(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
پینگت خیلی بالاست ولی ربطی به سیو شدن بازی نداره....
شما قبل از اینکه بخوای وارد آنلاین بازی بشی پیغامی،ارروری در مورد سیو آنلاین بهت نمیده؟؟

the rockstar cloud servers are unavilable right now.pleas try again later
بعدش میزنم چندبار میزنم try again بازم همین ارورو میده بعد میرم مرحله بعد میگه ، aoutosave wil be disabled during this game. are you sure you wish to continue ?
اینم برای مرحله بعدش قبل اینکه کارکتر بسازم you must creat a temporary character in order to play- this will not replace any saved characters
are you sure you wish to continue ?
راحت join میشم فقط سیو نمیشه
دیتا بازی پاک کردم دوباره نصب کردم بازم فرقی نکرد.

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
the rockstar cloud servers are unavilable right now.pleas try again later
بعدش میزنم چندبار میزنم try again بازم همین ارورو میده بعد میرم مرحله بعد میگه ، aoutosave wil be disabled during this game. are you sure you wish to continue ?
اینم برای مرحله بعدش قبل اینکه کارکتر بسازم you must creat a temporary character in order to play- this will not replace any saved characters
are you sure you wish to continue ?
راحت join میشم فقط سیو نمیشه
دیتا بازی پاک کردم دوباره نصب کردم بازم فرقی نکرد.

راسیتش منم به این مشکل برخوردم ولی قبل از اینکه راهشو بفهمم پاکش کردم:d
شما تو آپشن بازی یه نگاه بنداز ببین aoutosave بازی آف نیست؟؟

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام دوستان شما ميتونيد ساين اين كنيد ؟ من هر كاري ميكنم ارور ميده واسه بعضي از دوستامم همينطوره
مشكل از پي اس انه يا ***** ؟ :(

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان شما ميتونيد ساين اين كنيد ؟ من هر كاري ميكنم ارور ميده واسه بعضي از دوستامم همينطوره

مشکل از isp هاست...البته بعضی از دوستان خارجی هم همین مشکلات رو دارن (تعدادشون خیلی محدوده)

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
مشکل از isp هاست...البته بعضی از دوستان خارجی هم همین مشکلات رو دارن (تعدادشون خیلی محدوده)
کسایی که این مشکل رو خارج از کشور دارن جز کشور های درپیتی هستن مثل ما
کشورایی مثل فرانسه و امریکا و ..... اصلا ایرادی ندارن

- - -ویرایش - - -

شما اگه ساین نشدی پینگ بگیر اگه دیدی که تایم اوت زیاد میده که که بیخیال شو تا نت درست بشه اگه هم تایم اوت کم میداد باید هی ساین کنی تا اوکی بشه (خلاصه باید صبر زیادی داشته باشی با وضع نت :D)
isp ها تو ایران همه مشکل دارن
رفیق من پینگش بین 70 تا 110 هستش بدون تایم اوت اونم بعضی وقتا موقع ساین و بازی مشکل داره

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
کسایی که این مشکل رو خارج از کشور دارن جز کشور های درپیتی هستن مثل ما
کشورایی مثل فرانسه و امریکا و ..... اصلا ایرادی ندارن

- - -ویرایش - - -

شما اگه ساین نشدی پینگ بگیر اگه دیدی که تایم اوت زیاد میده که که بیخیال شو تا نت درست بشه اگه هم تایم اوت کم میداد باید هی ساین کنی تا اوکی بشه (خلاصه باید صبر زیادی داشته باشی با وضع نت :D)
isp ها تو ایران همه مشکل دارن
رفیق من پینگش بین 70 تا 110 هستش بدون تایم اوت اونم بعضی وقتا موقع ساین و بازی مشکل داره

راه دور نرو بیا پیش خودم پینگ خودم 110 روزی 100 بار تایم اوت داره...در ضمن این طرفی که میگم بچه ناف انگلستانه...
اینم پینگ:
http://www.speedtest.net/result/3409038905.png

آخرین ویرایش:

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
راه دور نرو بیا پیش خودم پینگ خودم 110 روزی 100 بار تایم اوت داره...در ضمن این طرفی که میگم بچه ناف انگلستانه...
اینم پینگ:
http://www.speedtest.net/result/3409038905.png
بینگ تو از کجا 125 تو تهران بزنی بینگتو باسه من 59 هست اگه اروبا اینار. حساب کنی 300 اینا هست مهم فاصله هست من هم بدون هیچ مشکلی sing in میشم مشکلم بیش نمیاد نمیدونم نت شما چرا اینجوریه نتت !!!!!!!

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
راسیتش منم به این مشکل برخوردم ولی قبل از اینکه راهشو بفهمم پاکش کردم:d
شما تو آپشن بازی یه نگاه بنداز ببین aoutosave بازی آف نیست؟؟

سلام داداش
مشکل از نتته
مال منم اینطوری شده بود بعد خودش درست شد
مطمینم که همینه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
71
سلام خدمت دوستان
یه سوال
اگه زمانی که پلاس داری یه بازی رو بزاری برای دانلود پلاس تموم شه بازی تمام نشده باشه بازم میشه دانلودش کرد ?

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خدمت دوستان
یه سوال
اگه زمانی که پلاس داری یه بازی رو بزاری برای دانلود پلاس تموم شه بازی تمام نشده باشه بازم میشه دانلودش کرد ?

سلام
بله میتوانی دانلودش کنی ولی نمیتوانی دیگه بازیش کنی

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
منظورت اینه زمانی که پلاس دارم می تونم بازی کنم تمام بشه نمیشه تا زمانیکه دوباره پلاس بگیرم ؟
اونایی که با اکانت پلاس free میشه, فقط تا زمانی که Plus باشی میتونی بازی, وقتی ام که تموم شه اکانتت تا موقعی که تمدید نکنی (چه آفلاین چه آنلاین) نمیتونی بازی کنی(که البته چند مورد استثنا هم داره که در این صورت توی توضیحاتش مینویسه " Purchase it with PS Plus account and keep it forever")
ولی اونایی که با اکانت plus فقط تخفیف میخورن رو میشه تا همیشه بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر