ps3 320gb move bundle

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
از عنوان مشخصه مورد معامله چی هست

نو هست دوستان یعنی اصلا یه بلوری هم روی دستگاه نرفته / یک سال گارانتی لادیز الکترونیک داره تا تاریخ 08/01/1392 فقط برای 15 ثانیه روشن شده و ورژن فریمور چک شده که 3.60 هست.

ویرایش: قیمت پایه رو میزارم 500 تومن باندل کامل گام افزایش 2 هزار تومان

موو باندل به طور کل یعنی یه دستگاه ps3 + پک استارتر موو که شامل move starter disc/ ps eye / و یه دونه موو میشه و همه اینا توی یه پک هستن /

به پیشنهادات برای استارتر پک به تنهایی هم در صورت معقول بودن ترتیب اثر داده میشه =) ویرایش: از فروش جدا جدا منصرف شدم

اینو برا استفاده گرفته بودم ولی متاسفانه نمتونم استفاده کنم/ الان در کارتون هست و توضیح خاصی نداره نو هست دستگاه /

برای استان فارس در شیراز تحویل و تست به صورت حظوری / و برای سایر نقاط کشور ابتدا واریز پول سپس ارسال با پست

موردی بود با ویرایش مجدد بازم اضافه میکنم/ارتباط هم فقط با پیام خصوصی/ تلفن هم از طریق پیام خصوصی میدم اگه کسی لازم داشت

DSC00626.jpg DSC00627.jpg

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
از بازار قیمت بگیرید نسبت به اون من بهتون تخفیف چشم گیری میدم/یه سری اشتباهات لپی متن اصلاح شد :">/ ps3 بازان عزیز به بزرگی خودشون ببخشن

up

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
Rating - 100%
12   0   0
من سه شنبه از ايشون يه اكسباكس گرفتم. كاملا قابل اعتماد هستن و بسيار هم خوش قول.
مطمين باشيد خريد از ايشون تجربه ي خوبي خواهد بود.

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
من سه شنبه از ايشون يه اكسباكس گرفتم. كاملا قابل اعتماد هستن و بسيار هم خوش قول.
مطمين باشيد خريد از ايشون تجربه ي خوبي خواهد بود.

ممنون عباس جان/ خوبی از خودته عزیز/ معامله خوبی بود/ ایشالا بازم قسمت بشه افتخار معامله با شما رو داشته باشم

up

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
بدمت به مغازه دار یا نگرت دارم؟

استارتر پک رو هم به تنهایی میفروشم =) ویرایش: منتفی دیگه جدا نمیفروشم

up :-s

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
در حال مذاکره و جمع بندی با یه خریدار/ من که میدونم تو چی هستی ps3 به صد تا xbox میارزی خشکله

:d;)

up

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
یه دوست عزیز میخوادش قرار شده تا دوشنبه خبر بدن اگه خواستن که مبارکشون باشه اگه هم که معامله نشد فردا عصر انچارتد 3 رو میخرم و دستگاه رو روشن میکنم. به خدا یه سری قیمتایی بعضیا میدن انگار دزدیه یا مثلا کار دستیه منه و مفت از اسمون برام افتاده

از این به بعد فقط اپ میدم.

up

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
قیمت پایه گذاشتم شاید فرجی بشه

قیمت شیرینه ها باور کنید

up up up up up up up

اگه کسی بوتیک داشته باشه و یا توی کار لباس با ژورنال باشه یعنی بیاره برا فروش و قیمت خوب بده میتونم اینو بدم لباس بر دارم / ما به تفاوت هم مهم نیست بیشتر شد میدم/

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
up up black ops ;)

اگه نبودم و خواستید سریع پیگیری کنید تماس بگیرید

09177077100

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
کپ خور میشه کردش/من نمیتونم ولی شرافتا قسم میخورم که میشه

رفتم عصری بازی بخرم روشنش کنم بازی بدرد بوخورش اصلا شیراز نیست گقتم انچارتد 3 دارین بخدا زیر 130 اک ریجن 2 بهم قیمت ندادن طرف تازه میگه تحویل 48 ساعته میدم :-o/ مگه یه بازی چیه که اینا نمیارن ؟ شیراز از این نظرا عقبه نسبت به تهران اینجا فقط یه ده بزرگه /

up

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر