(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
شانس گند ما دقيقا" روزي كه ميخوايم MoH رو بخريم PS STORE US تغيير مي كنه :|
از شانس گند من و با استناد به قوانين مورفي يه اتفاقي مي افته كه يا نتونيم بخريم يا پولمون دود بشه بره هوا :|

15 اكتبر يعني همين امروز ( ديشب ) تعميرات بود ! يعني نشنيده بوديد ؟
امشب هم هست ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ای بابا علیرضا دیگه اینقد زبان بلده ! :D این ارور بخاطر همین خارج از دسترس بودنه PSN ـه نگران نباشید !
امروز درست شد ! :D

------------------------------------

دوستان چجوری میشه فهمید یه کد بازی استفاده شده یا نه ؟!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
امروز درست شد ! :D

------------------------------------

دوستان چجوری میشه فهمید یه کد بازی استفاده شده یا نه ؟!
کد رو redeem کن اگه ارورر داد که قبلا استفاده شده که یعنی استفاده شده ! :d
اگه یه صفحه اومد گفتم این کد فلان بازی ـیه میخوای ردییم کنی یا نه ؟؟ این یعنی کد استفاده نشده ! اگه خواستی کد رو ردییم کنی که yes بزن اگه نه که No بزن !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من دیروز رفتم توی اکانت ریجن 2 و دیدم یه بازی هست مجانی فقط بگم که بازیش تا ساله 2013 بیشتر عمر نمیکنه یعنی برای من زده 160 روز دیگه تمام میشه نمیدونم چی ولی یه حدس های میزنم فکر کنم برای ماشین سواری دارند تست میگیرن کسی دانلودش کرده 3گیگ هم هست حجمش اسم بازی GT ACADEMY 2012
و گرافیگم خوبه برید دانلود کنید تا نکردشه پولی:d

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان من دیروز رفتم توی اکانت ریجن 2 و دیدم یه بازی هست مجانی فقط بگم که بازیش تا ساله 2013 بیشتر عمر نمیکنه یعنی برای من زده 160 روز دیگه تمام میشه نمیدونم چی ولی یه حدس های میزنم فکر کنم برای ماشین سواری دارند تست میگیرن کسی دانلودش کرده 3گیگ هم هست حجمش اسم بازی GT ACADEMY 2012
و گرافیگم خوبه برید دانلود کنید تا نکردشه پولی:d

اونو منم گرفتم ولی اصلا حال نکردم فقط بدرد رقابت می خود :d
و این بازی اصلا پولی نمی شه و تا اون زمان که اعتبار زده فقط می تونی بازی کنی بعد از اون فکر کنم دیگه بازی بسته می شه برا همه ...
تازه تروفی هم نداره :dارزش 3 گیگ بیشتر این هاست :d .

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درود به همگی
من به تازگی یه PS3 خریدم که بلوری رامش خرابه و درستش خواهم کرد. الان می خواستم از PSN بازی بخرم. که خوب چون من سوئد هستم قیمت بازی به نسبت آمریکا خیلی زیادتره و سعی کردم با رجیون آمریکا بخرم که ارور داد و نشد! بخاطر مچ نبودن آدرس و ویزا کارت! راهی سراغ دارید که بشه این کارت های 20 دلاری را خرید با پیپال یا ویزا کارت؟
و نظرتون در مورد Plus چیه؟ دیدم 7 8 تا بازی free گذاشته. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بگید !

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
درود به همگی
من به تازگی یه PS3 خریدم که بلوری رامش خرابه و درستش خواهم کرد. الان می خواستم از PSN بازی بخرم. که خوب چون من سوئد هستم قیمت بازی به نسبت آمریکا خیلی زیادتره و سعی کردم با رجیون آمریکا بخرم که ارور داد و نشد! بخاطر مچ نبودن آدرس و ویزا کارت! راهی سراغ دارید که بشه این کارت های 20 دلاری را خرید با پیپال یا ویزا کارت؟
و نظرتون در مورد Plus چیه؟ دیدم 7 8 تا بازی free گذاشته. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بگید !

اتفاقا با تغییر ظاهری Store یه سری امکانات جدید هم اضافه میشه که یکیش استفاده از paypal هست !
در مورد plus هم شک نکنید مخصوصا اگه با اکانت ریجن US بخرید

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
اتفاقا با تغییر ظاهری Store یه سری امکانات جدید هم اضافه میشه که یکیش استفاده از paypal هست !
در مورد plus هم شک نکنید مخصوصا اگه با اکانت ریجن US بخرید
ایول! کی قراره آپدیت بشه Store?! آخه من وقتی کشورم را زدم سوئد یک 200 mb ی دانلود کرد و کلا Store ش با store آمریکا زمین تا آسمان فرق میکرد!!! حالا جریان این آپدیت چی هست؟
مگه فرقی هم در Plus ریجن ها میکنه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
داداش شما خارج زندگي كه مي كني با حقه هاي ما ايراني ها اشنا نيستي يعني هنوز اب بندي نشدي :d
بيا خودمون راهت مي اندازيم :d

ببين شما بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه ميري يه يه يوزر ديگه مي سازي و اونجا براي ساخت يه اكانت ديگه اقدام مي كني اين اكانت رو US ميزني ! ادرس هم شهر رو بزن نيويورك خيابون رو FINANCE ISLAND و كد پستي هم 10001 يا 100001 بود !
ديگه هيچي هم نزن !
براي جريان اين كه PAYPAL ات رو هم نمي توني اوكي كني بهترين كار اينه كه بري از سايتهاي معتبر PSN CARD دلار بخري !
بعد مياي كد اش رو وارد مي كني و تموم !

پلاس هم واقعا" سرش به تنش مي ارزه ! خصوصا" براي شماهايي كه خارج هستيد و اينترنت خوبي داريد ! من همين ديورز بعد 6 ماه پلاس ام تموم شد :|:( و خوب يه سري بازي هارو به خاطر اينترنت ضعيف نمي تونستم بگيرم چون خيلي حجيم بودند ترافيك نداشتم :( ما كه اينجا ديگه كارت دلار قيمتش هفته اي داره برامون بالا ميره :|
ولي پلاس اروپا جديدا" بهتر چيزميده ! مثلا" يه بار RDR داد يا MAX PAYNE 1 كه ما توي استور امريكا هيچي گيرمون نيمد و اينطوري مونديم :| حالا باز خود داني

تغييرات استور هم حدود 5-6 روز ديگه خواهد بود !

اقا يه سوال اين كرون سوئد ارزشش چه طوري هاست؟ :-/ يعني چند دلار امريكا ميشه؟

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
منم دیروز برای ورود به PSN مجبور بودم آپدیتش کنم. شکل ضاهریش تفاوت زیادی کرده که دیگه به قبلی عادت کرده بودم.
اما من الان متوجه شدم که عضو پلاس ریجن اروپا با US فرق داره فکر میکردم یکی باشه. یعنی اگه پلاس US باشی بازی های بهتری واسه دانلود میزاره؟؟
نمیشه دید چه بازی هایی تو پلاس US هست واسه دانلود؟؟

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اقا من تازه اکانت ساختم ولی sign in نمیشه!! همش ارور میده چند بار امتحان کردم ؟! از روی PC تو سایت اصلی ساختم اکانتو..
هم Wired و Wierless امتحان کردم ولی نشد!؟ مارک مودمم Linksys است!

همش این اروره: (You cannot sign in using another user's sign-in ID (e-mail address

کمک کنید..

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,846
نام
مرتضی
این استور جدید برای ما که ریجن 2 باشیم ریلیز شده حجمشم 26مگ بود خیلی قشنگ و کارامد تر شده
راستی یجورایی شبیه اون مترو ویندوز 8 شده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر