PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
هر کدوم که زودتر به بهتر کپی خور میشه ، با توجه به احتمالا xbox one احتمالا کپی خور شدنش بالاست ،ولی کنسول های نسل هفتم رو داری فعلا صبر کن چون اگر نسل هشتم هم بگیری نمیتونی تمام بازی ها رو بگیری ، یعنی اورجینال هست و از خیلی باز ها باید بگذری

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
WTF!
عمو شما بشین بازی بازیتو بکن! :)
با این طرز حرف زدنت تن مرحوم هوگو چاوزم تو قبر لرزوندی! آخه چه ربطی داره کی چیو زودتر شروع کرده و اینطور خزعبلات خیرات می کنی؟ فقط بشین بازیتو بکن مردم اینجارو از نظرات گوهروارت محروم کن.

شما می دونید ″تجربه″ چیه؟؟!!!
شک دارم:|

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
حیف نیست حدود 1.5 پول بدی و بعد تمامی بازی ها رو نکنی ، با این وضعیت یه PC بیشتر ارزش داره ،
من خودم پول رو بیشتر بابت کنسولی یا چیزی خرج میکنم که بتونم بیشترین زمان و بیشتری بازیها رو روش انجام بدم ،
من بیشتر دلم میخوام XBOX ONE کپی خور بشه و بتونی بازی ها رو دانلود کنی و توی هارد بریزی و همین اورجینال بگیری انلاین راحت بازی کنی

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
شک دارم:|
چی میگی شما؟ چه ربطی به تجربه داره. اگه بحث تجربست بله، حداقل از عمری که از خدا گرفتم ۱۵ سالشو تجربه گیم دارم حالا شما نقش خودتو این وسط بیان کن :d
پ. ن: آها شما قدمت مایکرو و سونیو میگی؟ بابا جم کنید تروخدا این دلیلای بنی اسرائلیتونو! شما ام اگه میدونی BOLD چیه، یه نگاه به بقیه نوشته های Bold شده تو پست قبل بنداز.

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
شک دارم
ماکروسافت هم تو زمینه نرم افزار تجربش بیشتره
خوبه ماکروسافت تو صنعت بازی سازی انقلاب ایجاد کرد
الان اکثر بازی ساز ها تو چاچوب .net ماکروسافت برنامه نویسی میکنند

- - -ویرایش - - -

حیف نیست حدود 1.5 پول بدی و بعد تمامی بازی ها رو نکنی ، با این وضعیت یه PC بیشتر ارزش داره ،
من خودم پول رو بیشتر بابت کنسولی یا چیزی خرج میکنم که بتونم بیشترین زمان و بیشتری بازیها رو روش انجام بدم ،
من بیشتر دلم میخوام XBOX ONE کپی خور بشه و بتونی بازی ها رو دانلود کنی و توی هارد بریزی و همین اورجینال بگیری انلاین راحت بازی کنی
میخوای بگم هکر ها یه چتد تا امکان دیگه هم بش اضافه کنن:d

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
چی میگی شما؟ چه ربطی به تجربه داره. اگه بحث تجربست بله، حداقل از عمری که از خدا گرفتم ۱۵ سالشو تجربه گیم دارم حالا شما نقش خودتو این وسط بیان کن :d

درست حرف زدن هم چیز خوبیه ها:|
احترام خودتو نگه دار منم می تونم دهنمو وا کنم هر چی اومد بیرون بریزم اینجا:|
دارم می گم سونی تجربش تو کنسول سازی بیشتره.
اونموقع که سونی کنسول می ساخت مایکرو تو موز بود.

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
درست حرف زدن هم چیز خوبیه ها:|
احترام خودتو نگه دار منم می تونم دهنمو وا کنم هر چی اومد بیرون بریزم اینجا:|
دارم می گم سونی تجربش تو کنسول سازی بیشتره.
اونموقع که سونی کنسول می ساخت مایکرو تو موز بود.
LoL! ادبتم دیدیم! :d
به قول معروف دلیل نمیبینم جلو افراد Casual جور دیگه صحبت کنم چون تمام فکرو ذکرشون حرفای یه مشت نوبه که جز فن بازی هیچی نمیدونن! من خودم طرفدار جفت کنسولم و هردو رو خریداری خواهم کرد اما با این حرفایی که شما و اون انیشتین قبلی فرمایش کردید، آبروی سونی ام دارید میبرید. تمام ;;)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اونی که داره خودشو گول میزنه شمایی نه ما . درسته مایکرو یک نسل دیرتر شروع کرد ولی الان چی شده الان رقیبی برا سونی شده که هیچکس فکرشو نمیکرد مطمئن باش اگه تجربه ی سونی رو داشت خیلی راحت تو همین نسل سونی رو پشت سر میذاشت و الانم با همون تجربه ی کمتر داره پا به پاش جلو میره پیشرفت مایکرو فوقالعاده بوده و اگه همینجوری ادامه بده ... .
XBOX چند سال بعده PS2 اومد ؟؟ اون موقع همه PS2 داشتن توقع داشتین XBOX به فروشه PS2 برسه ؟؟
یعنی میخوای Xbox live و قابلیت های مدیا و کنترلر و سیستم cloud و ... رو ندیده بگیری ؟؟
بحث راجبه انحصاری ها کاملن سلیقه یی هست ولی چون شما اینجوری میگین مجبورم جواب بدم یه سری به نمره های سری FORZA و GEOW و FABLE و HALO و ... بزنین همه چی دستتون میاد (سری گیرز هم اگه بخش سینگلش رو بازی کرده بودین اینجوری در موردش حرف نمیزدین ).
دارین tlou رو با GEOW مقایسه میکنین ؟؟ مگه اینا اصلن هم سبکن ؟؟ ;;)
در کل هر کی یه نظری داره و من فقط قصدم اینه که دیگران رو راهنمایی کنم نه اینکه با تعصب و بدون اینکه ببینم طرف مقابل چه انتظاراتی از کنسولش داره یه کنسول رو بهش پیشنهاد بدم و از تجربه یی ( شخصی ) که اون فرد ممکنه روی یک کنسول دیگه داشته باشه محرومش کنم . :)

در مورد بازی های انحصاری : دیگه نه مایکر بانجی ر داره که هیلو خوب بسازه که قطعا 343 تو این زمینه خیلی ضعیفتر از بانجی هست متای هیلو ها ر نگاه کنی میبینی بدترین هیلو شماره دار و بدترین هیلو اسپین آف (اسپارتان اسالت که بدترین بازی fps این
چند وقته بود ) و بلک تاسک که تجربه ی گرز ر اصلا در حد اپیک نداره
پس کاملا نتیجه به نفع سونی هست فورزا هم که فعلا با نسخه ی 5 خیلی افت کرد فیبل کاملا سلیقه ای هست
نسل قبل مایکر 4 تا ip ر هی شماره های پیاپی براش میزد و چیز خاصی دیگه ای جز این 4تا نداشت ولی سونی:

killzone - god of war-uncharted-the last of us-gt-infamous-heavy rain- littlebigplanet

آخرین ویرایش:

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
نوشته شده توسط
Anonymous M3
اونی که داره خودشو گول میزنه شمایی نه ما . درسته مایکرو یک نسل دیرتر شروع کرد ولی الان چی شده الان رقیبی برا سونی شده که هیچکس فکرشو نمیکرد مطمئن باش اگه تجربه ی سونی رو داشت خیلی راحت تو همین نسل سونی رو پشت سر میذاشت و الانم با همون تجربه ی کمتر داره پا به پاش جلو میره پیشرفت مایکرو فوقالعاده بوده و اگه همینجوری ادامه بده ... .
XBOX چند سال بعده PS2 اومد ؟؟ اون موقع همه PS2 داشتن توقع داشتین XBOX به فروشه PS2 برسه ؟؟
یعنی میخوای Xbox live و قابلیت های مدیا و کنترلر و سیستم cloud و ... رو ندیده بگیری ؟؟
بحث راجبه انحصاری ها کاملن سلیقه یی هست ولی چون شما اینجوری میگین مجبورم جواب بدم یه سری به نمره های سری FORZA و GEOW و FABLE و HALO و ... بزنین همه چی دستتون میاد (سری گیرز هم اگه بخش سینگلش رو بازی کرده بودین اینجوری در موردش حرف نمیزدین ).
دارین tlou رو با GEOW مقایسه میکنین ؟؟ مگه اینا اصلن هم سبکن ؟؟ ;;)

در کل هر کی یه نظری داره و من فقط قصدم اینه که دیگران رو راهنمایی کنم نه اینکه با تعصب و بدون اینکه ببینم طرف مقابل چه انتظاراتی از کنسولش داره یه کنسول رو بهش پیشنهاد بدم و از تجربه یی ( شخصی ) که اون فرد ممکنه روی یک کنسول دیگه داشته باشه محرومش کنم .
فروش xbox به ps2 رسید :|
مقایسه GEOW با TLOU کار اشتباهیه ولی فراموش نکن توی سبک TLOU شما هیچ بازی انحصاری ندارین
در ضمن ما هم انحصاری هامون هم بیشتر از شمان هم بهتر پس فکر کنم کاملا مشخص باشه نتیجه به نفع کیه
و از همه مهم تر سخت افزار PS4 هست که قوی تره
راستی UBISOFT هم طرف ماست :D

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
LoL! ادبتم دیدیم! :d
به قول معروف دلیل نمیبینم جلو افراد Casual جور دیگه صحبت کنم چون تمام فکرو ذکرشون حرفای یه مشت نوبه که جز فن بازی هیچی نمیدونن! من خودم طرفدار جفت کنسولم و هردو رو خریداری خواهم کرد اما با این حرفایی که شما و اون انیشتین قبلی فرمایش کردید، آبروی سونی ام دارید میبرید. تمام ;;)

دلیلی نمی بینم با کسی که شخصیت نداره با ادب صحبت کنم.
تاپیک پر شده از بچه های 14 15 ساله که هر کدوم می یاد می گه وای کنسول من قشنگ تره فلانه.
حرف زدن با شما ها که شخصیت ندارید وقت تلف کردنه.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
آقا من از الان اعلام میکنم 14 سالمه می خوام کنسول بخرم تا حالا هم نت نداشتم هیچی نمی دونم جریان چیه تا حالا کدوم کنسول چه برنامه ای داشته برای آینده و چه بازی هایی آومده خواهش میکنم کمک کنید
لطفا نگین تو 14 سالته چت به گیم و این حرفا فقط آزتون یک راهنمایی می خوام به هزار بدبختی از بابام 2 تومن پول گرفتم میخوام بخرم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
دلیلی نمی بینم با کسی که شخصیت نداره با ادب صحبت کنم.
تاپیک پر شده از بچه های 14 15 ساله که هر کدوم می یاد می گه وای کنسول من قشنگ تره فلانه.
حرف زدن با شما ها که شخصیت ندارید وقت تلف کردنه.
عمویی جوابتو تو پروفایلت دادم تا تاپیکو با مزخرفات بیشترت منحرف نکنی.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
آقا من از الان اعلام میکنم 14 سالمه می خوام کنسول بخرم تا حالا هم نت نداشتم هیچی نمی دونم جریان چیه تا حالا کدوم کنسول چه برنامه ای داشته برای آینده و چه بازی هایی آومده خواهش میکنم کمک کنید
لطفا نگین تو 14 سالته چت به گیم و این حرفا فقط آزتون یک راهنمایی می خوام به هزار بدبختی از بابام 2 تومن پول گرفتم میخوام بخرم

داش این همه اطلاعات نمیگنجه که بگم باید تو انجمن ها بچرخی.. ولی در یک کلام ایکس وان بخر... پشیمون نمیشی

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
در مورد بازی های انحصاری : دیگه نه مایکر بانجی ر داره که هیلو خوب بسازه که قطعا 343 تو این زمینه خیلی ضعیفتر از بانجی هست متای هیلو ها ر نگاه کنی میبینی بدترین هیلو شماره دار و بدترین هیلو اسپین آف (اسپارتان اسالت که بدترین بازی fps این
چند وقته بود ) و بلک تاسک که تجربه ی گرز ر اصلا در حد اپیک نداره
پس کاملا نتیجه به نفع سونی هست فورزا هم که فعلا با نسخه ی 5 خیلی افت کرد فیبل کاملا سلیقه ای هست
نسل قبل مایکر 4 تا ip ر هی شماره های پیاپی براش میزد و چیز خاصی دیگه ای جز این 4تا نداشت ولی سونی:

killzone - god of war-uncharted-the last of us-gt-infamous-heavy rain- littlebigplanet

شما پست قبلیتو کپی پیست کردی ؟؟/:)
آقا جانه من بزارین این 343 حداقل این نسخه رو بده بعد ازش ایراد بگیرین به عنوان نسخه یی که برای اولین بار به دست یک استدیو سپرده شده HALO 4 عالی بود اسپارتان هم که کلن یه چیزی که بود که داده باشن بیرون و البته vanguard هم خیلی تو این بازی دخیل بود .
بلک تاسک میدونستی که راد فرگوسن منیجرش هست ؟؟ که جزو 2 نفر اصلی سازنده های گیرز هست در کنار کلیف ؟؟ و producer بازی Bioshock Infinite بودن ؟؟ تازه شما هنوز یک کار از این studio ندیدی چجوری راجبشون نظر میدی ؟؟
forza هم که کاملن واضحه به خاطر اینکه یک عنوان لانچ بود نمرش پایینتر شد تازه همونم بسیار عالی هست .
در کل عجله نکنید هنوز تا پایان این نسل یه 6 -7 سالی یکم کمتر یا بیشتر مونده تا همینجاشم برنامه ی مایکرو برای سال های 2014 و 2015 رو عالیه !!

- - -ویرایش - - -

شما بهتره اول بگی چه انتظاری از کنسولت داری شاید اینجوری راحت تر بشه کمکت کرد . :)

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
شما پست قبلیتو کپی پیست کردی ؟؟/:)
آقا جانه من بزارین این 343 حداقل این نسخه رو بده بعد ازش ایراد بگیرین به عنوان نسخه یی که برای اولین بار به دست یک استدیو سپرده شده HALO 4 عالی بود اسپارتان هم که کلن یه چیزی که بود که داده باشن بیرون و البته vanguard هم خیلی تو این بازی دخیل بود .
بلک تاسک میدونستی که راد فرگوسن منیجرش هست ؟؟ که جزو 2 نفر اصلی سازنده های گیرز هست در کنار کلیف ؟؟ و producer بازی Bioshock Infinite بودن ؟؟ تازه شما هنوز یک کار از این studio ندیدی چجوری راجبشون نظر میدی ؟؟
forza هم که کاملن واضحه به خاطر اینکه یک عنوان لانچ بود نمرش پایینتر شد تازه همونم بسیار عالی هست .
در کل عجله نکنید هنوز تا پایان این نسل یه 6 -7 سالی یکم کمتر یا بیشتر مونده تا همینجاشم برنامه ی مایکرو برای سال های 2014 و 2015 رو عالیه !!

- - -ویرایش - - -

شما بهتره اول بگی چه انتظاری از کنسولت داری شاید اینجوری راحت تر بشه کمکت کرد . :)

من چیزی که خیلی مد نظرم سرور های آنلاین شرکت ها هست که مثلا کدوم سروراش بهترن چون خیلی آنلاین بازی میکنم طوری بگم که کنسول برا بازی third party online می خوام و بازی third party تووپ داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر