PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
چه جور انتقادی کرده بود؟ گفته بود خوبه یا بده؟
من تو gameone یه گزارش از یه نمایشگاهی دیدم همشون از این ps3 تعریف میکردن .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
چه جور انتقادی کرده بود؟ گفته بود خوبه یا بده؟
من تو gameone یه گزارش از یه نمایشگاهی دیدم همشون از این ps3 تعریف میکردن .
خیلی ازش بد گفته بود;)
چند تا تیکه هم بارش کرده بود که اگه خبرش رو پیدا کنم میزارم!
بای

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اتفاقا همین چند وقته پیش سایت معتبر IGN از این دسته ها خیلی انتقاد کرده بود!!:)

حالا خدا نکنه یه سایت یه چیزی بگه ;)
شاید اونا خوششون نیاد از دسته ی سبک
ولی به نظر من سبک بودن حسن هست
باعث میشه آدم خسته نشه

یه نکته : یه شرکت چینی قبلا یه تبدیل ساخته بود برای کنترلر XBox
یعنی میشد دسته ی PS رو به XBox وصل کرد که خیلی هم استقبال شد
که مایکروسافت هم میاد شکایت می کنه..

استاندارد ترین کنترلر , کنترلر PS هست شک نکنین
الان شما کنترلر های PC رو ببینین , همشون از روی کنترلر PS طراحی شدن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کدوم دسته های PC؟ حتما این گیم پد ها رو می گی که دو تاش 8 تومانه و از چین وارد می کنن با قیمت مفت می خرن و همشون شکلاشون مثل دسته ps هست؟:)
اگر گیم پد های logitech رو دستت بگیری اونوقت تازه متوجه می شی که گیم پد استاندارد یعنی چی! البته قیمت این گیم پد هایی که می گم کمترینش 25 تومانه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
باعث میشه آدم خسته نشه

یعنی شما سایتی مثل Ign رو قبول ندارید؟؟;)

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
باعث میشه آدم خسته نشه

یه نکته : یه شرکت چینی قبلا یه تبدیل ساخته بود برای کنترلر XBox
یعنی میشد دسته ی PS رو به XBox وصل کرد که خیلی هم استقبال شد
که مایکروسافت هم میاد شکایت می کنه..

به نظر من سبک بودن دسته حسن نیست بلکه یه عیب بزرگه (به عنوان مثال شما با دسته بدون لرزاننده ps بازی کنید خودتون متوجه میشید) و sixaxis متاسفانه یک برگ برنده به منتقدان داده .
ولی یه چیز بگم : دسته های xbox ایرادهایی داشتن مثل بزرگ بودن افراطیی .بد دست بودن . وجود یه نشان ایکس باکس بزرگ در وسطش و ... ولی به گفته کاربران حالا تو x360 خیلی بهتر شده و به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و باید از این نظر به مایکرو سافت تبریک گفت . ولی در مورد ps اینطور نیست. دسته های کنونی ps (Dualshock 2) در نوع خودشون بینظیر هستن و هیچ ایرادی ندارن و میشه گفت بین رقیبانشون در شرایط ارمانی به سر میبرن و اونایی که از تکراری بودن دسته های PS3 انتقاد میکنن خدا میدونه چه جور دسته هایی رو تو ذهنشون تصور میکردن! به نظر من دسته های کنونی ps قابلیت تغذیه کنسولهای بدی سونی رو نیز خواهند داشت .

i am waiting for PLAY STATION 3
come on, you can be like me!

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
به نظر من سبک بودن حسن هست
باعث میشه آدم خسته نشه
سبک بودن هم خودش به اندازهی سنگین بودن بده ;) ...
اینطوری هم نیست که میگن ... باید منتظر باشیم ps3 بیاد بعد نظر بدیم...

logitech
اینو خوب اومدی:) ...
logitech :love:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
نمیخوام بحث رو دوباره شروع کنم. ولی خداییش کی میاد این دسته غول پیکر رو دست بگیره؟حتی جای دکمه هاش هم به قول یکی از دوستامون مثل اینکه سرسری طراحی شده.البته بعد از یه مدت بازی باهاش عادت میکنین ولی بازهم ظاهر نامطلوب داره.
یه نکته واسه نکته سنجان: تو XBOX دکمه های جهت دیجیتالی همه شون رو یه قطعه قرار گرفتن (جثارتا مثل دسته سگا یا میکرو) و مثلا اگه برای اجرای finish movie تو بازی مثل mortal kombat بخاهید از این جهت های دیجیتالی استفاده کنید پدرتون رو در میاره .ولی تو دسته های ps اینطور نیست . هر جهتی جای خودشو داره (مثل ضربدر.دایره.مثلث و مربع) و اگه از انالوگ استفاده نکنید اونقدر راحت هست که بشه باهاش بازی کرد!

اتفاقا دسته 360 کاملا راحته من قبل از اینکه 360 بخرم فکر شما رو میکردم ولی واقعیت اینه تا وقتی دسته رو تو دستت نگیری متوجه نمیشه و باید بگم نسبت به دسته Xbox کوچکتر شده و از نظر ظاهری هم که میگی شبیه به هم هستن یه نگاهی به دسته PS3 بنداز اونکه دیگه خوده دسته های قبلیه(از نظر ظاهری) نیای بگی نمیدونم 6 جهت رو تشخیص میده و اینا

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
اخبار جدید به نقل از ps3land

article-930.php

سخنگوی Ubisoft : پی اس 3 با تاخیر خود به Microsoft فرصت داد

Months after Sony announced that the PLAYSTATION 3 will be launching in Match 2007 instead of the promised November 17th in Europe, Ubisoft's Alain Corre has said that he believes the delay will give Microsoft an edge in the continent.

Speaking during an interview with GamesIndustry.biz, Corre pointed out that his company has planned 3 PLAYSTATION 3 games for the year and said that he "would have preferred the PS3 to come in, but it wasn't a big part of our business plan this year, and it can easily be replaced by the extra sales we'll do on 360 games that would have been cannibalised by PS3 games." Ouch.

Corre also cited the price of the two competing consoles as a reason for him believing that Microoft would gain an advantage out of the delay: "The PS3 and the 360 are not cheap, so once people buy a machine they won't neccessarily by a second one three months after that or even a year after that. So I think for Sony, the earlier the better now."

Sony will be launching the PLAYSTATION 3 on the 11th this month in Japan and on the 17th in North America.

دراکولا برای ps3 :

The Collective announced today that "Harker," a new survival horror game is in the works for the PS3.

The game is based on Bram Stoker's Dracula, and will star Jonathon Harker, as he works towards his goal of avenging Dracula's attack on his precious Mina.

"Harker's goal is to bring an in-your-face, visceral, and personal style of combat to the survival horror genre," said Nigel Cook, producer. "None of these vampires are going to die with one shot. They're going to fight for their survival, which will give the player a huge level of satisfaction when they successfully execute one."

With a tentative release in 2008, keep a look out for more information in the months to come.​
article-932.php

Denis Dyack : Xbox 360 vs. PS3

In a recent interview with San Jose Mercury News, Denis Dyack, president of Silicon Knights, spoke his thoughts about the Xbox 360 vs. PS3 debate.

First, Dyack stated that he believes the Xbox 360 and PS3 are somewhat even..."The 360 and the PS3 are equal in power in my eyes," he said. "Maybe the PS3 has more processing power [but] the 360 has more available memory. It's pretty much a net. The public perception of the PS3 was that it was much more powerful. To developers, they look even."

However, if you look at the specs of the PS3 and Xbox 360 you will notice that both the consoles have equal memory at 512mb. The Xbox 360 using shared 512mb and the PS3 having 256MB XDR Main RAM @3.2GHz and 256MB GDDR3 VRAM @700MHz. Depending on how developers use the memory, its about the same. Now looking at the power of the two consoles, the PS3 wins this by a long shot, processing data at about 2 teraflops, where as the Xbox 360 processes data at about 1 teraflop.

The second thing that Dyack talked about was the difference between 720p and 1080p resolutions. "On the topic of 1080p resolutions vs. 720p, 1080p and HDMI (which is standard on the PS3) cable interfaces have the edge, but both look quite good. It is questionable if there is a difference between 1080p and 720p. All of our games are likely to be 720p because of the faster refresh rates. There are all kinds of trade-offs. It takes a lot more RAM to do 1080p. You'll reserve RAM for the textures. 720p is just less pixels. There is definitely a huge difference from 720p and analog." Now to say that there is not much difference between 720p and 1080p is lying. Take a look at this diagram for example. You will find that 1080p resolutions are much better projecting more pixels for a more realistic look.
hdresolutions.png

So that pretty much sums up the interview, another developer stating that there are hardly differences between the Xbox 360 and the PS3. Now keep in mind, Silicon Knights is currently developing Too Human, an Xbox 360 exclusive. So that would make you wonder if they have gotten a chance to truly check out the PS3 and its power for developing magnificent games. Or perhaps the company will not say anything drastic for fear of angering the opposing side. Either way, you can expect to see a lot of developers stay neutral in this heated debate over the console wars​
.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
اتفاقا دسته 360 کاملا راحته من قبل از اینکه 360 بخرم فکر شما رو میکردم ولی واقعیت اینه تا وقتی دسته رو تو دستت نگیری متوجه نمیشه و باید بگم نسبت به دسته Xbox کوچکتر شده و از نظر ظاهری هم که میگی شبیه به هم هستن یه نگاهی به دسته PS3 بنداز اونکه دیگه خوده دسته های قبلیه(از نظر ظاهری) نیای بگی نمیدونم 6 جهت رو تشخیص میده و اینا

از نوشتت ممنونم ولی من دسته xbox رو میگفتم نه 360 رو چون تجربش نکردم.:-"

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
عزیزان شرکتی مثل سونی نیست که تو کنسول سازی همیشه موفق بوده
حالا اگه سبک بودن یک ایراده خیلی افتضاح هست سونی نمیاد این اشتباه رو بکنه و حتما دلیل داشته که تا دستمون نگیریم و مدتی بازی نکنیم نمی فهمیم سبک بودنش علت داشته یا حسنه یا نیست.

ولی به نظر من همون طور که اون آقا تو نمایشگاه لایپزیک نشون داد (تو سیدیه بازی رایانه) سبک بودنش بخاطر موشن سنسور هست که براهتی 360 درجه چرخش داشته باشه تو دست

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
اگه سبک بودن یک ایراده خیلی افتضاح هست سونی نمیاد این اشتباه رو بکنه و حتما دلیل داشته
دلیلش همون جنگ و دعوا با اون شرکته بود که به دادگاه هم کشیده شد.

به نظر من دسته های خدا بیامرز دریم کست خیلی باحال بود. هم خیلی خوشدست بود و هم خوش قیافه(خشن) و با این که خیلی بزرگ بود اما خیلی راحت بود. دسته های xbox یه جورایی تقلید از اون دسته ها بود و دسته 360 بین اون دسته و دسته ps.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اقا تا نداشته باشي و امتحان نكني درك نميكنين كدوم دسته بهتره و خوشدست تره.
من چون هر دوكنسوله xbox و ps1-2 رو دارم ميگم دسته ي xbox هيچ ايرادي از نظره گيمپلي نداره فقط ظاهرش يكم بزرگه.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
بذارید به حساب اطلاعات شخصی :

شرکت مایکرو سافت قبل از انتشار 360 تا حدود زیادی در مورد این کنسول مفخی کاری کرده و به بیان کلی ان پرداخته است. ولی سونی از مدتها پیش تکنولوژی منحصر به فرد خود را اشکار کرده به طوری که در نمایشگاههای بازی و سرگرمی E3 دستگاهها و قطعات جانبی کنسول اینده خود را در معرض دید همگان گذاشته است که از این نظر بر مایکرو سافت برتری دارد و به قول دوستمون سونی نه تنها در ساخت کنسول بلکه در عرصه ساخت گیم برای کنسول هاش هم حرف اول رو میزنه :d :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر