(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Zeldak

کاربر سایت
Dec 5, 2013
13
نام
Ali
سلام دوستان
با عرض تبریک از ازادی Ps store به ملت شریف گیمر پرورB.c :d
یک سوال ؟ کسی تو shop امارات میدونه Gta چجوری سرچ کنم بل از بسته شدن بود حالا نیست!!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
با عرض تبریک از ازادی Ps store به ملت شریف گیمر پرورB.c :d
یک سوال ؟ کسی تو shop امارات میدونه Gta چجوری سرچ کنم بل از بسته شدن بود حالا نیست!!!!

وقتی توی استور میری اون بالا یه شکلی هست به شکله زربین روی اون کلیک کن و سرچ رو بزن و پیداش کن همین

Zeldak

کاربر سایت
Dec 5, 2013
13
نام
Ali
اره هفته های اول release بود خیلی از اماراتی ها هم بازی رو خریدن ولی نتونستن download کنن ...
مثل Red dead ابتدا Ban شد پشیمون میشن باز.......میگزارنش دوباره !!!

{HHH}

کاربر سایت
Jun 18, 2012
14
من هر کاری میکنم نمیتونم وارد psn بشم همش تایم اوت میده شما ها هم همین مشکلو دارین؟
نتم برای مخابراته قبلا راحت آنلاین میزدم ولی الان نمیتونم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
استور مشکلی نداره رفیق
امروز هر کاری کردم نشد که نشد(نتونستم به سرور های ea و تلو کانکت بشم)
ای بابا این ویروس به اونجا هم رسید :-s من الان 2روزه نمی تونم تو تلو به کسی جوین شم امروزم تو سرچ کسی پیدا نمیکرد:|
فیفا امروز چک نکردم ببینم خوبه یا نه یعنی الان اونم نمیشه وصل شد؟ بابا اینا دارن با نت مخابرات چکار می کنن دهن ملت سرویس کردن:|
اگر فیفا هم خراب شه من با شارژر دسته خودمو....:((
اه این دیگه چه وضعشه...)x

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
استور مشکلی نداره رفیق
امروز هر کاری کردم نشد که نشد(نتونستم به سرور های ea و تلو کانکت بشم)

مشکل مربوط به کانکت شدن به استور - مستقیم از طریق 3 و توسط ISP های داخلی - برای من هنوز باقیس و تا جایی می دونم خیلی از دوستام هم همچنان باقیس و حل نشده . ( در کل ، استور سالم و بدون مشکل هست برای ما امکان دسترسی وجود نداره )

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
مشکل مربوط به کانکت شدن به استور - مستقیم از طریق 3 و توسط ISP های داخلی - برای من هنوز باقیس و تا جایی می دونم خیلی از دوستام هم همچنان باقیس و حل نشده . ( در کل ، استور سالم و بدون مشکل هست برای ما امکان دسترسی وجود نداره )
برای منو خیلی از دوستانم ،بسته بود ولی بعد از پست صفحه قبلم باز شده.البته شاید واسه isp شما هنوز باز نشده.(همون مساله فییلتر شدن منظورمه)

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
اقایون اساتید
من بازی the last osusرو جدیدا میخوام انلاین بزنم دوباره میگه online passرو وارد کن هرچی کدو میزنم نمیگیره
در ضمن من اوایل online pass بازی رو چون رجیون2 هست رو ایدی که رجیون 2 بود زدم حالا به اشتباه اون اکانت رجیون 2 که online pass رو اولین بار وارد کردم رو پاک کردم حالا که میگه دوباره online pass رو بزن ایدی من رجیون 1ه
به نظر شما چون رو اکانت رجیون2 کدو زدم دیگه رو رجین 1 نمیگیره
راه حلی هست یا باید باید انلاین این بازی رو بیخیال شم:-s

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اقایون اساتید
من بازی the last osusرو جدیدا میخوام انلاین بزنم دوباره میگه online passرو وارد کن هرچی کدو میزنم نمیگیره
در ضمن من اوایل online pass بازی رو چون رجیون2 هست رو ایدی که رجیون 2 بود زدم حالا به اشتباه اون اکانت رجیون 2 که online pass رو اولین بار وارد کردم رو پاک کردم حالا که میگه دوباره online pass رو بزن ایدی من رجیون 1ه
به نظر شما چون رو اکانت رجیون2 کدو زدم دیگه رو رجین 1 نمیگیره
راه حلی هست یا باید باید انلاین این بازی رو بیخیال شم:-s

رفیق کد آنلاین فقط رویه 1 اکانت جواب میده یه راه دیگه هم داره، شما پروفایلت رو پاک کردی اکانتت رو که از سرور دیلیت نکردی که
شما ایمیلو پسورد اون اکانت رو وارد کن برو تویه دانلود لیستش ، آنلاین پس بازی رو دانلود کن بعد رویه این یکی واردش کن خیلی شیکو مجلسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر