(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بهم نخندید من اگه psn caRD بگیرم فقط از طریق خود STORE میتونم ازش استفاده کنم؟ بر فرض من اگه یه بازی مثلا COD رو بخرم چه جوریه باید دانلود شه یا نه؟ یا یهو میاد تو هاردم؟بهم نخندین!
اره باید از خوده استور خریداری کنی البته من این بازی را نمیدانم چه جوری شایدبشه از خودش هم دانلود کرد باید ببینی گزینه استور داخله خوده بازی هست یا نه
مثلا متا گیر انلاین داخله خودش بود پکت هاش نه داخله استور این طوری بعضی دارند بعضی ها ندارند:-"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یعنی یهو میاد تو هاردم؟
شما باید بازیو دانلود کنی بعد از خریدنش! یهو میاد تو هاردت چه جورشه ؟ شما از یه قسمت هارد هم به قسمت دیگه کپی میکنی یه مدت زمانی طول میکشه دیگه چه برسه بخوای با این نت نفتی ایران دانلود کنی!

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من میخوام یه psn کارد بگیرم برای بازی ها
یکی هست چندتا از این بازی های که ارزششو داره بگه با قیمتش ببینم چه کارتی بگیم؟
50$ فعلا پول ندارم:D
ولی لگه تعداد بازیای خوب زیاد باشه جمع میکنم ..

dlc به دردم نمیخوره...
فقط بازی ها

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
چندتا سوال در مورد شبکه PS3 داشتم
1- بازی آنلاین ps3 رایگان هست؟
2- امکان گفتگو در PS3 وجود داره؟
3- میکروفون روباید جدا خرید چه قیمتی داره؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چندتا سوال در مورد شبکه PS3 داشتم
1- بازی آنلاین ps3 رایگان هست؟
2- امکان گفتگو در PS3 وجود داره؟
3- میکروفون روباید جدا خرید چه قیمتی داره؟
با اجازه اساتید؛

1- بله
2- بله
3- تقریبا هر handsfree ای که bluetooth باشه بهش میخوره.

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام
دوستان من 3 تا یوزر دارم.ژاپن-انگلیس و ترکیه.این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
2.من با یوزر های انگلیس و ترکیه که میخوام از store استفاده کنم میگه شما نمیتوانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید.مشکل چیه؟چطور میتونم حلش کنم؟
با تشکر:smile:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من 3 تا یوزر دارم.ژاپن-انگلیس و ترکیه.این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
2.من با یوزر های انگلیس و ترکیه که میخوام از store استفاده کنم میگه شما نمیتوانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید.مشکل چیه؟چطور میتونم حلش کنم؟
با تشکر:smile:
نه مشکلی ایجاد نمیکنه
بعضی اوقات گیر میده بعد وصل میشه :biggrin1:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
سلام بچه ها
من لیست بازی های PSP که رو PSN store هست رو میخوام ولی چیزی درس حسابی پیدا نکردم
سایتی چیزی هست که لیست رو همراه با قیمتاش نوشته باشه

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام بچه ها
من لیست بازی های PSP که رو PSN store هست رو میخوام ولی چیزی درس حسابی پیدا نکردم
والا بازی های خوبی هست توی STORE مثلا MGS که هم میشه روی PS3 بازی کرد هم PSP قیمتش هم 12.دلاری و خورده ای هست شما قشنگ نگاه کن بازیهاش عالی هست که

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام بچه ها
شما در PS Store برو قسمت Games بعد PSP Games لیست همه بازیهای PSP موجود در PSN همراه با قیمتهاشون هست.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
امیر جان رابین هود جان من ADSL م هنوز جور نیست وگرنه خودم میرفتم نیگا میکردم دیگه گفتم اگه میشه یه سایتی چیزی معرفی کنین توش باشه لیست بازیها و قیمتشون(البته تو گوگول سرچ کردم ولی چیزه خاصی دستگیرم نگشت)

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
امیر جان رابین هود جان من ADSL م هنوز جور نیست وگرنه خودم میرفتم نیگا میکردم دیگه گفتم اگه میشه یه سایتی چیزی معرفی کنین توش باشه لیست بازیها و قیمتشون(البته تو گوگول سرچ کردم ولی چیزه خاصی دستگیرم نگشت)
پس اول بابت حرفم عذرخواهی میکنم ببخشید
و دوم اینکه ببین فکر مکنم چنین سایتی باشه که شما میگی فکر نکنم چون میدونی این لیست ها هر 4 روز یک بار تغییر میکنند مثلا بازی های جدید اضافه میشه
به هر حال نتوسنتم راهنماییت کنم ببخشید

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این لینک و این فکر کنم بتونه تا حدودی کمکت کنه ولی خب همونطور که دوستمون هم گفت به خاطر آپدیت های مکرر و اضافه شده بازیها و کانتنت های جدید لیست دقیقی ازش در دسترس نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر