(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
راحت تر از اینم میشه! با پی سی که بازی میخری قابلیتی داره که بازی رو اماد دانلود میذاری بعد هر وقت که کنسولت رو روشن کنی بطور خودکار لینک دانلود رو تو دانلود منیجر بهت میده خیلی ساده و راحت! برای اونایی که با کنسول نمیتونن برن استور این قابلیت خیلی خوبه! با گوشی اندروییدی یا ios هم میشه

اون قسمت اندرویدش رو توضیح میدی؟ اپ میخواد یعنی؟ یعنی اپ استور؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
اون قسمت اندرویدش رو توضیح میدی؟ اپ میخواد یعنی؟ یعنی اپ استور؟
یه app رسمی سونی معرفی کرده به نام Playstation App که هم برای آیفون و هم برای گوشی‌های اندرویدی قابل دانلوده.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scee.psxandroid
https://itunes.apple.com/us/app/playstation-app/id410896080?mt=8

البته آنچنان پیشرفته نیست، مثلا وقتی روی گزینه Store می‌زنید یه صفحه تو Web Browser خود گوشی باز میکنه و نسخه موبایل store.sonyentertainmentnetwork.com بازی می‌کنه، من خود PC رو ترجیح می‌دم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دیروز کنسول رو بردم محل کارم با نت اونجا تست کنم و خیلی راحت به استور وصل شدم ! صبا نت هست . ولی با شاتل توی خونه وصل نمی شم . پس قضیه هیتلر و اینا منتفیه ! مشکل از یه سری پورت ها هست . مشکلی که برای pc گیمر ها وجود داره . خیلی ها نمی تونن به استیم وصل بشن و باید حتما از هیتلر کش استفاده کنن ! این وضعیت هم فعلا برای استور به وجود اومده .

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دوستاني كه ميخواهند از استور چيزي بخرند يا دانلود كنند و نميتونند به استور وصل شند فقط يك راه دارند:
اول از همه دو راه براي رفتن به استور هست كه فرقي نداره كدوم رو انتخاب كنيد
١-با استفاده از برنامه يps app
٢- با استفاده از pc
فرقي نداره كدوم راه رو انتخاب كنيد ،فقط مراحل زير را اجرا كنيد
•اگه با ps app رفتيد تو استور كه ديگه لازم به sign in كردن نيست و با اكانته شما داخل استور ميشه،اگر با pc رفتيد از گزينه هاي سمته راست بالا sign in را انتخاب كنيد و با آن اكانتي كه ميخواهيد باش چيزي دانلود كنيد sign in كنيد
•حالا روي عكس اواتارتون كه اون بالا سمته راست اومده كليك كنيد و گزينه ي"download list" را انتخاب كنيد
• الان كله دانلود ليتتون رو به نمايش ميزاره فقط كافيه روي گزينه ي"download " كه كنار هر بازي به نمايش گزاشته شده كليك كنيد
• از شما ميپرسه مه ميخواهيد روي كدوم كنسول دانلود كنيد كه به فرض شما,download to all of my ps4 رو ميزنيد،رو هرچندتا بازي كه خواستيد انجام ميديد
•كارمون با استور تموم شد،الان فقط كافيه كنسول رو روشن كنيد و وقتي با اكانتتون sign in شد چند لحظه صبر كنيد ،سپس تمام اون بازي ها يا... كه روشون دانلود رو زديد شروع به دانلود شدن ميكنند بدون اينكه لازم باشه با كنسول به استور بريد.:bighug:
لينك استور pc

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
دوستاني كه ميخواهند از استور چيزي بخرند يا دانلود كنند و نميتونند به استور وصل شند فقط يك راه دارند:
اول از همه دو راه براي رفتن به استور هست كه فرقي نداره كدوم رو انتخاب كنيد
١-با استفاده از برنامه يps app
٢- با استفاده از pc
فرقي نداره كدوم راه رو انتخاب كنيد ،فقط مراحل زير را اجرا كنيد
•اگه با ps app رفتيد تو استور كه ديگه لازم به sign in كردن نيست و با اكانته شما داخل استور ميشه،اگر با pc رفتيد از گزينه هاي سمته راست بالا sign in را انتخاب كنيد و با آن اكانتي كه ميخواهيد باش چيزي دانلود كنيد sign in كنيد
•حالا روي عكس اواتارتون كه اون بالا سمته راست اومده كليك كنيد و گزينه ي"download list" را انتخاب كنيد
• الان كله دانلود ليتتون رو به نمايش ميزاره فقط كافيه روي گزينه ي"download " كه كنار هر بازي به نمايش گزاشته شده كليك كنيد
• از شما ميپرسه مه ميخواهيد روي كدوم كنسول دانلود كنيد كه به فرض شما,download to all of my ps4 رو ميزنيد،رو هرچندتا بازي كه خواستيد انجام ميديد
•كارمون با استور تموم شد،الان فقط كافيه كنسول رو روشن كنيد و وقتي با اكانتتون sign in شد چند لحظه صبر كنيد ،سپس تمام اون بازي ها يا... كه روشون دانلود رو زديد شروع به دانلود شدن ميكنند بدون اينكه لازم باشه با كنسول به استور بريد.:bighug:
لينك استور pc

این روشو من امتحان کردم ولی جواب نداد ، وقتی آن شدم هیچ چیزی دانلود نشد :|
اصلا توی Network واسه من Download Management نیست ، فقط زمانی Download Management میاد که از استور ps3 چیزیو دانلود کنم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
اصلا توی Network واسه من Download Management نیست ، فقط زمانی Download Management میاد که از استور ps3 چیزیو دانلود کنم.
شما برو تو Account Management بعد برو تو Transition(یه همچین چیزی بود) بعد بر روی Download List بزن و بازی مورد نظر رو دانلود کن

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
يعني تو سايت استور نيومد؟

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
وقت همگی بخیر
من آپدیت 4.53 رو که اجباری نبود نصب کردم.بعدش هم باshair کردن یه هیلتر فکن از طریق برنامه ی ****** تونستم به این مهم دست پیدا کنم.
فقط بار اول که خواست بره سیستم هنگ کرد:|.بار دوم حدود یه 13 تا 14 دقیقه ای طول کشید بعدش وارد شد:-wدفعات بعد هم که تکرار کردم دیگه سریع وارد میشد.
به همین راحتی;)

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
يعني تو سايت استور نيومد؟

منظورتون رو نفهمیدم از اینکه "تو سایت استور نیومد"
من از این طریقی که دوستمون گفت تونستم چیزی رو که از استور با pc خرید کرده بودم رو دانلود کنم ، فکر کنم شما هم همین کارو گفته بودید ، ولی وقتی آنلاین میشیم با ps3 ، هیچ چیزی خود به خود شروع به دانلود نمیکنه متاسفانه :

شما برو تو Account Management بعد برو تو Transition(یه همچین چیزی بود) بعد بر روی Download List بزن و بازی مورد نظر رو دانلود کن

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
منظورتون رو نفهمیدم از اینکه "تو سایت استور نیومد"
من از این طریقی که دوستمون گفت تونستم چیزی رو که از استور با pc خرید کرده بودم رو دانلود کنم ، فکر کنم شما هم همین کارو گفته بودید ، ولی وقتی آنلاین میشیم با ps3 ، هیچ چیزی خود به خود شروع به دانلود نمیکنه متاسفانه :
با اون اكانتي كه ميزنيد دانلود صه( با pc)
ياسن اين ميكنيد با ps؟
چند دقه بايد صبر كنيدا!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر