PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نخیر نفر اول تو سایت دوست امیر هستش که الان اسمش هم یادم نیست. اگه اشتباه نکنم 20 تا پلات داره. در ضمن ملاک این هست که توی این بخش از سایت GC خودتون رو قرار بدین تا تو لیست قرار بگیرید و به مرور زمان آپدیت بشه. چون سایت نمی تونه سیستم کلی قرار بده باید به این نحو انجام بدیم.
امیر همون Akiba مگه نیست ؟! :D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
لیست رو آپدیت کردم دوستان اگه ایرادی می بینن یا پیشنهادی دارن بگن.
از برهان جان هم تقاضا دارم هر موقع خواستن اسم کسی رو ویرایش کنن و بذارن این کار رو انجام بدن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین

اینم مال من! :d
تو سایت هم 2-3 نفری رو دیدم که بیشتر از من پلات دارند! :d ولی برهان به نظرم از روی lvl و % بریم بهتره! مثلا تو چندتا طلای دیگه بگیری از من رد میکنی و میای بالاتر من :d اینجوری درست تره به نظر من :d

نمیدونم امیر هر چی نظر جمع باشه. اما به شخصه به نظرم ارزش پلات کردن بیشتر از بقیه چیزها هست. چون یک بازی ممکنه به خاطر یک تروفی سخت نشه پلاتش کرد اما یکی دیگه بتونه. مهم تر از اون یکی ممکنه از 100 تا بازی 10 تا پلات داشته باشه و level 15 باشه اما یکی از 40 تا بازی 20 تا پلات داره و level 14 هست. به نظر من ارزش نفر دوم بیشتر از نفر اول که 100 تا بازی انجام داده هست.
اینم حرفیه :d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو سایت هم 2-3 نفری رو دیدم که بیشتر از من پلات دارند! :d ولی برهان به نظرم از روی lvl و % بریم بهتره! مثلا تو چندتا طلای دیگه بگیری از من رد میکنی و میای بالاتر من :d اینجوری درست تره به نظر من :d
نمیدونم امیر هر چی نظر جمع باشه. اما به شخصه به نظرم ارزش پلات کردن بیشتر از بقیه چیزها هست. چون یک بازی ممکنه به خاطر یک تروفی سخت نشه پلاتش کرد اما یکی دیگه بتونه. مهم تر از اون یکی ممکنه از 100 تا بازی 10 تا پلات داشته باشه و level 15 باشه اما یکی از 40 تا بازی 20 تا پلات داره و level 14 هست. به نظر من ارزش نفر دوم بیشتر از نفر اول که 100 تا بازی انجام داده هست.

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
باید به سایت eu.playstation.com برید و بالای صفحه sign in رو بزنید و بعد ایمیلی که باهاش ثبت نام کردید بعلاوه پسوردتون رو بزنید تا وارد تنظیماتتون شید تو قسمت تنظیمات می تونید گیمرکاردتون رو درست کنید.بعدش هم عکس گیمر کاردتون رو بذارید اینجا.
کار ساده ایه برید سایتی که گفتم همه چی دستتون میاد.
ضمنا اگه اشتباه نکرده باشم شما تو فرند لیست psn امم هستید درسته؟
==========
از راهنماییت ممنونم گیمر کاردمو ساختم اما تو سایت بازی سنتر آپلود نمیشه
من میرم قسمت ویرایش امضا جمله ای که نوشتم مییاد اما عکس کارتمو که آپلود میکنم نشون نمیده . ممنون میشم اگه نحوه گذاشتن کارتو تو سایت بازی سنتر بگین مرسی
بله تو فرند لیست psn نم شما هستید ;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Akiba از همه بیشتره ؟؟؟ واه واه :d من فکر میکردم ناناز (برهان) ... Trophy Maniac هست ... نگو که رو دست اون هم بلند شدن :d
آره امیر . 2-3 نفر دیگه بیشتر هستند:D البته امیر در جریان هست که من 1 سالی بود ترک کرده بودم اما دوباره من رو رفیق های ناباب(امیر:D) به این راه کشیدن. الان تو کمتر از 1 ماه تعداد پلات هام از 6 رسید به 16 و به جز نسخه آخر HP همه بازی ها از سخت ترین بازی ها بودند که میشه به POP و KZ2 و Infamous و HR و GOW اشاره کرد:D

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
توي رنكينگ جهاني هم هر كي امتياز بالاتر داشته باشه رتبه بهتري داره .به پلات نيست .يعني level بيشتر باشه رتبه اون بهتر است .ولي باز من ميگم كسي كه پلات بيشتر داشته باشه توي سايت رتبه بهتري بايد داشته باشه.بعد اگر يك تايپ هم راچب توفيهاي بازي كه اون شخص گرفته وديگران نتوستن اون بازي پلات كنن بزارين بهتر ميشه وديگران هم ميتونن از اون نفر كمك بگيرن.
با تشكر از همه اعضاي بازي سنتر

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
اینم مال من!البته ترک کردم امیر میدونه!:dقبلا با هم مساوی بودیم الان ناقابل یه 10 تا عقب افتادم!

35769.png

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
درسته ارزش تروفی پلات بالاست ولی بنظر من رنکینگ بر حسب لول باشه بهتره چون یه بازی مثل HR رو می شه راحت پلات کرد ولی یه بازی مثل GTA IV پلات کردنش کار حضرت فیله :D
بعلاوه یکی ممکنه فقط یه بازی کرده باشه و اون بازی رو هم پلات کرده باشه ولی یکی ممکنه 20 تا بازی کرده باشه و با وجود داشتن تروفی های طلا نقره و برنز زیاد تروفی پلات نداشته باشه و اینجاست که معلوم می شه بهترین راه برای رتبه بندی رتبه بندی بر حسب لول هستش نه تعداد برتری تروفی های پلات.
کلا اگه لول نبود در حق کسایی که تروفی پلات کم داشتن یا نداشتن و در عوض تعداد تروفی های دیگه شون زیاد بود خیلی ظلم می شد:biggrin1:
ضمنا تعداد مشخصی از تروفی های برنز نقره و طلا می ارزششون می تونه مساوی با یه تروفی پلات باشه،بخاطر همینم هست که بعضی موقعها لول کسی که فرضا تروفی پلات هیچی نداره از کسی که بالفرض چهار تا تروفی پلات داره بیشتره.
به همین دلیل بنظرم بهتره رتبه ها برحسب لول باشن چون اگه سونی می خواست تروفی پلات ملاک باشه دیگه لول رو نمی ذاشت.
از راهنماییت ممنونم گیمر کاردمو ساختم اما تو سایت بازی سنتر آپلود نمیشه
من میرم قسمت ویرایش امضا جمله ای که نوشتم مییاد اما عکس کارتمو که آپلود میکنم نشون نمیده . ممنون میشم اگه نحوه گذاشتن کارتو تو سایت بازی سنتر بگین مرسی
بله تو فرند لیست psn نم شما هستید ;)
خواهش می کنم.
خب اگه گیمر کاردتون رو ساختید و تو سایت psn هم می تونید ببینید روی عکس گیمرکاردتون تو سایت psn کلیک راست رو بزنید و بعد copy image location رو بزنید (البته در صورتیکه از فایرفاکس استفاده می کنید) و بعد هم آدرس عکس رو تو تگ وارد کردن تصویر فروم بزنید.
در صورتی هم که می خواید عکس گیمر کاردتون رو تو امضاتون بذارید اول عکسش رو سیو کنید و بعد تو ویرایش امضا برید و آپلودش کنید بعد از اینکه براتون آپلود شد و دیدید insert signature picture رو بزنید و عکس رو وسط دو نوشته ایمج قرار بدید به این شکل:
[SIGPIC]
محل قرار گرفتن عکس امضا
[/SIGPIC]
و بعد هم باید ذخیره کردن امضا رو بزنید.
احیانا اگه بازم نشد در خدمتم.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب به کمک دوست خوبم آریا نظرسنجی به تاپیک اضافه شد و هر چی که دوستان تشخیص بدن و نظر جمع باشه اعمال خواهد شد. توضیحات شما هم خوب بود سهیل جان و این دیگه به عقیده و نظر دوستان برمیگرده. از همه خواهش می کنم که به این نظرسنجی رای بدن. مرسی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
امیر تو این 20 تا تروفی رو از کجات در آوردی؟:D خداییش روزی چند ساعت وقت دارید بازی کنید؟:D من خیلی خوش شانس باشم از 1 صبح تا ساعت 3 میرسم بازی کنم!

به نظر من هم از روی Lvl باشه بهتره چون من همه بازی هام بالای 80٪ هستن اما فقط دوتاشون رو پلات کردم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر