PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
کلا موندم چطوری استارتر ps4 و xbone رو در یک حد دونسته پست مقایسه زده . :laughing:
مایکرو یک کنسول دیگه باید تولید کنه تا بشه با ps4 مقایسش کرد =))
در کل کسی که کلاس کاری ps4 و وان رو یکی بدونه و اینا رو قابل مقایسه بدونه مرخصه :d

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
شما اجازه بده یکم نسل بیاد جلو
بازی های خیلی خوبی ر تا الآ سونی معرفی کرده که به نظرم از رقیباش خیلی بهترن مایکر هم دست به دامن استدیو های tp هست در حالی که میشه خیلی از این بازی ها ر روی pc بازی کرد
نسل قبل که باز مایکر بانجی ر داشت + اپیک این نسل اون ها هم نیستن در حالی که بانجی بهترین هیلو ها ر ساخته که حیلی سر تر از 343 بود
و اپیک گرز فوق العاده ای ساخت که بلک تاسک قطعا تجربش خیلی کمتر هست پس فعلا روی کاغذ نتیجه به نفع سونی هست :d

این هم یاد آور بشم که halo 4 که 343 درست کرد از نظر متا بین بدترین هیلو ها شماره دار هست حالا ببینیم با 5 چیکار میکنه

داداش چیچی داری میگی همینطوری؟ هیلو هایی که 343 ساخت هم موفق بودن.. HALO متاش شد 91 (فک کنم)

بانجی که نسل قبل از ماکرو جدا شد.. ماکرو این همه استدیو داره.. بلک تاسک گیرز و یه IP داره میسازه.. رمدی داره مثل یک فرست پارتی کوانتم رو میسازه و... تازه خود فیل اسپنسر گفت ـه ما رو 2 تا استودیو دیگه هم سرمایه گذاری کردیم... بعدا میفهمیم چیه.. راستی اسکال باند هم هست...

آینده رو نمیشه پیش بینی کرد ولی من و عمو فیل ( :d ) اعتقاد داریم ایکس باکس وان در این نسل به بهترین مکان برای بازی کردن تبدیل میشه

- - -ویرایش - - -

کلا موندم چطوری استارتر ps4 و xbone رو در یک حد دونسته پست مقایسه زده . :laughing:
در کل کسی که کلاس کاری ps4 و وان رو یکی بدونه و اینا رو قابل مقایسه بدونه مرخصه :d

یا حضرت اسپم :-o

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

این دوتا کنسول باهم فرق زیادی ندارن :|

یاد بگیر به نظر بقیه احترام بذار .....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
بدبخت کسی که میخواد با نگاه کردن به این تاپیک بره کنسول بخره :d90 درصد پستای متعصبانه و "عروسک من بهتر ازعروسک تو"

+

هر دو این کنسولا خوبی ها و بدیهایی دارن و باید با توجه به اونها رفت خریدشون(یعنی چی فلان کنسول اصلا در حد فلان کنسول نیست و ....؟)من خودم رفتم ps4 گرفتم چون عاشق bloodborne بودم و می خواستم یه بار دیگه و با فرصت بیشتر tlou رو تجربه کنم
حالا یکی خواست qb و gears و halo و horizon و ....تجربه کنه چیکار کنه؟؟؟؟بره باز ps4 بگیره؟:d

+

در نهایت به نظر من دوستان به علایقشون تو بازیها و انلاین و os سیستم توجه کنن برن کنسول بگیرن وگرنه تفاوت در رزولوشن و باتری دسته و.... فکر نمی کنم انچنان تفاوتهای شگفتی باشه(البته اگر برای کسایی هم این تفاوتها معیار بره ps4 بگیره)

پس خواهشا با طرفداری عجیب و غریب ملت رو به قهقرا نبرین

.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بدبخت کسی که میخواد با نگاه کردن به این تاپیک بره کنسول بخره :d90 درصد پستای متعصبانه و "عروسک من بهتر ازعروسک تو"

+

هر دو این کنسولا خوبی ها و بدیهایی دارن و باید با توجه به اونها رفت خریدشون(یعنی چی فلان کنسول اصلا در حد فلان کنسول نیست و ....؟)من خودم رفتم ps4 گرفتم چون عاشق bloodborne و می خواستم tlou رو تجربه کنم
حالا یکی خواست qb و gears و halo و horizon و ....تجربه کنه چیکار کنه؟؟؟؟بره باز ps4 بگیره؟:d

+

در نهایت به نظر من دوستان به علایقشون تو بازیها و انلاین و os سیستم توجه کنن برن کنسول بگیرن وگرنه تفاوت در رزولوشن و باتری دسته و.... فکر نمی کنم انچنان تفاوتهای شگفتی باشه(البته اگر برای کسایی هم این تفاوتها معیار بره ps4 بگیره)

پس خواهشا با طرفداری عجیب و غریب ملت رو به قهقرا نبرین

.

هزار تا لایک :| :d

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
خوب باید بگم که اگر کسی میخاد کنسول بخره ps4 بهترین گزینه است.خوب دلایل من رو خوب گوش کنید ربطی هم به تعصب نداره کنسولی که خوبه باید ازش تعریف بشه:ps4 از لحاظ سخت افزاری قدرتش 50 برابر xbox one هست هم از لحاظ cpu که 8 هسته وهم از لحاظ رم که 8گیگ رم ddr5 داره بجز اون 2 گیگ رم ddr3 هم در قسمت سمت چپ مادربورد قرار داره.در صورتی که رم xbox one 8 ddr3 هست و مثل کنسول قبلی خود از رم ddr3 استفاده کرده.خوب از بحث سخت افزار بیام بیرون چون اگر بخواهیم سخت افزار دو کنسول رو مقایسه کنیم خودتون بهتر از من بلدین برین تو سایت های معتبر و مادر بورد هر دو کنسول را با هم مقایسه کردن و نظرشون هم گفتن که ps4 قویتره و سریعتره.بریم سراغ بازیها خوب بیشتر بازی های که برای ps3 بصورت انحصاری تا الان اومده امتیازش بالای9بوده خوب حالا بریم سراغ انحصاری ها خوب xbox چند تا انحصاری داره؟کمتر از 5 تا.در صورتی سونی این بازی های انحصاری رو داره که اونایی که طرف دار xbox هستن براش رقیب بیارن خوب بیا شروع کنیم.سری uncharted.سریkillzone.سری resistance.سری infamous.سری god of war.سری granturismo.بریم سراغ تک عنوان های انحصاری.the last of us.mgs4.heavy rain.beyond.raib.و چند عندان دیگه....خوب حالا نظرتون چیه حال کردین فقط ps4 بخرین.ممنون

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
خوب باید بگم که اگر کسی میخاد کنسول بخره ps4 بهترین گزینه است.خوب دلایل من رو خوب گوش کنید ربطی هم به تعصب نداره کنسولی که خوبه باید ازش تعریف بشه:ps4 از لحاظ سخت افزاری قدرتش 50 برابر xbox one هست هم از لحاظ cpu که 8 هسته وهم از لحاظ رم که 8گیگ رم ddr5 داره بجز اون 2 گیگ رم ddr3 هم در قسمت سمت چپ مادربورد قرار داره.در صورتی که رم xbox one 8 ddr3 هست و مثل کنسول قبلی خود از رم ddr3 استفاده کرده.خوب از بحث سخت افزار بیام بیرون چون اگر بخواهیم سخت افزار دو کنسول رو مقایسه کنیم خودتون بهتر از من بلدین برین تو سایت های معتبر و مادر بورد هر دو کنسول را با هم مقایسه کردن و نظرشون هم گفتن که ps4 قویتره و سریعتره.بریم سراغ بازیها خوب بیشتر بازی های که برای ps3 بصورت انحصاری تا الان اومده امتیازش بالای9بوده خوب حالا بریم سراغ انحصاری ها خوب xbox چند تا انحصاری داره؟کمتر از 5 تا.در صورتی سونی این بازی های انحصاری رو داره که اونایی که طرف دار xbox هستن براش رقیب بیارن خوب بیا شروع کنیم.سری uncharted.سریkillzone.سری resistance.سری infamous.سری god of war.سری granturismo.بریم سراغ تک عنوان های انحصاری.the last of us.mgs4.heavy rain.beyond.raib.و چند عندان دیگه....خوب حالا نظرتون چیه حال کردین فقط ps4 بخرین.ممنون

داش نظر متعصبانه بدرد کسی نمیخوره:> تو این همه از سخت افزار تعریف کردی بدی هاش رو هم میگفتی دیگه! میگفتی این رم و گرافیک بالا باعث میشه از حداکثر سی پی یو استفاده شه و همین باعث داغ شدن شدیدش میشه و در آینده هم ممکنه مشکلاتی براش پیش بیاد

این 50 درصد
کاملا ثابت نشده است (آخر نسل ثابت میشه) عوامل بیشتری رو توان کنسول تاثیر میگذارن.. مثل این میمونه بگی ماشین X از ماشین Y سریع تر باید بره چون ماشین X قدرت موتور بیشتری داره... ​پس عوامل دیگه مثل وزن و ایرودینامیک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124

علم سخت افزار در همین چند خط کلا نابود شد رفت
دلایل شما رو حتی دادگاه لاهه هم نمی تونه رد کنه بس که درست و علمی و منطقیه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
اخه تو خسته نشدی ؟؟؟ چه اینجا چه گیمفا هی داری چرت و پرت میگی و دعوا راه میندازی چطور همه باید به حرفات گوش بدن و هیچی نگیم ولی وقتی نوبت ما میشه هیچی
بعد تو اصلا از نزدیک ps4 دیدی ؟؟ کنسول اصلا اونقدر داغ نمیشه که مشکل پیدا کنه خیلی کم پس از رو هوا حرف نزن
یه نفر 4 داشت گقت زود داغ میکنه و صداش میره رو اعصاب
کنسول داغ نمیشه.. سی پی یو که داغ میشه, من تو زمینه سخت افزار اطلاعات ندارم این چیز ها رو هم تو یه مقاله خوندم... نیاز به بحث کردن نداره چند سال دیگه معلوم میشه

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
داش نظر متعصبانه بدرد کسی نمیخوره:> تو این همه از سخت افزار تعریف کردی بدی هاش رو هم میگفتی دیگه! میگفتی این رم و گرافیک بالا باعث میشه از حداکثر سی پی یو استفاده شه و همین باعث داغ شدن شدیدش میشه و در آینده هم ممکنه مشکلاتی براش پیش بیاد

این 50 درصد
کاملا ثابت نشده است (آخر نسل ثابت میشه) عوامل بیشتری رو توان کنسول تاثیر میگذارن.. مثل این میمونه بگی ماشین X از ماشین Y سریع تر باید بره چون ماشین X قدرت موتور بیشتری داره... ​پس عوامل دیگه مثل وزن و ایرودینامیک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه تو خسته نشدی ؟؟؟ چه اینجا چه گیمفا هی داری چرت و پرت میگی و دعوا راه میندازی چطور همه باید به حرفات گوش بدن و هیچی نگیم ولی وقتی نوبت ما میشه هیچی
بعد تو اصلا از نزدیک ps4 دیدی ؟؟ کنسول اصلا اونقدر داغ نمیشه که مشکل پیدا کنه خیلی کم پس از رو هوا حرف نزن

- - -ویرایش - - -

کنسول داغ نمیشه.. سی پی یو که داغ میشه, من تو زمینه سخت افزار اطلاعات ندارم این چیز ها رو هم تو یه مقاله خوندم... نیاز به بحث کردن نداره چند سال دیگه معلوم میشه
من که تا حالا مشکلی نداشتم تو هیچ بازی ای حتی سنگین ترین بازی ها کنسول خیلی کم داغ میکنه و برای من هیچ صدایی نمیده دیگه نمیدونم والا باید وایسیم تا اخر نسل

- - -ویرایش - - -

من که تا حالا مشکلی نداشتم تو هیچ بازی ای حتی سنگین ترین بازی ها کنسول خیلی کم داغ میکنه و برای من هیچ صدایی نمیده دیگه نمیدونم والا باید وایسیم تا اخر نسل

- - -ویرایش - - -

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad

باید صبر کنیم چون:
1- کنسول ها عمرشون رو میکنن (مث سه چراغ ـه شدن 360)
2- بازی های پیشرفت گرافیکی میکنن (اگه ایکس وان 50 درصد ضعیف باشه پس باید جلو 4 کم بیاره)

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371

اقا اینجا مهم نیست سوتی هم دادی دادی، ولی برا خودت میگم فردا پس فردا میری مدرسه اشتباه میکنی هم سن هات بهت میخندن! درصد با برابر خیلی فرق داره، برای همین 50 درصد که PS4 قویتر از ONE (که البته اینطور نیست.) در واقعه میشه نیم برابر قویتر نه 50 برابر.:d
خلاصه گفتم که فردا نری مدرسه سوژه بشی.;)(البته اینم هستم که شاید هنوز به اون مقطع تحصیلی که درصد رو بهتون اموزش میدن نرسیدید.:-/)

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
اقا اینجا مهم نیست سوتی هم دادی دادی، ولی برا خودت میگم فردا پس فردا میری مدرسه اشتباه میکنی هم سن هات بهت میخندن! درصد با برابر خیلی فرق داره، برای همین 50 درصد که PS4 قویتر از ONE (که البته اینطور نیست.) در واقعه میشه نیم برابر قویتر نه 50 برابر.:d
خلاصه گفتم که فردا نری مدرسه سوژه بشی.;)(البته اینم هستم که شاید هنوز به اون مقطع تحصیلی که درصد رو بهتون اموزش میدن نرسیدید.:-/)

میلیارد میلیارد لایک داشت

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من هنوز نتونستم هیچکدوم از کنسول های این نسل رو تهیه کنم. از نسل قبل هم XBOX 360 داشتم هم الان PS3 دارم.

من به سخت افزار و بازی انحصاری هیچ کاری ندارم. چون اگه این 2 تا بحثو بکشم وسط این حرف جانبداری محصوب میشه. ما داریم توی ایران زندگی میکنیم. بیشتر از اینکه به فکر قدرت کنسول باشیم باید به فکر جیب خودمون باشیم.
PS4 خریدن خیلی خیلی به صرفه تر از X1 گرفتنه.
جمعیت بیشتری توی ایران PS4 گرفتن پس معاوضه ی بازی خیلی راحتتر و با اختلاف قیمت کمتری صورت میگیره.
در صورتی که آکبند بازی های X1 گرونتر از PS4ه.
توی اوضاع مضخرف اینترنت اینجا، گرفتن X1 بصرفه نیست. بیشتر بازی های X1 بصورت کامل روی دیسک رایت نمیشن و حداقل چند گیگ از بازیو باید از لایو دانلود کنی (مثل Sniper Elite III که حدود 5 گیگ باید دانلود کنی). آپدیت هاشم که حجماش خیلی بیشتر از PS4ه.
گیم شیرینگ PS4 یکی از به صرفه ترین امکانات موجود توی یه کنسول بازی میتونه باشه. 2 نفری یدونه بازی مشترک یا حتی PSN Plus رو خریداری می کنی و استفاده می کنی تا هزینت بیاد پایینتر.

درکل فکر میکنم خرید PS4 عاقلانه تر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر