PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
من نمي خوام بخرم.(پولش رو فعلا ندارم):(
ولي برام پرسشي پيش آمده.

يك با تجربه بياد بگه اصلا كدام مدل از ps4 يا one بهتر هستند؟

چون مدل هاي مختلف با رجين هاي مختلف دارند.
مثلا همين ديجي كالا چند مدل ps4 گذاشته.

كدام بهتره؟
يا اگر تاپيكي هست معرفي كنيد

سپاس

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
من نمي خوام بخرم.(پولش رو فعلا ندارم):(
ولي برام پرسشي پيش آمده.

يك با تجربه بياد بگه اصلا كدام مدل از ps4 يا one بهتر هستند؟

چون مدل هاي مختلف با رجين هاي مختلف دارند.
مثلا همين ديجي كالا چند مدل ps4 گذاشته.

كدام بهتره؟
يا اگر تاپيكي هست معرفي كنيد

سپاس
والا هیچ ریجنی بهتر از بقیه نیست؛فقط هر ریجن به منطقه خاصی از دنیا اختصاص داره...
دیجیکالا هم PS4 رو فقط دو مدل داره که یکی با ps eye و یکی بی ps eye هستش و اصلا ریجن های مختلف رو نداره؛بین این دو تایی هم که داره طبیعتا اون مدل با ps eye بهتر و گرونتره...
راجب One هم همینطور،دو تا مدل تو دیجیکالا داره که یکی با kinect و یکی بی kinect هستش؛که باز هم طبیعتا مدل با kinect بهتره !

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
والا هیچ ریجنی بهتر از بقیه نیست؛فقط هر ریجن به منطقه خاصی از دنیا اختصاص داره...
دیجیکالا هم PS4 رو فقط دو مدل داره که یکی با ps eye و یکی بی ps eye هستش و اصلا ریجن های مختلف رو نداره؛بین این دو تایی هم که داره طبیعتا اون مدل با ps eye بهتر و گرونتره...
راجب One هم همینطور،دو تا مدل تو دیجیکالا داره که یکی با kinect و یکی بی kinect هستش؛که باز هم طبیعتا مدل با kinect بهتره !

سپاس كه پاسخ دادي

در مورد رجين ها مي گويند كه مثلا فلان رجين بازي هاش در ايران بيشتر پيدا ميشه.
از اين جهت گفتم.

راستي اين دوربين 4 همان كار كينكت را مي كند؟.

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
سپاس كه پاسخ دادي

در مورد رجين ها مي گويند كه مثلا فلان رجين بازي هاش در ايران بيشتر پيدا ميشه.
از اين جهت گفتم.

راستي اين دوربين 4 همان كار كينكت را مي كند؟.

بازی های ریجن 2 بیشتر هستند تو ایران ولی خوب ریجین هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه
مثلا کنسول شما ریجن 1 باشه میتونید بازی های ریجن 2 رو انجام بدید
فقط برای dlc و مپ بازی ها باید اکانت psn شما با ریجن بازی یکی باشه

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
هرکی عشق بازیا جاپونی داره بره طرف پلی4. منکه هردو رو دارم. خدایی تا الان که وان خیلی سرتر بوده از همه لحاظ. حتی اگه بازی نداشته باشه کینکتش خیلی سرگرم کننده س. ولی خدایی انحصاری های وان ی چیز دیگه س. بیشتر انحصاری های پلی4 یا جاپونی شده یا RPG :|
طرفداری هم نمیکنم چون هردو رو دارم. من کلا اصن فن نیستم. هرچی کنسول میاد میخرم حال می کنم. کاری هم به حرف فن ها ندارم.
اول وان میخری بعد پول رسید دستت پلی4 هم میگیری. 6ماه مونده به پایان نسل هم میفروشی بره :D

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
هرکی عشق بازیا جاپونی داره بره طرف پلی4. منکه هردو رو دارم. خدایی تا الان که وان خیلی سرتر بوده از همه لحاظ. حتی اگه بازی نداشته باشه کینکتش خیلی سرگرم کننده س. ولی خدایی انحصاری های وان ی چیز دیگه س. بیشتر انحصاری های پلی4 یا جاپونی شده یا RPG :|
طرفداری هم نمیکنم چون هردو رو دارم. من کلا اصن فن نیستم. هرچی کنسول میاد میخرم حال می کنم. کاری هم به حرف فن ها ندارم.
اول وان میخری بعد پول رسید دستت پلی4 هم میگیری. 6ماه مونده به پایان نسل هم میفروشی بره :D

منم جفتشو دارم ولى ميگم وان سرتره

Sent from my iPhone using Tapatalk
شما خيلي مي توني كمك كني.

ميشه بگي دليل اين حرفت چي بود؟

سپاس

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد

منم جفتشو دارم ولى ميگم وان سرتره

از نظر ظاهرى وان خيلى شيك تره.واينكه از نظر مولتى هم لايو قويتره

این حرف های شمارو باید تو کتاب گینس به عنوان خنده دار ترین جک سال ثبت کنند.
دقیقا هر چیزی که گفتین بر عکسش بوده

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
بچه ها به نظرتون يه xbox 360 slim 250 gig ro چند ميخرن؟
من نمي دونم
ولي حيفه الان بفروشي.
الان هنوز gta v براي وان و 4 نيامده.
به نظر من اگر با پولش مي خواي كنسول نسل 8 بخري كار غلطي است.(الان)
بازي كه شما ميخري 10 تومن اونها ميخرن 200 تومن.>:)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
این حرف های شمارو باید تو کتاب گینس به عنوان خنده دار ترین جک سال ثبت کنند.
دقیقا هر چیزی که گفتین بر عکسش بوده

اسم تورو بايد تو كتاب گينس بنويسن كه فرق جك و نظر شخصى نميفهمى

Sent from my iPhone using Tapatalk

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
:|

ظاهر سلیقه ای هست ولی ایکس باکس لایو قوی تره و جای بحث نمیگذاره...

آخرین پست این تاپیک رو ببین

دیدم , خوب کند بودن تو بخش ورود به بازی آنلاین بود در حین انجام بازی هیچ کندی ایی وجود نداره
این مشکل هم نرم افزاریه در هنگام join شدن به مولتی هست که سونی مثل اینکه گفته با آپدیت های بدی حلش میکنه
این چیزی نیست که تاثیر داشته باشه در هنگام ورود به بخش مولتی فقط یمقدار کندتر از ایکس باکسه وگرنه در حین گیم هر دو یکی اند.
الان دیگه مثل نسل قبل نیست که ایک باکس لایو مایکروسافت بهتر از سونی باشه الان دیگه هر دو برابرند تو این ضمینه.از لحاض قیمت هم که پلیستیشن پلاس سونی ارزون تر از ایکس باکس لایوه.

اسم تورو بايد تو كتاب گينس بنويسن كه فرق جك و نظر شخصى نميفهمى

من طرف خصاب حرفم بیشتر به سم اون دوستمون بود که گفتن انحصاری وان بهتره و پلی 4 ژاپنی شده!!!
خوب به این حرف واقعا نمیشه گفت جک؟!!!
الان خود مایکروسافت هم گفته سونی انحصاری هاش بهتره و ما سعی میکنیم به سونی برسیم.ایشون امده این حرف میزه!!!اونم اینکه همه شده ژاپنی!!!:d

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
الان خود مایکروسافت هم گفته سونی انحصاری هاش بهتره و ما سعی میکنیم به سونی برسیم.ایشون امده این حرف میزه!!!اونم اینکه همه شده ژاپنی!!!:d

مایکروسافت کی گفت انحصاری سونی بهتر؟ همه توی این نسل مال یه نسل قبله الانه که سونی انحصاریاش کمتره ، فروش کل انحصاری های سونی برابر با یه titanfall هست ،
درضمن اکثرا معیار فروش قرار میدن که به نظرم درست نیست هر چیزی که فروشش بیشتر باشه دلیل برتری نمیشه ، مایکروسافت توی نسل بازی های زیادی میزنه که برای PS4 منتشر نمیشن
الان 10 هفته هست که میبنم بازی Minecraft جز 10 بازی پرفروش بوده اونم نسخه XBOX 360 و نسخه PS3 اصلا توی لیست نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر