(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من با PSN Mobile هم نمیتونم وصل شم ... نه با IP امریکا نه ایران ... با هیچدوم وصل نمیشه .

من استفاده کردم مشکلی ندارم...

یه نکته رو اضافه کنم...دوستان این بسته شدن استور کاملا تصادفی از سمت ایران فیل تر شده ...اینا اومدن ssl رو دستکاری کردن که we chatرو فیل تر کنند ...استور هم تو کنسول مثل یه app میمونه و همین مسیر رو داشته فیل تر شده تصادفی...کاریش هم نمیشه کرد...به امید اینکه یروزی باز بشه
..
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
حالا به نظرت درستش ميكنن يا به فا*يم !؟ :|

Sent from my iPhone 5s
اینا که این چیزا رو فیل میکنند اصلا نمیدونند استور تو playstation چیه...فقط بلدند ببندن..حالا با pc خرید کنیم تا شاید یروزی یکهو درست بشه یا به روشی که تو اینhttp://forum.bazicenter.com/thread84234/page36/#post2999919 تاپیک صحبت شد از کریو استفاده و رو کنسول شیر کنید تا بتونید به استور از طریق کنسول دسترسی داشته باشید.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
چیزی که فیل تر شد دیگه به تاریخ پیوسته . مگه تا بحال بوده که یه چیزی که فیل تر شده باشه بعد بیان درستش کنن . حالا فهمیدم !!!! 99% بخاطر این theme و trailer های غیر اخلاقی هست.....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چیزی که فیل تر شد دیگه به تاریخ پیوسته . مگه تا بحال بوده که یه چیزی که فیل تر شده باشه بعد بیان درستش کنن . حالا فهمیدم !!!! 99% بخاطر این theme و trailer های غیر اخلاقی هست.....

مال اون نیست مال فیل تر کردن وی چت هست فیروز
الان با ps4 که اصلا نمیتونی به psn کانکت بشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر