(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
اين استور جديد خيلي خوشگل شده :d

فقط مشكلش اينه كه اول مي ايسته تا همه چي رو دانلود كنه و همه عكس هارو بگيره بعد استور رو بالا مياره :| اين يعني اگر سرعتتون پايين باشه دخلتون مياد ! ولي قبليه بدون اين كه همهم عكس هارو هم بالا بياره مي شد يه كاري كرد !

قبليه فقط يه صفحه بود كه چندتا گزينه داشت و يه سري بنر هم سمت راست ( ما ) بود
اما توي اين يكي بريد سمت راست بازم بنر هست و هر چيزي رو به چندين قسمت تقسيم كرده كه همون ها باز چندين قسمت ميشن :d
خيلي بهتر هم اطلاعات ميده به ادم
من اول به استور امریکا رفتم چند روز پیش. ولی وقتی اومدم اروپا گفت باید دانلود کنم. منم دانلود کردم . کلا فرق داشت! فکر کنم همین جدیدست! ولی چرا من 3 4 روز ه الان تویه این استور جدیدم؟ اینکه اولش یه لودینگ داره بعد استور میاد

---------- نوشته در 07:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

اون قدیمیه هم همون اول که وارد می شدی تا یه اطلاعاتی رو نمی گرفتد نمی زاشت از جات جم بخوری .
این خیلی راحت هر چی بخوای می ندازی تو سبدت بعد اومدی بیرون و بعد رفتی تو باز هم اطلاعات سبد خرید هست مثل قبلی ریست نمی شه :d
قبلی همش چندتا عکس بی خودی بود این کلا خیلی محیطش با حال تره و یکی از بهترین کارها اینه که حجم همه چیز رو زده .
از من بازم یه کوچولو فرق داره. ولی همینه . من با قبلی کار نکردم . ولی این یکی خیلی راحت و همه چیز دسته بندی خوبی داره.
شما استور کدام کشور اروپایی هستید؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من اول به استور امریکا رفتم چند روز پیش. ولی وقتی اومدم اروپا گفت باید دانلود کنم. منم دانلود کردم . کلا فرق داشت! فکر کنم همین جدیدست! ولی چرا من 3 4 روز ه الان تویه این استور جدیدم؟ اینکه اولش یه لودینگ داره بعد استور میاد

---------- نوشته در 07:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

از من بازم یه کوچولو فرق داره. ولی همینه . من با قبلی کار نکردم . ولی این یکی خیلی راحت و همه چیز دسته بندی خوبی داره.
شما استور کدام کشور اروپایی هستید؟

شما اکانت چه کشوری دارید ؟ بعضی از کشورهای اروپایی زودتر این استور براشون راه افتاد .
من GB هستم .

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
شما اکانت چه کشوری دارید ؟ بعضی از کشورهای اروپایی زودتر این استور براشون راه افتاد .
من GB هستم .
من سوئد هستم. اره حتما همینطور بوده! چون من از اول که اومدم PSN بهم گفت دانلود کن و این استوری که شما گذاشتید الان دارم. ولی آمریکا تا 2 روز پیش که تست کردم فرق می کرد.

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
تــــــــــــــوجه تــــــــــــــــوجه : به من کـــــــــــمــــک کنید و 50,000 تومان دریـــــــافت کنید!!
دوستان من تهران زندگی میکنم. تقریبا دو سال تلاش کردم آنلاین بازی کنم اما مثل یه طلسم هرگز موفق نشدم.. لطفا اگه کسی هست که تهران زندگی میکنه لطف کنه یه روز خودش پاشه بیاد اینجا این لامصب بدمصب رو برام درست کنه.. من هر کاری میکنم کانکشن PS3 فیلد میشه.. جالب اینجاست که سایت باز میکنه یعنی ارتباطش با نت برقراره اما توی تست کانکشن میگه فیلد!!!!!!!!! فکر میکنم این مشکل مختص من هست و هیچ بنی بشری این مشکل رو توی کل جهان نداره...
بخاطر همین هر کسی که تهران هست و به این موضوع وارده یه روز زحمت بکشه بیاد اینجا این رو خودش برام درست کنه چون من دیگه واقعا خسته شدم اینقدر توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم...
به جز خرج رفت و آمد، مبلغ 500000 ریال هم به کسی که بتونه این رو وصل کنه همونجا نقد پرداخت میکنم.. فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه براتون کار داشته باشه و این مبلغ برای تنها چند دقیقه بد نیست.. ضمن اینکه یک عممممممممر دعا گوی شما میشم.. ممنون از دوستان...
در صورت تمایل با ایمیل alpha_mishak@yahoo.com تماس بگیرید..

---------- نوشته 22-10-2012 در 12:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 21-10-2012 در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

از پشت تلفن هم بتونید کمکم کنید که وصل بشم به خداوندی خدا پول رو براتون میفرستم.. شهرستان هم باشید میتونید از پشت تلفن کمکم کنید.. شماره رو خواستید پیغام بدید بفرستم براتون.. دم همتون گرم..

B@hr@m

کاربر سایت
Oct 5, 2012
20
نام
بهرام
بر و بچ سوال دارم . کمک کنین

الان ریجن اکانتم 2 ,ولی اکانت ریجن 1 میخوام بسازم. چی کار کنم اکانت ریجن 1 که میسازم اکانت اصلی بشه؟

من الان یه سری دی ال سی روی اکانت ریجن 2 دارم برای مس افکت ,حالا چطوری روی ریجن 1 ازشون استفاده کنم؟

دمتون گرم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بر و بچ سوال دارم . کمک کنین

الان ریجن اکانتم 2 ,ولی اکانت ریجن 1 میخوام بسازم. چی کار کنم اکانت ریجن 1 که میسازم اکانت اصلی بشه؟

من الان یه سری دی ال سی روی اکانت ریجن 2 دارم برای مس افکت ,حالا چطوری روی ریجن 1 ازشون استفاده کنم؟

دمتون گرم

خیلی راحته اکانت ریجن 1 رو که ساختی ( بازیت هم باید ریجن 2 باشه چون اکانت که dlc گرفتی ریجن 2 هست ) وقتی تو اکانت ریجن یک هستی می تونی از از dlc ها استفاده کنی ولی نباید اکانت ریجن 2 رو پاک کنی تا بتونی از dlc ها استفاده کنی .

B@hr@m

کاربر سایت
Oct 5, 2012
20
نام
بهرام
خیلی راحته اکانت ریجن 1 رو که ساختی ( بازیت هم باید ریجن 2 باشه چون اکانت که dlc گرفتی ریجن 2 هست ) وقتی تو اکانت ریجن یک هستی می تونی از از dlc ها استفاده کنی ولی نباید اکانت ریجن 2 رو پاک کنی تا بتونی از dlc ها استفاده کنی .

داداش ممنون.

بعد اکانت ریجن 1 رو بسازم خود به خود میشه اکانت اصلی ؟کار خاصی نباس بکنم.

بعد یه چی دیگه, موقعی که مس افکت 2 رو گذاشتم به نت وصل بودم و یه آپدیت گرفت بعد که دی ال سیش رو گرفتم با اون آپدیت قاتی شد و مینویسه دی ال سی و آپدیت حال روی ریجن 1 این چطوری میشه, یعنی آپدیتش هم قابل استفادس

مچکرم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
داداش ممنون.

بعد اکانت ریجن 1 رو بسازم خود به خود میشه اکانت اصلی ؟کار خاصی نباس بکنم.

بعد یه چی دیگه, موقعی که مس افکت 2 رو گذاشتم به نت وصل بودم و یه آپدیت گرفت بعد که دی ال سیش رو گرفتم با اون آپدیت قاتی شد و مینویسه دی ال سی و آپدیت حال روی ریجن 1 این چطوری میشه, یعنی آپدیتش هم قابل استفادس

مچکرم

شما رو هر اکانتی که بازی کنید اکانت اصلیتون می شه فرقی نمی کنه چندتا اکانت دارین ولی اگر منظورتون موقع روشن کردن کنسول و Log in کردن هست :
باید تو همون اکانتی که می خوایید موقع روشن کردن کنسول بالا بیاد log in کنید و قسمت users رو همون user مثلث بزنید و automatic login رو on کنید که موقع روشن کردن کنسول خود به خود وارد این یوزر بشید.

آپدیت بازی با توجه به ریجن بازی هست پس مشکلی نداره اون آپدیت رو هر اکانتی قابل استفادست .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
تــــــــــــــوجه تــــــــــــــــوجه : به من کـــــــــــمــــک کنید و 50,000 تومان دریـــــــافت کنید!!
دوستان من تهران زندگی میکنم. تقریبا دو سال تلاش کردم آنلاین بازی کنم اما مثل یه طلسم هرگز موفق نشدم.. لطفا اگه کسی هست که تهران زندگی میکنه لطف کنه یه روز خودش پاشه بیاد اینجا این لامصب بدمصب رو برام درست کنه.. من هر کاری میکنم کانکشن PS3 فیلد میشه.. جالب اینجاست که سایت باز میکنه یعنی ارتباطش با نت برقراره اما توی تست کانکشن میگه فیلد!!!!!!!!! فکر میکنم این مشکل مختص من هست و هیچ بنی بشری این مشکل رو توی کل جهان نداره...
بخاطر همین هر کسی که تهران هست و به این موضوع وارده یه روز زحمت بکشه بیاد اینجا این رو خودش برام درست کنه چون من دیگه واقعا خسته شدم اینقدر توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم...
به جز خرج رفت و آمد، مبلغ 500000 ریال هم به کسی که بتونه این رو وصل کنه همونجا نقد پرداخت میکنم.. فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه براتون کار داشته باشه و این مبلغ برای تنها چند دقیقه بد نیست.. ضمن اینکه یک عممممممممر دعا گوی شما میشم.. ممنون از دوستان...
در صورت تمایل با ایمیل alpha_mishak@yahoo.com تماس بگیرید..

---------- نوشته 22-10-2012 در 12:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 21-10-2012 در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

از پشت تلفن هم بتونید کمکم کنید که وصل بشم به خداوندی خدا پول رو براتون میفرستم.. شهرستان هم باشید میتونید از پشت تلفن کمکم کنید.. شماره رو خواستید پیغام بدید بفرستم براتون.. دم همتون گرم..

حداقل بگو چه اروري ميده و چي مي نويسه ؟!
بعد از اون PS3 ايت رو نو و اكبند خريدي يا نه ؟

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
network connection فیلد میشه.. اما PS3 سایت باز میکنه. بعد هی ارور DNS میده که من هزاران هزار عدد رو از مال سرور خودم گرفته تا سرور بقیه امتحان کردم اما هیچکدوم جواب نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد... :wallbash::no::crying:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
network connection فیلد میشه.. اما PS3 سایت باز میکنه. بعد هی ارور DNS میده که من هزاران هزار عدد رو از مال سرور خودم گرفته تا سرور بقیه امتحان کردم اما هیچکدوم جواب نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد که نداد... :wallbash::no::crying:

اين ارور معموله ولي كم اتفاق مي افته و زود هم رفع ميشه

اصولا" ارور DNS رو در دو مورد ميده ! يكي اين كه مودم به اينترنت وصل نباشه ( شما از طريق وايرلس PS3 رو وصل كرده باشيد به مودم ) در اين حالت امكان داره يا WiFi مودمتون مشكل داشته باشه يا خود گيرنده PS3 !
خوب اين حالت امكان نداره رخ بده چون شما PS3 ايتون وصل ميشه اما داخل PSN نميره !

حالت دوم اينه كه DNS خوبي رو وارد نمي كنيد ! اوليه رو بزنيد 8.8.8.8 دومي رو بزنيد 8.8.4.4

شما به صورت سيمي هم امتحان كرديد ؟ پرسيدم PS3 تون نو بوده يعني ريفرش شده نبوده ؟
چيزي روي خط اينترنت تون هست مثل چيز پي ان يا ... ؟

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
من وایرلس ندارم.. الان سیمی امتحان میکنم اما خونه ی دوستم با وایرلس هم امتحان کردم باز ارور DNS داد...
PS3 رو چند سال پیش که دیگه فت نو توی بازار نبود خریدم.. اما از اونجایی که خریدم گفت نو هست، برام هکش کرد با یه سری بازی داد بهم.. هیتلر شکن هم فعال نمیکنم وقتی میخوام به کنسول وصل بشم..
این DNS که دادی هم امتحان کردم بازم نشد.. یه چیزی که شاید مهم باشه:
قبلا وقتی از کانکشن تست میگرفتم توی چک کردن IP و ارتباط کانکشن یه کم چک کردنش طول میکشید.. یه چند ثانیه چک میکرد بعد مثلا برای IP ساکسید میداد برای ارتباط کانکشن فیلد میداد...
اما الان برای IP همون چند ثانیه رو چک میکنه تا ساکسید میده ولی برای کانکشن بدون هیچ مکثی بلافاصله فیلد میده.. یعنی حتی یک لحظه هم برای چک کردنش مکث نمیکنه، بلافاصله میگه Failed!!
و یکی دیگه اینکه مدت ها قبل (واقعا یادم نیست چجوری) اما فکر کنم با یه DNS که نمیدونم از کجا آورده بودم موفق شده بودم هر دوتا رو، یعنی هم IP و هم ارتباط کانکشن رو ساکسید کنم.. اما وقتی میخواستم برم توی پلی استیشن هوم یا استور حتی نمیذاشت برم توی Sign in.. همونجا باز ارور DNS میگرفت...!!!
بعد از مدت ها فکر کردم با این هک جدید ممکنه بتونم اون ارور DNS رو رد کنم اما حالا کانکشن داره فیلد میده...

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی من وقتی میخوام نت رو به ps3 وصل کنم کابل lan رو از پشت pc میکنم میزنم به پشت ps3. برای همین نتم کلا از pc قطع میشه و فرقی نمیکنه هیتلر شکن هم وصل باشه یا نه چون وقتی نت pc قطع میشه اونم خودبخود قطع میشه...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
PS3 رو چند سال پیش که دیگه فت نو توی بازار نبود خریدم.. اما از اونجایی که خریدم گفت نو هست، برام هکش کرد با یه سری بازی داد بهم.. هیتلر شکن هم فعال نمیکنم وقتی میخوام به کنسول وصل بشم..
کنسول هک شده یا به psn وصل نمی شه ! یا اگه بشه درجا بن می شه ! مشکلت همینجاست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر