

موردِ بعدی قیمتِ x1، همه دنیا میدونن چرا 100 دلار گرون تر بود! به خاطر کینکت! منم اگر بخوام x1 بخرم هیچ وقت بدون کینکت نمیخرم! چون نقطه قوت این کنسول نسبت به سونی به نظرم فقط کینکته...الان هم مایکروسافت فقط به خاطر مساوی شدن قیمت ها و تاثیر روانی این موضوع کینکت رو حذف کرده، کینکتی که میگفت دستگاه بدون اون کار نمیکنه! وگرنه هر کسی بخواد x1 بگیره گوشه چشمی هم به کینکت خواهد داشت.

مورد بعدی انحصاری، اولاً بازی های انحصاری سونی از ps1 تا الان هیچ وقت جزو آشغال ترین ها نبودند. دوماً من چون از سبک بعضی از این بازی ها خوشم نمیاد خیلی ها رو بازی نکردم! شما هم فقط اینجا داری دعوا راه میندازی و سعی میکنی با لحن تند چیزی رو که میخوای به دیگران القا کنی که هیچ فایده ای نداره.
نه سونی نه مایکروسافت به خاطر این تاپیک بهمون جایزه نمیدادن، حتی 1 سنت تخفیف هم نمیدن...پس نیازی به دعوا گرفتن نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر