(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
دوست عزیز بازی شما R2 است یا پال اروپا برای دانلود کردن مشکلی نداری ولی برای زبانهای دیگر باید ?????BLES سی دی با دی ال یس شمارش یکی باشه

برای اروپا شاید فردا

ممنون ولی ببخشید حرفتون رو نگرفتم مخصوصا قسمت بعد از /ولی/ من نفهمیدم ایا میتونم دی ال سی های این بازی رو دان و اجرا کنم ؟

omidzaman

کاربر سایت
Jun 1, 2012
14
نام
omid
سلام دوستان من می‌خواستم یه نفر لطف کنه یک بار برای من توضیح بده کلا این لایو بازی کردن یعنی‌ چی‌؟ اصلا چطوری باید وارد شد؟ اگه می‌شه از اول که دستگاهو روشن می‌کنین تا زمانی‌ که وارد بازی میشی‌ منظورم لایو هست توضیح بدین ؟یعنی‌ باید با کی‌ بازی کنم؟خودم باید انتخاب کنم که با کی‌ بازی کنم؟فقط اگه کسی‌ خواست لطف کنه و توضیح بده لطفا لطفا لطفا ساده توضیح بده که متوجه بشم چون من تازه دستگاهو گرفتم بازم ممنون از همه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید این DLC جدید داستانی می افکت 3 برا PS3 چرا هنوز نیومده امتیاز ها اومده پس چرا خودش نیومده ؟
البته رجین بازیم 2 و اکانتم امارات است !!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه ها خوبیند پس از معطلی زیاد اخر برای منطقه ما وایرلس راه انداختند رفتم سوال کردم گفت هزینه 200 خورده ای میشه وشارژش ماهی 14 هزار تومان حالا اگر راه بندازم میتونم با سرعت 512 راحت به psn وصل بشم وراحت بازی کنم

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
می خواستم ببینم با بازی های غیر اصل ps3 هم میشه انلاین بازی کرد یا اینم مثل کامپیوتر باید بازی اصل رو تهیه کنیم
فکر کنم جدیدا یه راهی اومده که بعضی از بازی های کپی رو میشه به صورت آنلاینم بازی کرد . شما اگر بری تویخش ps3 jailbreak جواب کامل میگیری .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها خوبیند پس از معطلی زیاد اخر برای منطقه ما وایرلس راه انداختند رفتم سوال کردم گفت هزینه 200 خورده ای میشه وشارژش ماهی 14 هزار تومان حالا اگر راه بندازم میتونم با سرعت 512 راحت به psn وصل بشم وراحت بازی کنم

ببین همه چیز بستگی داره به پینگت اگر پینگت پایین باشه میتوانی بازی کنی اونم راحت
عزیز بعضی اوقات اذیت میکنه این سرورهای بازی ولی درکل میتوانی بازی کنی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان من مشکل دارم به psn با کمی مشکل وصل میشم بعد از وصل شدن هی می اندازه بیرون مششکلش چیه
بعضیا میگن تایم اوت داری من نیگا کردم بعد هر 8 بار پینگین یک یا 3 تا 5 تا تایم اوت می ده مشکلم چیه؟؟؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
بعد از این که fm:4.20 رو نصب کردم وقتی می خوام تنظیمات power and save درست کنم کنسول مثل قبل به صوررت auto خاموش نمیشه.
شبا ساعت 2 میزارم دان کنه بعد 5 ساعت خاموش میشد.
حالا دیگه نمیشه.باید چیکار کنم؟؟!!!

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام ... می خواستم بدونم چطور میشه تو ایران از store خریداری کرد ... من می خوام tetris و pacman رو بخرم ولی انگار باید حساب خارجی داشته باشی... لطفا یکی کامل راهنماییم کنه چون خیلی دوست دارم این بازی ها رو داشته باشم ... اگه راه دیگه ای هم هست که این بازی ها رو بتونم گیر بیارم خواهشا بگین چون سیدیاش از هر جا پرسیدم نداشتن و گیر نیووردم... پیشاپیش ممنون:)

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
بعد از این که fm:4.20 رو نصب کردم وقتی می خوام تنظیمات power and save درست کنم کنسول مثل قبل به صوررت auto خاموش نمیشه.
شبا ساعت 2 میزارم دان کنه بعد 5 ساعت خاموش میشد.
حالا دیگه نمیشه.باید چیکار کنم؟؟!!!
یکی جواب مارو هم بده...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من مشکل دارم به psn با کمی مشکل وصل میشم بعد از وصل شدن هی می اندازه بیرون مششکلش چیه
بعضیا میگن تایم اوت داری من نیگا کردم بعد هر 8 بار پینگین یک یا 3 تا 5 تا تایم اوت می ده مشکلم چیه؟؟؟

دوسته من همان طور که خودت میگی مشکلت از پینگت هست که این جوری میشه و نباید توی بازی و وصل شدن به PSN حتی یه دونه تایم اون داشته باشی باید حتما پشت سرهم باشند تا بدون مشکل وصل باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر