(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
صحبت های دوستمون امیر حسین رو با ذکر 2 نکته, تکمیل میکنم.;;)

-اگر کنسول رو تا حالا آپدیت نکردید به غیر از آپدیت از طریق خود کنسول, میشه آخرین آپدیت رو توسط PC از سایت PlayStation بگیربد (آپدیت با ریجن کنسول یکی باشه)
و بعد از طریق فلش مموری به PS3 منتقل کنید.( تاپیک در مورد آپدیت هست که مفصل شیوه کار رو توضیح داده).

-برای بازی آنلاین هم شما نیاز نیست اکانت تهیه کنید ولی برای بازی هایی که اخیرا اومده باید کد آنلاین داشته باشید تا بتونید از قسمت مولتی پلیر استفاده کنید.

پ.ن: فکر میکنم از Resistance 3 به بعد کد آنلاین به بازی های PS3 اضافه شد.
بازی هایی که قبل از این تاریخ عرضه شدند, برای استفاده از قسمت مولتی پلیر نیاز به کد آنلاین ندارند.

:)

با تشکر از شما
چون تمام بازیها مثل COD، کد آنلاین نمیخوان دیگه بهش اشاره نکردم اما درسته ، بیشتر بازیها نیاز به online pass دارن.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام.من امروز یه اکانت برای psn ساختم ولی وقتی میخوام به ps store برم گزینه اپدیت میاره که حجمش 26 مگه!
خواستم بدونم اگه دانلودش کنم هک کنسول میپره یانه؟!
در ضمن دستگاه فت ریباگ 4.41
ممنون.
سلام نه داداش بزن لذت ببر

- - -ویرایش - - -

برای اولین بار وصلشم شدم به psn با دستگاه کپی ولی برای مولتی یه بازی آپدیت میخواد چیکارکنم دوستان؟؟

سلام دوست عزیز شما بگو چه فریموری با چه ورژنی سر کنسولته . چون دستگاه شما هکه باید فریمور هک شده به روز رو بزنی حالا اگه ریباگ نسخه هک شدش و اگگه روجرو ،نسخه ی هک شدش و بقیه به همین صورت که از داخل این سایت میتونی دانلودش کنی . یا علی (http://dl.console.se/)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان،عزیزانی که به دنبال ps onlin،dlc و حتی دانلود گیم هستن برن داخل این سایت دانلود کنن و حتی فریمور رو هم میتونن بگیرن(http://tudodeps3.com)

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان ن با دانلود نیجر دانلودم راحت 170 هست اما با ps3 خیلی کمترخ در حد 40-30 کیلوبایت هست
میشه یه راحی پیشنهاد کنید
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان ن با دانلود نیجر دانلودم راحت 170 هست اما با ps3 خیلی کمترخ در حد 40-30 کیلوبایت هست
میشه یه راحی پیشنهاد کنید
ممنون

هیچ راهی نداره متاسفانه خیلی متاسفانه مودم توی پلی3 قوی نیست و از تمام قدرت اینترنت استفاده نمی کنه و برای همینم هست که سرعت توی پلی 3 دانلودش خیلی کمتر از کامپیوتر هست:|
شما با همون کامپیوتر دانلود کن بعد انتقال بده به پلی3

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
هیچ راهی نداره متاسفانه خیلی متاسفانه مودم توی پلی3 قوی نیست و از تمام قدرت اینترنت استفاده نمی کنه و برای همینم هست که سرعت توی پلی 3 دانلودش خیلی کمتر از کامپیوتر هست:|

دوست عزیز
راهنمایی می کنید چجوری این کار رو بکنم ؟؟؟ راحت ترین و بروز ترین راحش چیه ؟؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
واسه دانلود از ps3 اکانت لایوت رو sing in نکن فقط نت وورک کانکشن رو اینیبل کن . خودم در بعضی موارد مثل کامپیوتر بازی رو با آخرین سرعت آبدیت میکنم ،همین طوز از استور .با کابل وصل شو

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
تا سه چهار روز پیش مشکلی با وصل شدن به PSN نداشتم ...
مودم من TP Link هستش و از طریق USB به PC و از طریق کابل لن به PS3 متصل هستش ...
مودم روی حالت کانکشن یا Bridge ست شده و تا سه چار روز پیش هیچ مشکلی بابت اتصال نداشت ... طوری بود که مودم رو برای سوییچ بین دو سیستم
روشن خاموش میکردم و مشکلی نداشت ...
تقریبا از سه روز پیش هنگام اتصال به شبکه ی PSN با پیغام خطای یوزر نیم و پسوورد مواجه میشم ...
واسه حل این مشکل مودم رو به حالت pppoe بردم ولی هنگام راه اندازی سیستم طبق انتظاری که داشتم مودم خودش اتوماتیک به نت وصل نشد!
و همچنان مشکل قبلی در رابطه با PSN وجود داشت ...
تنظیمات اینترنت PS3 رو روی اتوماتیک یا همون Easy تنظیم کردم ولی اینبار پیغام خطای DNS رو میده:-s
همچین مشکلی هم با مودم وایرلس که در جای دیگری دارم بوجود اومده ! از طریق گوشی به نت وصل میشه ولی با لبتاب وصل نمیشه:|
همه ی اینها در شرایطی هستش که تا قبل از این مشکلات هیچ تغییری در تنظیمات هیچکدام از قطعات انجام ندادم ...
یکی از نزدیکان همچین مشکلی داشته و زنگ زده به Isp که من از همونجا سرویس دارم ، بش گفتن :
باید وقتی داری تنظیمش میکنی vpi رو بزاری رو 0 و vci رو بزاری رو 35 و نوعه کانکشنتم بزار رو pppoe که اتوماتیک بشه
تازه فهمیدیم مشکل از یه سری تغییرات از طرف ISP هستش! حالا چکار کنم؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
تا سه چهار روز پیش مشکلی با وصل شدن به PSN نداشتم ...
مودم من TP Link هستش و از طریق USB به PC و از طریق کابل لن به PS3 متصل هستش ...
مودم روی حالت کانکشن یا Bridge ست شده و تا سه چار روز پیش هیچ مشکلی بابت اتصال نداشت ... طوری بود که مودم رو برای سوییچ بین دو سیستم
روشن خاموش میکردم و مشکلی نداشت ...
تقریبا از سه روز پیش هنگام اتصال به شبکه ی PSN با پیغام خطای یوزر نیم و پسوورد مواجه میشم ...
واسه حل این مشکل مودم رو به حالت pppoe بردم ولی هنگام راه اندازی سیستم طبق انتظاری که داشتم مودم خودش اتوماتیک به نت وصل نشد!
و همچنان مشکل قبلی در رابطه با PSN وجود داشت ...
تنظیمات اینترنت PS3 رو روی اتوماتیک یا همون Easy تنظیم کردم ولی اینبار پیغام خطای DNS رو میده:-s
همچین مشکلی هم با مودم وایرلس که در جای دیگری دارم بوجود اومده ! از طریق گوشی به نت وصل میشه ولی با لبتاب وصل نمیشه:|
همه ی اینها در شرایطی هستش که تا قبل از این مشکلات هیچ تغییری در تنظیمات هیچکدام از قطعات انجام ندادم ...
یکی از نزدیکان همچین مشکلی داشته و زنگ زده به Isp که من از همونجا سرویس دارم ، بش گفتن :

تازه فهمیدیم مشکل از یه سری تغییرات از طرف ISP هستش! حالا چکار کنم؟

دوست عزیز ، من به شما گفتم تو تاپیک روش اتصال به PSN که اول مودمتون رو روی PPPoE کانفیگ کنید ، بعد اگه مطمئن شدید که به اینترنت وصل هستید بگید تا بقیش رو راهنمایی کنیم.
شما باید VPI/VCI خودتون رو زنگ بزنید از شرکت بگیرید اما معمولا برای VPI عدد 0 و برای VCI عدد 35 هست که با توجه با isp میتونه متفاوت باشه. مثلا برای من 0 و 33 هست.
بعدش کافیه که یوزر و پسوردتون رو تو مودم وارد کنید و خودش دیگه کانکت میشه. باید چراغ لینک DSL و اینترنت مودم هر جفتش روشن بشه در صورت کانکت شدن.
توی تنظیمات PS3 هم Easy نزن.custom رو انتخاب کن ، بعد بقیه ی گزینه هارو بذار همون اولی بمونه.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
salar_dariush ریباگ4.41 هست فریمور دستگاه ولی بازم اپدیت میخواد چیکار کنم؟ توی اون سایت هم چیز خاصی نتونستم پیدا کنم ممنون میشم بیشتر راهنمای کنی

آقا میلاد عزیز ،داداش من و شما و همه ی برو بچ جیل بریگ(هکی)باید صبر کنیم تا هک 4.46 بیاد .البته فکر کنم اسپوفش زودتر بیاد .با خداست که یاری کنه برو بچ هکر سریع هکش کنن

- - -ویرایش - - -

آگه به کسی بر نمیخوره آپدیت 4.46 رو لطفاً اینجا بذارین یا راهنمایی کنین کجای سایت هست

دوست عزیز شما اگه کنسولتون اورجیناله از همون سیستم آبدیت آبدبت کن ولی اگه هکه باید صبر کرد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا اين هزار و هزاران بار
اينجا مكان بحث بر سر جزييات كنسول هاي جيلبريك نيست

تشكر مي كنم اگر تاپيك رو هي شلوغ نكنيد
اخه نميشه همه چي با هم قاطي بشه كه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اقا اين هزار و هزاران بار
اينجا مكان بحث بر سر جزييات كنسول هاي جيلبريك نيست

تشكر مي كنم اگر تاپيك رو هي شلوغ نكنيد
اخه نميشه همه چي با هم قاطي بشه كه
دوست عزیز ببخش ،این دوستمون اینجا سوال پرسیده بود منم جوابشو دادم ،حرف شما متین

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
432
نام
حامد
1-اگر کنسول رو از طریق وایرلس به اینترنت وصل کنم واسه بازی آنلاین یا دالود کردن سرعتش پایین میاد؟
2-اگر کد یک بازی قبلا توسط یه نفر دیگه استفاده شده باشه دیگه نمیشه اون بازی رو آنلاین بازی کرد.(منظورم بازی دسته دوم هست)
3-اگر بازی آنلاین مجانی هست پس این کارت هایی که تو بعضی سایت ها میفروشن چیه؟(مثلا نوشته پلاس یا اکانت چند ماهه)
4-اکانت ساختن رو میشه از طریق خود سایت پلی استیشن انجام داد یا فقط از طریق کنسول انجام میشه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
1-اگر کنسول رو از طریق وایرلس به اینترنت وصل کنم واسه بازی آنلاین یا دالود کردن سرعتش پایین میاد؟
2-اگر کد یک بازی قبلا توسط یه نفر دیگه استفاده شده باشه دیگه نمیشه اون بازی رو آنلاین بازی کرد.(منظورم بازی دسته دوم هست)
3-اگر بازی آنلاین مجانی هست پس این کارت هایی که تو بعضی سایت ها میفروشن چیه؟(مثلا نوشته پلاس یا اکانت چند ماهه)
4-اکانت ساختن رو میشه از طریق خود سایت پلی استیشن انجام داد یا فقط از طریق کنسول انجام میشه؟

1- اره يه مقداري سرعت پايين تر مياد براي دانلود كردن فايل هاي بزرگ بهتره كه مستقيم با كابل وصل كنيد
2- نه ديگه نميشه وارد اش كرد فقط ميتونيد اكانت رو از اون شخص بگيريد و در صورتي كه 2 بار share شدن اكانتش پر نشده باشه ازش اكانت رو بگيريد و بتونيد از اون كد استفاده كنيد
3- اون بحثش جداست . اون هخا براي خريد بازي از psn و يا عضو شدن در گروه پلاس ه
4-از هر دوتاش ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر