(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
من بلاخره تونستم Password ام رو ریست کنم.b-)
اونهایی که مثل من مشکل دارن از Live chat استفاده کنن ، خیلی راحت لینک ریست کردن پسورد رو براتون میفرسته.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
خب منم تونستم پسوردم رو ریست کنم با جستوجو کلمه تولد مبارک تو ایمیل هام و پیدا کردن روز و ماه تولدم و حدس زدن سال تولد موفق شدم لینک پسورد ریست رو بگیرم:d
با تشکر از صادق:d

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
حضرات من میخوام لایو بازی کنم مثل ایکس باکس چیکار باید بکنم چی باید بگیرم
منظور از لایو حالا مثل گلد ایکس باکس نه لایو فری
دمو دانلد کنم اکانت بسازم و این کارا کنسولم کپی خور هست لطفا راهنمایی کنین تا حالا آنلاین نرفتم همش افلاین بازی کردم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
حضرات من میخوام لایو بازی کنم مثل ایکس باکس چیکار باید بکنم چی باید بگیرم
منظور از لایو حالا مثل گلد ایکس باکس نه لایو فری
دمو دانلد کنم اکانت بسازم و این کارا کنسولم کپی خور هست لطفا راهنمایی کنین تا حالا آنلاین نرفتم همش افلاین بازی کردم
وصل شدن به شبکه PSN هیچی نمیخواد یعنی کاملا فریه(مثل ایکس باکس نیلز به گلد نداره)
شما اول نیاز به ساختن یه اکانت آنلاین داری که به این صورته آموزش تصویری انلاین بازی کردن با ps3 وهمچنین انبن کردن کنسولهای بن شده ولی از این قسمت (حال اولین قدم برای کسانی که میخواهند برای اولین بار انلاین بازی کنند ساخت اکانت تو psn می باشد. دستگاه ps3 باید به اینترنت وصل باشد حالا مطابق شکل زیر روی گزینه Sign Up for PlayStation®Network کلیک کنید.) تا اینجاش (حال در صفحه زیر اگر می خواهید از psn ایمیل درباره ی بازی های جدید psn دریافت کنید دو گزینه های زیر را تیک بزنید)رو شما کار داری.بعد از اون باید آپدیت آنلاین هر بازی رو جداگونه آپ کنی.و البته قبل از همه ی اینها باید به 4.50 آپ کرده باشی

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
این مشکل استور حل نشده؟
اگه پاکش کنم دوباره اپدیت کنم حل میشه؟ کسی اینکارو کرده و جواب گرفته؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
وصل شدن به شبکه PSN هیچی نمیخواد یعنی کاملا فریه(مثل ایکس باکس نیلز به گلد نداره)
شما اول نیاز به ساختن یه اکانت آنلاین داری که به این صورته آموزش تصویری انلاین بازی کردن با ps3 وهمچنین انبن کردن کنسولهای بن شده ولی از این قسمت (حال اولین قدم برای کسانی که میخواهند برای اولین بار انلاین بازی کنند ساخت اکانت تو psn می باشد. دستگاه ps3 باید به اینترنت وصل باشد حالا مطابق شکل زیر روی گزینه Sign Up for PlayStation®Network کلیک کنید.) تا اینجاش (حال در صفحه زیر اگر می خواهید از psn ایمیل درباره ی بازی های جدید psn دریافت کنید دو گزینه های زیر را تیک بزنید)رو شما کار داری.بعد از اون باید آپدیت آنلاین هر بازی رو جداگونه آپ کنی.و البته قبل از همه ی اینها باید به 4.50 آپ کرده باشی

داداش برا من 4.46 روگرو هست نمیتونم با این وصل بشم ؟
کاستوم فریموور روگرو 4.5 اومده( برا بازی کپی) ؟ همه بازیهای کپی اجرا میشه توش ؟میشه آدرس دانلود بدین بعد اینو زدم مولتی من رو هم باید آپدیت کنم به 4.5 ؟
بصورت وایرلس وصل میشه دیگه ps هم ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
داداش برا من 4.46 روگرو هست نمیتونم با این وصل بشم ؟
کاستوم فریموور روگرو 4.5 اومده( برا بازی کپی) ؟ همه بازیهای کپی اجرا میشه توش ؟میشه آدرس دانلود بدین بعد اینو زدم مولتی من رو هم باید آپدیت کنم به 4.5 ؟
بصورت وایرلس وصل میشه دیگه ps هم ؟
البته سوالت مربوط به این تاپیک نمیشه ولی همین جا جوابتو میدم
گفتم که(و البته قبل از همه ی اینها باید به 4.50 آپ کرده باشی)
ریباگ 4.50 نیومده شما میتونی مستقیم به روجرو 4.50 آپ کنی که بعد از آپ کاستوم فریمور باید مولتیمن رو هم به 4.50 آپ بزنی
این تاپیک روجرو و سرانجام !! Rogero CFW 4.50 منتشر شد !! و اینم مولتیمن multiMAN | تاپیک دانلود و مشکلات (پست اول تاپیک خوانده شود)
(نکات آپ تویه تاپیکک مربوطه هست سوالی هم داشتی همونجا بپرس موفق باشی

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
سلام دوستان من موقع دانلود آپدیت بازی ها دچار مشکل میشم و ارور میده ... فقط و فقط وقت دانلود آپدیت ها این اتفاق می افته ... کسی مید.نه مشما از چی هست ؟ اگه خواستین عکس از ارور هم میذارم

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام دوستان من موقع دانلود آپدیت بازی ها دچار مشکل میشم و ارور میده ... فقط و فقط وقت دانلود آپدیت ها این اتفاق می افته ... کسی مید.نه مشما از چی هست ؟ اگه خواستین عکس از ارور هم میذارم
مشکل از نت ـتون هستش , به دلیل قطع و وصل شدن زیاد و یا کمبود سرعت این مشکل پیش میاد که باید با ISP ـتون این موضوع رو طرح کنید .

lida_g

کاربر سایت
Jun 27, 2011
30
من الان زنگ زدم بهشون گفت مشکلی نداره مثله اینکه مشکل از ایرانه راهی نداره آی پی رو عوض کرد و کانکت شد؟
مثله چیز بی عن؟
من اکانتم مال آمریکاست ولی چون کنسول ریجن دوه گفت من نمیتونم کمکت کنم.

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
سلام
بعد چند سال میخوام وصل شم
از درست بودن پسورد و ایمیل هم اطمینان دارم!
اما وقتی از داخل کنسول ساین این میزنم ارور 80710092 میده.
کانکشن تست هم باره اول رو psn اشتباه بودن ایمیل یا پس و بار دوم رو اینترنت کانکشن fail میشه!
قضیه چیه؟
اپدیت: با کمک این ویدیو تونستم کانکت شم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر