PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
طرفداری نمیکنم دوست گرامی، چیزی رو که با چشمای خودم دیدم گفتم. شما هم میتونی بازیهای ژاپنی و آمریکایی رو با هم مقایسه کنی، مواد لازم: یک عدد پلی استیشن یا اکس باکس، یک عدد تکن و یک عدد مورتال کمبات برای مقایسه ---- یک عدد PES و یک عدد FIFA برای مقایسه --- یک عدد gears of war و یک عدد metal gear solid برای مقایسه --- یک عدد god of war 1 و یک عدد shadow of the colossus برای مقایسه. (GOW رو به این دلیل شماره یکش رو گفتم چون با shadow of the colossus هر دو در یک سال ساخته شدن).
و ...

آخرین ویرایش:

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
طرفداری نمیکنم دوست گرامی، چیزی رو که با چشمای خودم دیدم گفتم. شما هم میتونی بازیهای ژاپنی و آمریکایی رو با هم مقایسه کنی، مواد لازم: یک عدد پلی استیشن یا اکس باکس، یک عدد تکن و یک عدد مورتال کمبات برای مقایسه ---- یک عدد PES و یک عدد FIFA برای مقایسه --- یک عدد gears of war و یک عدد metal gear solid برای مقایسه --- یک عدد god of war 1 و یک عدد shadow of the colossus برای مقایسه. (GOW رو به این دلیل شماره یکش رو گفتم چون با shadow of the colossus هر دو در یک سال ساخته شدن).
و ...

حالا چه با مقایسه کردن و چه بدون مقایسه !

اوشون فقط دارن می گن محصولات امریکا شما داری می گی فقط محصولات ژاپن حرف اول رو می زنه !
:)

باید بگم که این طور نیست شاید تولیدات هر کشوری عصر طلایی خودش رو داشته باشه ولی مثلا من , از سال 2006 هم pes بازی کردم هم فیفا دیدم که pes تا سال 2010 واقعا بی نظیر بود و فیفا به پاش نمی رسید ولی از سال 2011 تا هم اکنون واقعا فیفا بی نظیر هست و pes یه تجربه ی خشک رو به ادم می ده در مقابل فیفا !

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
یادش بخیر زمانی که PS3 اومده بود هم ملت از این حرفا میزدن... اما این وسط نه سخت افزار مثلاً قویِ سونی پیروز شد و نه سخت افزار مثلاً ضعیف مایکرو سافت. Wii پیروز میدان بود...

کسی که واقعاً دنبال بازی باشه، بدون شک کنسولهای نینتندو رو انتخاب میکنه.

حرف شما درست اما اینجا اتخاب بین PS4 و XBOX ONE هست :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من سر دو راهی موندنم.
بیشتر دلم با سونی هست.
فقط میخوام بدونم ایا سیستم بازی انلاین و سرور ها به همون خوبی xbox هست؟
یک کلام . ایا کیفیت انلاین بازی کردن روی ps4 به خوبی xbox هست یا نه؟
چون نسل قبل که xbox 360 میگفتن بهتر هست و ps3 حتی party هم نداشت.
با وضعیت بد اینترنت های ما ایا بازی انلاین با ps4 انکان پذیر هست؟
خواهش میکنم کسی جوابم رو بده که واقعا بدونه و ازمایش کرده باشه.از روی تعصب حرف نزنین.چون من کنسولم رو بر مبنای همین جواب قراره انتخاب کنم.
مرسی

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
من سر دو راهی موندنم.
بیشتر دلم با سونی هست.
خواهش میکنم کسی جوابم رو بده که واقعا بدونه و ازمایش کرده باشه.از روی تعصب حرف نزنین.چون من کنسولم رو بر مبنای همین جواب قراره انتخاب کنم.
مرسی

سلام رفيق
من اصلاً هيچ تعصبي روي كنسول و گوشي يا چيز ديگه اي ندارم و اون چيزي رو كه حدس ميزنم درسته مي گم
ببين در يك كلام بازي آنلاين تو ايران، بخاطر وضعيت اينترنت خيلي جالب نيست! و نميشه مقايسه كرد
و ps4 . بر خلاف قبلي party هم داره
من خودم تجربه ي آنلاين خيلي كم داشتم و تقريباً ندارم!
ولي حتماً ميدوني كه ps4 ديگه مثل 3 نيست و براي آنلاين بايد پول بدي
خب بنظر من حالا كه سوني داره بابت آنلاين پول مي گيره هيچ وقت نمياد كيفيت سرور پايين بده يا در حد ps3
قطعاً ارتقا ميده و من مطمئنم كه كيفيت سرور ها بد تر از Xbox نباشه، چون سوني اين طوري عقب مي افته و اصلاً همچين چيزي رو دوست نداره!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
من هم شنيدم عزيز خودم ندارم.

ولي همه جا شنيدم و خوندم كه مي گويند xbox one براي آنلاين بازي كردن خيلي خيلي بهتر است.

در سخنان دوستان همين تاپيك هم كه بخواني هست.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
چند تا نکته که شاید برای خرید دوستان مفید باشه....

۱.تفاوت رزولوشن اکثرا نا ملموس و در بعضی موارد ملموس که در عنوانین جدید اکثرا به ۱۰۸۰ رسیده و این مشکل در حال حل شدنه.

۲.اگر از طرفدارهای Halo,Gears وانحصاری های وان نیستی دلیلی نداره وان بگیری.

۳.قابلیت های دانلود منیجر وان کاملتر و سریعتره

۴.سونی تا ۲۰۱۵ فعلا انحصاریای مهمش رو به تاخیر انداخته... تو ۲۰۱۴ بازی خاصی نداره..

۵. بازی های دست دوم Ps4 کمی سریعتر و ازانتر گیر میان.

۶. قیمت وان تو ایران بی منطق بالاست و ۴ الان به صرفه تره اگر ۲ماه قبل بود وان با کینکت ۱۰۰ تومن بالاتر از ۴ بود وراحت تر میشد پیشنهادش کرد..

۷. درمورد نت و بازی آنلاین هم با نت ۲ مگابایت به بالا تقریبا از تمامی امکانات آنلاین کنسول Xbox One می تونید لذت ببرید... سرویس های محدود برای آنلاین بازی کردن بهترن ولی در کل سرویس های نا محدود رو به خاطر هزینه های بالای دانلود پیشنهاد میکنم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
من سر دو راهی موندنم.
بیشتر دلم با سونی هست.
مرسی
این سوال شما تا حدی اشتباه هست . الان اکثر بازی های آنلاین سرور های خودشون رو دارن و اصلا به سرور های مایکروسافت یا سونی ربطی ندارن . مثلا سری بتلفیلد که کلا رو سرور های خود EA هست و اصلا کیفیتش تو PSN و XBlive فرقی نداره ...
البته اینم بگم که بعید می دونم سرور های سونی در برابر کلود مایکروسافت حرفی برای گفتن داشته باشه ...
خلاصه اینکه ببین با انحصاری های کدوم بیشتر حال می کنی همون رو بگیر ...

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
من سر دو راهی موندنم.
بیشتر دلم با سونی هست.
مرسی

اگه مد نظر آنلاین هست 100%
One بخاطر اینکه هم انحصاری هاش انلاین محور هستند هم سرور های بهتری داره
در مورد 4 هم بگم که عین 3 داغون نیست و خوبه ولی 1 یک چیزه دیگس:d
اگرم پول دارین که PC اپ کنین من 3.5 میلیون داشتم میتونستم 600-700 دیگه بذارم روش یک چیزه خفن ببندم ولی اشتباه کردم الان پشیمونم:(:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من سر دو راهی موندنم.
بیشتر دلم با سونی هست.
مرسی

دانیال انلاین دو تاش خوبه . تو فقط برو ببین با گیرز یا هیلو بیشتر حال میکنی یا انچارتدو اوردر

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
از دوستان خواهش میکنم قبل از سوال پرسیدن، پستهای قبلی همین تاپیک رو بخونن چون ممکنه جوابشون در همون پستهای قبلی داده شده باشه.
مطلبی که خودم توی چندتا پست قبل تر نوشته بودم که به هیچ وجه از روی تعصب نبود، بلکه از روی تجربه بود، اینه:
《PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟》

- ببینید موضوع خیلی ساده هست...؛ اگه کسی بخواد توی دنیای بازی غرق بشه و با بازیهاش زندگی کنه و زیبایی خود بازی رو به قابلیتهای آنلاینش ترجیح بده، برای این شخص PS4 بهتره چون بازیهای جذابتر و سخت افزار قویتری داره.
ولی اگه کسی شرایطش طوری باشه که وقت زیادی برای بازی کردن نداشته باشه و بخواد بشینه یکی دو ساعت حال کنه و یه گیم آنلاینی بزنه و چهارتا کلیپ ببینه و بعدش پاشه بره دنبال کارای دیگش، واسه این شخص XBOX1 مناسبتره.
PC هم که بدرد بازی کردن نمیخوره چون اساساً برای بازی کردن ساخته نشده و بازیهای خوبی هم نداره (بجز یکی دوتا). (البته با عرض پوذش از PCگیمرای عزیز )
و در جواب دوستمون Am.gl:
اگرم پول دارین که PC اپ کنین من 3.5 میلیون داشتم میتونستم 600-700 دیگه بذارم روش یک چیزه خفن ببندم ولی اشتباه کردم الان پشیمونم
همون بهتر که این کار رو نکردی! چون اونوقت از بازیهای خوب محروم میشدی! و یا باید صبر میکردی تا شاید 20 سال دیگه شبیه ساز ps4 بیاد!!
----------------------------------
ما ایرانیها بدلیل اینکه اینترنت درست درمونی نداریم، به ناچار باید اولویتمون رو از بازی آنلاین برداریم و اولویت رو روی کیفیت و زیباییه خود بازی بزاریم.

آخرین ویرایش:

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
اگه مد نظر آنلاین هست 100%
One بخاطر اینکه هم انحصاری هاش انلاین محور هستند هم سرور های بهتری داره
در مورد 4 هم بگم که عین 3 داغون نیست و خوبه ولی 1 یک چیزه دیگس:d
اگرم پول دارین که PC اپ کنین من 3.5 میلیون داشتم میتونستم 600-700 دیگه بذارم روش یک چیزه خفن ببندم ولی اشتباه کردم الان پشیمونم:(:d

اصلاً هم اشتباه نكردي
شما هر كامپيوتري جمع كني تا سه سال و با ارتقا نهايتاً چهارسال برات كار مي كنه (در خصوص بازي)
و بعد بايد يك سيستم ديگه از نو جمع كني..
از بازي هاي انحصاري هم مي گذريم
ولي كنسول تا سال ها پاسخ ميده و چيزي كه مشخصه در نسل هشتم اختلاف كيفيت گرافيك كنسول و pc كم شده و ديگه مثل سابق نيست
اگه آدم كامپيوتر نداشته باشه يا خراب باشه، مي ارزه پول بذاري يه سيستم خوب جمع كني، ولي خريد pc فقط و فقط براي بازي اشتباه هست(البته اين نظر منه و ميدونم مخالف داره!)
تازه اون پول بيشتري رو هم كه مي خواستي براي كامپيوتر بدي ، براي دو سه تا بازي باحال اورجينال خرج كن، باور كن خيلي بهتره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
ببینید دوستان، اگه میخواید از بازی کردن لذت ببرید و سر چیزای الکی زجر نکشید، تردید نکنید که باید کنسول بخرید.
فرض کنیم یه سیستم بستید در حد کهکشان، گرافیکشم هزار برابر کنسول؛ (حالا از قیمت نجومیش میگذریم)، بعدش چی میخواید بازی کنید؟! بازیهای خوب فقط برای کنسول عرضه میشه!
شما یه سیستم 100 میلیونی هم که ببندی وقتی بازیهای خوب فقط برای کنسول عرضه بشه و شما از اونها بی بهره بمونی فایده ای نداره.
هر چیزی را بهر کاری ساختند؛ روی ps4 هم میشه فایرفاکس نصب کرد و وبگردی کرد، ولی هرگز به خوبی pc نمیشه چون pc کارش اینه. ولی در مورد بازی برعکسه، یعنی کنسول برتری داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر