(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من دوستم پارس انلاین داره بدون مشکل داره بازی میکنه

دستت درد نکنه ممنونم.فقط میشه ازش بپرسی اپتمایز خاصی رو انجام دادی روی مودم یا خودش راحت وصل شده؟اخه برای لایو باید اپتمایز کنیم بعد PSN فعلا دسترسی ندارم(PS3 رو فروختم قبلا که ISP ایرانسل داشتم تا PS4 اومد لانچ بخرم:D) می خوام بدونم که اگر اپتمایز خاصی نمی خواد 100 در 100 یقین برای خرید PS4 بشه 200 در 100 :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دستت درد نکنه ممنونم.فقط میشه ازش بپرسی اپتمایز خاصی رو انجام دادی روی مودم یا خودش راحت وصل شده؟اخه برای لایو باید اپتمایز کنیم بعد PSN فعلا دسترسی ندارم(PS3 رو فروختم قبلا که ISP ایرانسل داشتم تا PS4 اومد لانچ بخرم:D) می خوام بدونم که اگر اپتمایز خاصی نمی خواد 100 در 100 یقین برای خرید PS4 بشه 200 در 100 :D

نه بابا کار خاصی نکرده یعنی اصلا بلد نیست کار خاصی انجام بده :d فقط مودمو روشن میکنه وصلش میکنه به کنسول همین
شما اگه بلدی یه دور ریست کن مودمتو شاید درست بشه

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
نه بابا کار خاصی نکرده یعنی اصلا بلد نیست کار خاصی انجام بده :d فقط مودمو روشن میکنه وصلش میکنه به کنسول همین
شما اگه بلدی یه دور ریست کن مودمتو شاید درست بشه

گفتم که الان به psn دسترسی ندارم تا ps4 برسه:D ولی خب مشکلی نداره تنظیمات هم بخواد چون روی لایو بعد از 1 هفته تلاش تونستم وصلش کنم:D فقط خواستم ببینم باید دردسر ببینم یا نه که مثل اینکه خداروشکر نه.دستت درد نکنه دوباره.:x

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام...میگم اگه پلاس 1 ساله بگیری هم رو PS4 هم رو ویتا میشه استفاده کرد با باید جدا بگیری واسه هرکدوم؟

پلاس به اکانتتون بستگی داره نه به کنسول شما رو هر کنسولی اکانتت اکتیو باشه پلاسش هم فعال میشه

M

!_Meshki_!

موقع قبول فرند ريكوئست اين ارور رو ميده :
This operation did not complete correctly because the maximum number of Friends that the PS3 system supports has been reached"" please sign-out and try agian later .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سلام بچه ها چند روز پیش رفتم اکانت ساختم واسه انلاین زدن

ولی وقتی یوزر و پسوورد رو میزنم که وارد PSN بشم این ارور رو میده کلا کلافه شدم یکی جواب مارو بده لطفا ممنون:(اینترنتم مخابرات 1 مگ)

An error has oncurred.you have been signed out of psn
(80710B23

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها چند روز پیش رفتم اکانت ساختم واسه انلاین زدن

ولی وقتی یوزر و پسوورد رو میزنم که وارد PSN بشم این ارور رو میده کلا کلافه شدم یکی جواب مارو بده لطفا ممنون:(اینترنتم مخابرات 1 مگ)

An error has oncurred.you have been signed out of psn
(80710B23

ببین من اینو پیدا کردم

• Reboot the PS3 system and try to connect online again. Or try connecting at a later time.
  • If you are able to connect to the Internet, but are unable to access a website, make sure you entered the correct URL in the Internet Browser.
  • If setting up a network connection, make sure all information is inputted correctly.
  • کلا مشکل از اینترنتت هست یه سر برو با پی سی امتحان ببین لاکین میشی یا نه
  • اصلا ابدا اینترنت مخابرات بدرد psn نمیخوره

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ببین من اینو پیدا کردم

• Reboot the PS3 system and try to connect online again. Or try connecting at a later time.
  • If you are able to connect to the Internet, but are unable to access a website, make sure you entered the correct URL in the Internet Browser.
  • If setting up a network connection, make sure all information is inputted correctly.
[FONT=&amp]نه با [/FONT]PC[FONT=&amp] صفحه مربوطه برای لاگین باز میشه نه کنسول.باید تو [/FONT]PC[FONT=&amp] حتما ف.ی.ل.ت.ر.شکن نصب کنم تا باز شه[/FONT]

[FONT=&amp]مشکل از چیه؟؟تنظیمات خاصی برای مودم یا ساخت کانکشن هست؟؟[/FONT]

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ببین من اینو پیدا کردم

اتفاقا آقا حسین من با 1 گ مخابرات پینگ گذاشتم 124 و یکی هم چند روزپیش گذاشتم 167 تا لندن.
به نظر من مخابرات درسته سرعت دانلودش جالب نیست ولی پینگ خوبی دار نسبت به این شرکت خصوصی ها.
از خیلی از رفقای آنلاین هم پرسو جو کردم دیدم شرکت خوصی گرفتن ولی اصلا راضی نیستن

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
منم 2مگ محدود مخابرات دارم فقط پینگش متغیره:d یعنی چون ipهای مخابرات دینامیک هر وقت پینگت بالا رفت باید چند بار مودم خاموش روشن کنی تا حل شه مثلا امروز صبح من با یک ip پینگم 350 بود بعد این کار شد 165b-) وثابت هم میمونه فوقش 10تا بالا پایین شه سرعت دانلودشم توی شبانه روز ثابت مخصوصا رایگانش که بین 650-450 الانم مشکل هارد و درس دارم شبا pc خاموشه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر