PS3 و صدای دالبی ؟؟؟!!!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان لطفا منو راهنماییم کنید.
دیروز سینمای خانگی سونی مدا ht-m5 خریدم.میخواستم صدای 7.1 ازش بگیرم.پشت رسیور یک پورت hdmi هست که بالاش نوشته game in .یک پورت اپتیکال مخصوص گیم هم داره.میخواستم سوال کنم چه جوری با کابل hdmi از ps3 صدا بگیرم؟

شما یا باید یه سینمای خانگی بگیری که ورودی و خروجی HDMI داشته باشه ! یعنی صدا و تصویر رو به وسیله یک کابل HDMI بدی بهش و اون صدا رو از طریق ( کابل که تو سینمای خانگی تجاری معنا نداره ) همون سیم بده به اسپیکر ها و تصویر رو از طریق یه کابل HDMI که به خروجی سینمای خانگی زدی ، بده به HDTV !

یا اینکه یه سینمای خانگی ارزون قیمت تر بگیری که به جای ورودی HDMI ، ورودی Optical داشته باشه ! صدا رو با کابل Optical ای که به PS3 وصل میکنی ، میدی بهش و اونم از طریق سیم میده به اسپیکر و شما صدا رو می شنوی ! تصویر رو هم مستقیم از PS3 با کابل HDMI میدی به TV !

فکر کنم واضح تر از این نتونم بگم یا نشه گفت ! :-s
دوست عزیز یعنی یک کابل hdmi از ps3 به سینمای خانگی وصل میکنی ویک کابل hdmi دیگه از tv به سینمای خانگی درسته؟

Last edited by a moderator:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوستان لطفا منو راهنماییم کنید.
دیروز سینمای خانگی سونی مدا ht-m5 خریدم.میخواستم صدای 7.1 ازش بگیرم.پشت رسیور یک پورت hdmi هست که بالاش نوشته game in .یک پورت اپتیکال مخصوص گیم هم داره.میخواستم سوال کنم چه جوری با کابل hdmi از ps3 صدا بگیرم؟

دوست عزیز یعنی یک کابل hdmi از ps3 به سینمای خانگی وصل میکنی ویک کابل hdmi دیگه از tv به سینمای خانگی درسته؟

یه سیم اپتیکال باید داشته باشی یه سرش بخوره به ps3 یه سر بخوره به سینما خانگی.

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام دوستان
آیا برای کابل اپتیک تبدیلی وجود داره که بتونم دوتا کابل اپتیک رو به سینما وصل کنم یا نهO:)

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
یه سیم اپتیکال باید داشته باشی یه سرش بخوره به ps3 یه سر بخوره به سینما خانگی.
با کابل اپتیک نمیشه خروجی صدا 7.1 گرفت

دوستان تجربشون از سینمای خانگی با ps3 رو بگن ببینیم ارزش داره بریم بخریمش
شک نکن
فقط اگر خروجی صدا 7.1 یا True HD میخوای باید بالا 2 تومن خرج کنی

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان ما یک سیستم صوتی خریدیم مدلش sony ht- m5.
داخل بازی the last of us چند نوع اپشن صدا داره.
دالبی 5.1-.dts5.1-linear lpcm5.1
میخواستم بدونم کدام فرمت صدا کیفیت بالاتری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر