(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
آقا من هر وقت تست می کنم میگه :
the connection to the server timed out (80710021)

و همچنین بعضی وقت ها این error 80710723

[LTR] PS3 "in the Network Settings after the [Test Connection] conducted a case" has timed out connection to the server. ( ) 80710021"is displayed.

A
housing has been introduced, such as condominiums, Web services available when using the Internet browser connection authentication, it's possible that the communication is limited security.

" PS3 "launch Internet browser, your service contract at the time of authentication ID・screen by entering the password, the connection may be possible.
・If you have questions about the type ID and security password, please check with the management company or a provider of Internet services available. [/LTR]

[LTR]Q
" PS3 "and the system software update data" PlayStation Store "and you try to download the contents of the" Download failed. Can not connect to the server. ( ) 80710723"error is displayed and can not be downloaded.

A
does not improve the views and try again, please check the following.

- Communications equipment (modem or router) Once the power down immediately, restart it at another time, please try to connect. Some equipment may need to cut the power to conduct a few hours to restart properly.

- May have been a temporary failure to access your network. Even better if you do not try these views, please check the Internet connection status to Internet service providers are currently contracted.[/LTR]

joza

کاربر سایت
Sep 21, 2006
15
نام
مسعود
سلام دوستان خواهشن یکی جواب درس درمون بده

من با eror معروف 80130412 برخورد کردم همون که میگه user و pass رو چک کن ولی هر کاری میکنم نمیشه من راحت online میشدم و بازی میکردم بعد آچدیت کردن دستگاه به 3.21 هم باز بازی میکردم امروز روشن کردم اینجوری شده بود.

pleas help

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
با سلام خدمت دوستان. من پسورد اکانت psn خودم رو عوض کردم و الان یادم رفته که چی گذاشته بودم. تو قسمت ریکاوری پسورد هم میرم میگه ایمیل و تاریخ تولد رو وارد کن. من ایمیل رو وارد میکنم ولی متاسفانه تاریخ تولد رو یادم نیست چی وارد کرده بودم. راهی هست که بتونم پسوردم رو بگیرم؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
با سلام خدمت دوستان. من پسورد اکانت psn خودم رو عوض کردم و الان یادم رفته که چی گذاشته بودم. تو قسمت ریکاوری پسورد هم میرم میگه ایمیل و تاریخ تولد رو وارد کن. من ایمیل رو وارد میکنم ولی متاسفانه تاریخ تولد رو یادم نیست چی وارد کرده بودم. راهی هست که بتونم پسوردم رو بگیرم؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
ممنون میشم کسی جوابم رو بده.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام به همه
دوستان من الان يك هفته هست كه دچار مشكل شدم و نميتونم به تنهايي BF بازي كنم يا نميتونم جوين بشم اگرم بشه تا ميره تو بازي پرت ميشم بيرون ... اين مشكل از وقتي درست شده كه توي قسمت test network connection با پيغام زير روبرو شدم:
The router in use may not support IP fragments. and the communication features of games may be restricted. for details conact the router manufacturer
البته من به شبكه وصل ميشم ولي خوب اين پيغام رو هم اون پايين تست بهم ميده.

اگر كسي وارد هست كمك كنه ممنون ميشم

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
اقا من يه سوال داشتم
من ID اصليم US هست نميخوام عوضش كنم به خاطر رنك و اينچيزا
از اونور ميخوام PSN CARD EU بگيرم چون اكثر بازيهام REGION 2
حالا!
من ميتونم همزمان كه با اكانت اصلي خودم بازي ميكنم { كه تروفي بگيرم و سيو و اين چيزا }
اما همزمان از اونور او اكانت EU هم DLC چيزي DOWNLOAD كنه؟
ميشه؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اقا من يه سوال داشتم
من ID اصليم US هست نميخوام عوضش كنم به خاطر رنك و اينچيزا
از اونور ميخوام PSN CARD EU بگيرم چون اكثر بازيهام REGION 2
حالا!
من ميتونم همزمان كه با اكانت اصلي خودم بازي ميكنم { كه تروفي بگيرم و سيو و اين چيزا }
اما همزمان از اونور او اكانت EU هم DLC چيزي DOWNLOAD كنه؟
ميشه؟

بله میشه مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر