(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان من دو خط اینترنت تو خونه دارم هردو از یه ISP هستن یکی به مودم WiFi وصله و همیشه از اون واسه بازی با PS3 استفاده میکنم و مشکلی نیست، ولی حدود یک هفته (یا بیشتر) که نمیتونم به استور وصل شم و همون ارور The store is under maintenance رو میده امروز همینطوری اومدم با اون یکی خط که به مودم Wired وصله تست کردم دیدم بدون مشکل به استور وصل شد ! به نظر شما چرا اینطوریه با این که هر دو از یه ISP هستن !؟

Sent from my iPhone 5s

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم به 4.53 آپدیت کردم نشد
رفتم فایلهای مربوط به استور رو حذف کردم و گذاشتم دوباره استور آپدیت بشه ولی بازم نیامد
من شهرستان هستم و اینترنت ما آسیاتک هستش

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بچه ها سلام
راهی برای ورود با خود PS3 به استور پیدا نشد ؟

- استفاده از هر کانکشن که تغییر بده ساختار یا بخشی از ساختار اینترنت که از ISP می گیری ، مثل کانکشن های کاهش پینگ ( جواب داده) ، V P N یا تغییر بخش هایی از نت مثل تغییر پروتکل های اینترنت ، استفاده از IP Static ، P-r-o-x-y ، یوزهای موازی ، Wireless Connection ( ممکن جواب بدن) - کاری کنی که اینترنت دریافتی متفاوت باشه از حالت مستقیمی که از ISP می گیری که بیشتر هم توسط کانکشن ها انجام می شه.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
امروز که به PSN وصل شدم دیدم پی در پی داره به من Massage میاد . در صورتی که خودم اصلا کاری نکردم , در واقع انگار ID من شده محل چت بعضی ها یکی از PSV و یکی از PS4 پیام می فرستادن در صورتی که انگار پیام های من بهشون نمی رسید ولی مال اونا به من می رسید , مشکل چیه ایدی ـم هک شده ؟! یا IP ـیم ؟!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
امروز که به PSN وصل شدم دیدم پی در پی داره به من Massage میاد . در صورتی که خودم اصلا کاری نکردم , در واقع انگار ID من شده محل چت بعضی ها یکی از PSV و یکی از PS4 پیام می فرستادن در صورتی که انگار پیام های من بهشون نمی رسید ولی مال اونا به من می رسید , مشکل چیه ایدی ـم هک شده ؟! یا IP ـیم ؟!
این مشکل برای من زمانی که میخوام یه نفر رو اد کنم یا یه نفر منو اد کنه به وجود میاد.
به این صورته که وقتی یه نفر رو اد میکنم پروفایلش تویه لیست فرندام نمیاد تا زمانی که یه بار ساین اوت نکنم و دوباره ساین این نشم نمیتونم پروفایلشو ببینم.بلعکسش هم همین طور.وقتی هم میخوام طرف رو اکسپت کنم تویه لیست اضافه نمیشه تا ساین اوت شم دوباره ساین شم که بعدش میبینم هستش ،فکر کنم به خاطر افت سرعت اینترنت منو شما باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
امروز بعد از قرن ها (3ماه:-" ) اومدم به psn وصل شدم که برم استور و ...
اما یه مشکلی هست :| دستگاه وقتی روی گزینه ی PS Home میره فیریز میکنه :|
اگرم اول برم رو استور و بعد sign in کنم، اینجوری رو یه صفحه ی سیاه فیریز میکنه :|
الان تکلیف من چیه؟ :(
سرعت دانلود هم که خود PS3 زده، 3Mbps میباشد:-"
روی account management هم زدم که از اونجا وارد لیست دانلودم بشم، باز همین وضعه :(( چه کنم من؟ :((

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
امروز بعد از قرن ها (3ماه:-" ) اومدم به psn وصل شدم که برم استور و ...
اما یه مشکلی هست :| دستگاه وقتی روی گزینه ی PS Home میره فیریز میکنه :|
اگرم اول برم رو استور و بعد sign in کنم، اینجوری رو یه صفحه ی سیاه فیریز میکنه :|
الان تکلیف من چیه؟ :(
سرعت دانلود هم که خود PS3 زده، 3Mbps میباشد:-"
روی account management هم زدم که از اونجا وارد لیست دانلودم بشم، باز همین وضعه :(( چه کنم من؟ :((

صبر کن! که صبر کردن بر هر دردی دواست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
هان؟
از چه نظر صبر کنم؟
1.با آپدیت بعدی فریمور مشکل حل خواهد شد، پس صبر کنم!
2.روی صفحه ی فیریز صبر کنم،پس با گذشت زمان حل خواهد شد!
3.راهش رو یحتمل دیدی،صبر کنم که بیای دقیق راهنمایی کنی! :d

اولی رو که... من بعد از X قرن برای 3-4 روز یحتمل به PSN دست رسی یافتیدم،پس تا فریمور بعدی نمیتونم بصبرم :(
دومی رو هم حدود 25 دقیقه(یک قسمت انیمه:-" ) صبر کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد :(
سومی هم البته فکر نکنم باشه! :d

---
البته این توضیحات جدید رو هم اضافه کنم!:d

خوب یک سری چیزا رو امتحان کردم! توی یکی از یوزرها(آمریکا) من از شاخه ی Game ، رفتم رو گزینه ی Store ، و از اونجا تونستم وارد یکی از خبرها و بعدش هم لیست دانلودم بشم و وان پیس که توی لیست دانلود بود رو،دانلود کردم! بعدش هم رفتم تو صفحه ی مربوط به خود بازی و DLCـهاش رو گرفتم! :d الانم دانلود بازی تموم شده و فکر کنم درست نصب شده باشه! (باید برم ببینم چک کنم البته :d )

با یکی دیگه از یوزرها هم از همین روش تونستم وارد استور بشم! اما دوباره با یکی دیگشون،همون گزینه ی استور از شاخه ی Game هم فیریز میکنه!
در مورد فیریز هم بگم که هیچجوره راه نداره خاموش بشه و دکمه ی خاموش روشن و PS روی دسته کار نمیکنند و مجبورم از پشت دستگاه خاموشش کنم :(

کلا شرایط خیلی پیچیده ایه! :d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی
دوستان من با یه اکانتم یه سری تم و آواتار و کانتنت خریداری کردم میشه اینا رو تو یه اکانت دیگم هم share کنم
میخوام هر چی خریدم رو share کنم تو یه اکانت دیگه ولی تو همون کنسول خودم استفاده کنم و اکانت قبلی رو حذف کنم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
سلام به همگی
دوستان من با یه اکانتم یه سری تم و آواتار و کانتنت خریداری کردم میشه اینا رو تو یه اکانت دیگم هم share کنم
میخوام هر چی خریدم رو share کنم تو یه اکانت دیگه ولی تو همون کنسول خودم استفاده کنم و اکانت قبلی رو حذف کنم.
از تم ها و بازی و DLCـها میتونید تو یه اکانت دیگه استفاده کنید! اما آواتار خیر!
البته اگر پاک کنید اکانت قبلی رو،به کل نمیشه استفاده کرد! یعنی خود اکانت اصلی باید حتما باشه! (چیزای خریداری یا دانلود شده، به اکانت دیگه ای انتقال داده نمیشن! :d )

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
این مشکل برای من زمانی که میخوام یه نفر رو اد کنم یا یه نفر منو اد کنه به وجود میاد.
به این صورته که وقتی یه نفر رو اد میکنم پروفایلش تویه لیست فرندام نمیاد تا زمانی که یه بار ساین اوت نکنم و دوباره ساین این نشم نمیتونم پروفایلشو ببینم.بلعکسش هم همین طور.وقتی هم میخوام طرف رو اکسپت کنم تویه لیست اضافه نمیشه تا ساین اوت شم دوباره ساین شم که بعدش میبینم هستش ،فکر کنم به خاطر افت سرعت اینترنت منو شما باشه

خوب حالا چکار کنم ؟! نزدیک 60 تا پیام هایی که مربوط به من نیست , آمَده ! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر