(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
سلام دوستان ...نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم
خواستم بدونم الان روی سیستم هایی که کپی خور شدن میشه آنلاین بازی کرد با همون باز کپیا؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام دوستان ...نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم
خواستم بدونم الان روی سیستم هایی که کپی خور شدن میشه آنلاین بازی کرد با همون باز کپیا؟
فکر کنم بشه ولی خیلی دنگ فنگ داره
ممکنه یهو بن شی کنسولتم داغون بشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقايون منم الان امتحان كردم هيچ كدوم از استور هارو نرفت داخل :|
هونطور اون خط لودينگ مي رفت و مي اومد :|

كسي نظري راه حلي چيزي نداره ؟

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
سوال

-با سلام
سوال اولم من تازه سونی 3 خریدم میخوام بدونم میشه با مودم tp-link8811 سونی 3 رو متصل به اینترنت کرد تنطیمات خاصی میخواد ؟سرعتم 128 نامحدوده از مخابرات گرفتم
سواله دومم کدهای psn که از اینترنت تهیه میکنم باید کجا وارد کنم اگه بخوام dlc بازی ها رو از اینترنت بخرم هم psn میخواد یا maste card و.... بهتره dlc بازی ها رو مستقیم از سونی بخرم یا یا اینترنت ؟

من تازه سونی خریدم بلد نیستم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
-با سلام
سوال اولم من تازه سونی 3 خریدم میخوام بدونم میشه با مودم tp-link8811 سونی 3 رو متصل به اینترنت کرد تنطیمات خاصی میخواد ؟سرعتم 128 نامحدوده از مخابرات گرفتم
سواله دومم کدهای psn که از اینترنت تهیه میکنم باید کجا وارد کنم اگه بخوام dlc بازی ها رو از اینترنت بخرم هم psn میخواد یا maste card و.... بهتره dlc بازی ها رو مستقیم از سونی بخرم یا یا اینترنت ؟

من تازه سونی خریدم بلد نیستم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
با وایرلس بخوای بری تو تنظیمات نت ورک پلی 3 برو اگه با کابل لن تو تنظیم نت ورک پلی 3 بشناسون. توی تایپیک دیگه یه تایپیکی هست نحوه اتصال به اینترنت رو اونجا توضیح دادن یه سر بزن من هم قبلا از اونجا استفاده کردم قدم به قدم توضیح دادن و کامل هست. با 128 هم مشکلی نیست وصل میشه هم گیم لایو میشه بزنی هم دانلود سرعت دانلودت پایین هست اما .2.هم ردیوم کد داره یه قسمت توی پلی 3 اونجا وارد میکنی البته تو شاپ پی اس ان برو تو قسمت دی ال سی مورد نظرت انتخاب کن برا خرید اعتبار نداشته باشی کد می خواد اونجا وارد کن کدت رو.پی اس ان کارت نیاز داری .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,772
نام
محمد امین
دوستان یه سوال

جدیدا با ابدیت ( زیاد جدیدم نه ) ps3 یه گزینه تو منو تو بخش games اضافه شده به اسم سینگ ستار از دوستان سوال داشتم میخواستم بدون این سینگ ستار بازیه ؟؟؟ کسی دانلود کرده ؟؟؟ حجمیناش چه قدره ؟؟
با تشکر از دوستان

Last edited by a moderator:

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
سلام دوستان من تازه واردم
دوستم ps3 داره ميگه يه اكانت دارم كه دادم دوستانم الان ميخوام بازي دانلود كنم ميگه روي دوتا ps3 ديگه شير هست اون لينك سايت رو هم دارم ميخواستم ببينم دقيقا كدوم قسمت سايت بايد برم بزنم دي اكتيو آل؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان یه سوال

جدیدا با ابدیت ( زیاد جدیدم نه ) ps3 یه گزینه تو منو تو بخش games اضافه شده به اسم سینگ ستار از دوستان سوال داشتم میخواستم بدون این سینگ ستار بازیه ؟؟؟ کسی دانلود کرده ؟؟؟ حجمیناش چه قدره ؟؟
با تشکر از دوستان

اون يه بازيه انحصاري سوني ه كه در مورد اواز خوندن و اينها هست ! مجاني هست اما اهنگ كامل نداره ! 10 تا اهنگ كامل بايد براش بخري تا تروفي هاش ازاد شه ! 10 تا هم دمو 1 دقيقه اي داره !

سلام دوستان من تازه واردم
دوستم ps3 داره ميگه يه اكانت دارم كه دادم دوستانم الان ميخوام بازي دانلود كنم ميگه روي دوتا ps3 ديگه شير هست اون لينك سايت رو هم دارم ميخواستم ببينم دقيقا كدوم قسمت سايت بايد برم بزنم دي اكتيو آل؟

اكانت خودت روميخواي دي اكتيو كني ؟
چي كار مي خواي بكني دقيق ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام یه سوال خیلی بزرگ برام پیش اومده یکی کمک کنه .من دستگاهم کپی خورره و با یه دیسک همه بازی هارو بازی میکنم اگه با دیسک به آنلاین کال آف دیوتی بلک آپس 1 وصل شم بن میشم یا نه اصلا با دیسک آنلاین بازی کنی بن میشی یا نه؟؟؟؟؟؟
-با سلام
سلام دوست عزیز لازم نیست psn یا dlc بازی ها رو بخرین شما میتونید dlc و ps آنلایین های بازی ها رو دانلود کنید بعدش با چند تا نرم افزار ساده اونارو وارد دسگاه کنید بعدش به راحتی و نامحدود میتونید بازی کنید لازم نیست یه قرون هم پول بدین فقط به من بگین دستگاهتون کپی خوره یا نه ،منظورم اینه که بازی های کپی خورو رو هارد نصب میکنید بعد با یه دیسک تمام بازی های رو هاردو بازی میکنید؟

سلام خدمت دوستان . لطفا یه عزیزی به من بگه اگه با دیسک آنلاین بازی کنی بن میشی یا نه؟؟(کنسول من کپی خوره با یه دیسک تمام بازی هارو بازی میکنم الان میخوام کال آف بلک آپس 1 رو با دیسک گاد آف وار 3 بازی کنم ، با این وظعیت بن میشم یا نه؟؟؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

Last edited by a moderator:

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
اين هفته ps store بازى deus ex رو براى اعضاى پلاس رايگان كرده، دوستانى كه اين گيم رو بازى كردن بگن كه ارزش تحمل عذاب اليم دانلود و انتقال ده گيگ رو داره يا نه؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اين هفته ps store بازى deus ex رو براى اعضاى پلاس رايگان كرده، دوستانى كه اين گيم رو بازى كردن بگن كه ارزش تحمل عذاب اليم دانلود و انتقال ده گيگ رو داره يا نه؟

خیلی سخته پیشنهاد بدی بازی رو دانلود کنی یا نه ، از طرفی یکی از بهترین بازی هایی بود که روی ps3 انجام دادم ( به شرطی به سبک بازی اکشن با زمینه های نقش آفرینی و داستان های چند لایه و طولانی علاقه داشتی باشی و کلا از دسته بازی هایی که حوصله باید به خرج بدی برای بازی کردنش ، دیالوگ گوش کنی و انتخاب کنی،اکشن ببینی و وقت برای مخفی کاری بذاری و rpg بازی کنی و ...) ، از طرفی هم اگر سرعت دانلود مناسب نباشه خودت بهتر می دونی 10 گیگ زجر آور هست!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
سلام
دوستان من پسورد اکانت psn رو چند باز اشتباه وارد کردم اکانت رفته رو حالت suspended . چند روزی میشه اینجوریه. خوب نمیشه . به sony ایمیل هم زدم جواب گو نبودن . الان باید چه خاکی تو سرم بریزم ؟
دستگاه هم کپی خور بود ولی با بازی هایی که اریج داشتم online میزدم . بشتر از این میترسم اکانتم ban شده باشه . دستگاه رو الان از کپی خارج کردم و ارجینال کردم ولی همچنان وصل نمیشه به Psn

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام
دوستان من پسورد اکانت psn رو چند باز اشتباه وارد کردم اکانت رفته رو حالت suspended . چند روزی میشه اینجوریه. خوب نمیشه . به sony ایمیل هم زدم جواب گو نبودن . الان باید چه خاکی تو سرم بریزم ؟
دستگاه هم کپی خور بود ولی با بازی هایی که اریج داشتم online میزدم . بشتر از این میترسم اکانتم ban شده باشه . دستگاه رو الان از کپی خارج کردم و ارجینال کردم ولی همچنان وصل نمیشه به Psn

برو اينجا
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

بزن پسورد رو يادت رفته !
بعد تاريخ تولدايي كه براي اكانتت رو وارد كردي رو بزن !
سوني برات رمز جديدت رو به ايميل ات مي فرسته ( فقط حواست باشه پوشه اسپم ات رو هم چك كني )

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
برو اينجا
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

بزن پسورد رو يادت رفته !
بعد تاريخ تولدايي كه براي اكانتت رو وارد كردي رو بزن !
سوني برات رمز جديدت رو به ايميل ات مي فرسته ( فقط حواست باشه پوشه اسپم ات رو هم چك كني )

forgot password رو که همون لحظه اول زدم .مشکل اینجاس که تاریخ تولد هم قبول نمیکنه میگه اشتباه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر