(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ریجن بازی 2 هست از کجا بفهمم ریجن اکانتم چنده؟
و چجوری اکانت ریجن 2 بسازم؟
راجع به قرار گرفتن هم قرار گرفته بعضی از بچه ها دان کردن.

پس حتما ریجن اکانتتون امریکاست.موقع ساختن اکانتتون چه کشوری رو انتخاب کردین؟
حالا مهم نیست
یه یوزر جدید بسازین و اکانت جدید و کشور مورد نظر رو انگلیس انتخاب کنید...
راجع به قرار گرفتن هم شک دارم DLC بازی قرار گرفته باشه :biggrin1:
فقط Dynamic theme بازی الان رو PSN هست!

Mahyar_Gamer

کاربر سایت
Oct 26, 2008
2
سلام.من داشتم heavy rain بازی میکردم .از بازی اومدم بیرون .و بدش هر بازی میزارم این error میده."Registration of the trophy information could not be completed.

The game will quit.

(8001050F)"

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا واسه شما هم این ارور و میده ؟

8001050f : Registration of the trophy information could not be completed.

The game will quit.
اقا تمام تروفیای فیفا م نیستش . تازه نمی ذاره هم انلاین بشم . و نه می ذاره برم برم توو بازی . و تازشم من افلاینم . کمککککککک

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
دوستان خواهشا یکی جواب بده:(
منم همین مشکل دوستان بالائی رو دارم.8001050f
the registration of the trophy information could not be completed.the gam will quit
:((:(
حتی دستگاه رو فرمت هم کردم درست نشد.چه مرگشه.:(:(

دوستان من همین الان تو فرومها خارجی بودم.این مشکل شدیدا داره فراگیر میشه.اونها هم همین مشکل رو دارن.عده ایی میگن این مشکل بخاطر اشکال در سرور psn هست.اما سوال اینجاست که برای بازی آفلاین مگه احتیاجی به سرور هست؟سونی در twiter خودش هم اعلام کرده به دنبال راه حلی برای این مشکل هست.
تا بتونه با ارائه یک آپدیت این مشکل رو حل کنه.پس دست نگه دارید.و مثل من بدبخت نزنید دستگاه رو فرمت کنید که هیچ سودی نداره.باید منتظر آپدیت بود.

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
منم هینطور!!!!!!
خیلی عجیبه,من تا 3 صبح داشتم فوتبال انلاین بازی میکردم اما صبح که میخواستم hr بازی کنم همین ارور شما رو داد تازه تمی که دانلود کرده بودم هم پاک شده تروفیها هم همینطور,به psn هم نیتونم وصل بشم!!!!!!!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
منم هینطور!!!!!!
خیلی عجیبه,من تا 3 صبح داشتم فوتبال انلاین بازی میکردم اما صبح که میخواستم hr بازی کنم همین ارور شما رو داد تازه تمی که دانلود کرده بودم هم پاک شده تروفیها هم همینطور,به psn هم نیتونم وصل بشم!!!!!!!

به . شما کجای کازید من سیوامم پاک شده علاوه بر مشکلات شما .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
دقیقا همینطور هست.تمام کسانی که این مشکل رو دارن بعد از آخرین وصل شدنشون به psn این مشکل براشون پیش اومده.بنده هم دیشب داشتم mw2 آنلاین میزدم.امروز صبح که خواستم بازی کنم با این مشکل مواجه شدم.فقط باید منتظر بود ببینیم سونی چیکار میکنه.
بعد از افتضاح های 360 چشمون به سونی روشن.:evil:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
درود
من هم همین مشکل رو دارم.توی PSN هم نمیتونم برم.
لطفا یکی از مسولین جواب بده :D

:biggrin1:دوست عزیز در پست بالا گفتم.سونی اعلام کرده میخواد یه آپدیت جدید بده بیرون تا این مشکل حل بشه.فعلا صبر بفرمائید:biggrin1:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بروبکس من نمیدونم این مشکل جه ربطی به تم HEAVY RAIN داشته!؟! یکم مشکوکه.به نظرتون نمیتونه مشکل از اپدیت HEAVY RAIN باشه؟ اخه من اصلا HEAVY RAIN رو تو دستگاه نزاشتم ولی اولین چیزی که پرید تم HEAVY RAIN بود بعد COD:MW2 رو گذاشتم تا تو MAIN MENU رفت یهو ارور داد که نمیتونه تروفیارو رجیستر کنه از بازی امد بیرون تروفیهای COD پاک شده بود :( به نظرم یه ربطی به اون THEME HEAVY RAIN باید داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر