(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام دوستان من کلا تصمیم گرفتم دیگه ارج بازی کنم اونم فقط انحصاری های ps3 رو وقید بازی کپی بزنم چون ارشیو pc کامل همه رو دارم 80% بازی هامم از جلد در نیومدن که بخوان نصب شن پس کپی خور کردن اونهمه بازی که وقتش نیست معنی نداره

آدم انحصاری بزنه و دستگارم UPDate کنم حالش بیشتره درسته؟؟؟ b-)

تا اینکه اینهمه هزینه اخرم بازیرو بفروشی تا یکی دیگه بگیری در صورت که pc شو دارم بی استفاده مونده.....

از دوستان میخوام بدونم که الان فریم ور 4.01 هست حتمی باید از ps3 آپدیت کنم دستگاه بن میشه هنوزم یا از نت دانلود کنم بریزم روش update کنم کلا این کار که از خیر کپی گزشتم بده یا خوب؟؟؟:d

و یه کم راهنمایی ممنونم....>:d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان من کلا تصمیم گرفتم دیگه ارج بازی کنم اونم فقط انحصاری های ps3 رو وقید بازی کپی بزنم چون ارشیو pc کامل همه رو دارم 80% بازی هامم از جلد در نیومدن که بخوان نصب شن پس کپی خور کردن اونهمه بازی که وقتش نیست معنی نداره

تا اینکه اینهمه هزینه اخرم بازیرو بفروشی تا یکی دیگه بگیری در صورت که pc شو دارم بی استفاده مونده.....

از دوستان میخوام بدونم که الان فریم ور 4.01 هست حتمی باید از ps3 آپدیت کنم دستگاه بن میشه هنوزم یا از نت دانلود کنم بریزم روش update کنم کلا این کار که از خیر کپی گزشتم بده یا خوب؟؟؟:d

کلا اوریج بازی کردن عالیه :D ...

فریمور 4.11 است ..

کلا آپدیت کنی همه چیز در مورد کپی خور کردنت می پره

راهنمایی چی > ؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

الان 4.11 بايد باشه گمونم !!! نه بن نمي شي ميتوني از طريق PC بري توي سايت اصلي خود PS ( اون سايتي كه مربوط به ريجن دستگاه خودته يعني اگر ريجن ات 1 ه بايد بري به US.PLAUSTATION.COM ) بعدي بگرد دنبال دانلود اخرين اپديت و مي توني از اون جا دانلود كني با PC بريزيش روي فلش (راهش اينه كه فايل درست مي كني به اسم PS3 بعد توش يه فايل ديگه به اسم UPDATE درست مي كني و ميريزي داخلش اپديت رو حروف بزرگ بايد باشه ) راه دوم هم برو بزن اپديت توي اويلن شاخه تنظيمات برو دوتا گزينه هست اپيدت با اينترنت كه بعدش همه چي حله و دويم اپديت با فلش كه مال راه دومه و بايد اين رو بزني اگر مي خواي باي فلش بريزي بايد اين گزينه رو بزني
بن هم نميشي !

سلام به همگی دوستان یه سوال فنی من یه اکانت US داشتم حالا یه اکانت EU ساختم راهی هستش که بعضی چیزها مثل تم رو که تو اکانت US خریدیم به این یکی اکانت انتقال بدیم ؟
یا مثلا من بازی آنچارتد 2 رو ریجن 2 دارم اشتباهی تو اکانت US یه سری Skins Pack خریدم براش ولی نمیشه ازشون استفاده کرد راه نداره این پک خریداری شده رو یه جوری به اکانت EU انتقال بدیم یا اصلا نمیشه باید بازی ریجن 1 دیگه بخریم ؟
ممنون میشم جواب بدید;)

نه متاسفانه نميشه انتقال داد !!! اگر بازي داخل ريجن يك ات دانلود كرد باشي مي توني داخل ريجن 2 هم استفاده كني ولي DLC و اينهارو نه !
اره بايد بري ريجن 1 بخري !!!
البته DLC هاي و چيز ميزهاي U2 الان مجاني شدند ! البته در استور US و هنوز داخل استور اروپا خبري نيست اما صبر كن توي ريجن 2 هم مجاني مي شه !

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام به همگی دوستان یه سوال فنی من یه اکانت US داشتم حالا یه اکانت EU ساختم راهی هستش که بعضی چیزها مثل تم رو که تو اکانت US خریدیم به این یکی اکانت انتقال بدیم ؟
یا مثلا من بازی آنچارتد 2 رو ریجن 2 دارم اشتباهی تو اکانت US یه سری Skins Pack خریدم براش ولی نمیشه ازشون استفاده کرد راه نداره این پک خریداری شده رو یه جوری به اکانت EU انتقال بدیم یا اصلا نمیشه باید بازی ریجن 1 دیگه بخریم ؟
ممنون میشم جواب بدید;)
من خودم قبلنا یک اکانت uk داشتم و جدیدا یک us ساختم مواردی از استور us خریداری می کنم مثل تم ها و بازی ها ، الان می تونم روی اکانت اروپا استفاده کنم(به جز دی ال سی و مواردی که بر اساس ریجن ها تفکیک می شن و اوتار) به طور مثال شما یک تم در اکانت امریکا بخری و از یوزر x امریکا وارد یوزر y اروپا بشید اون تم گرفته شده در قسمت تنظیمات تم هست و نیازی به انتقال نیست .بازی هایی که دریوزر x هست و نصب و اجرا شده هم به همین صورت ! در مورد انتقال از طریق لیست دانلود اطلاعی ندارم ولی بعضی موارد چون اکانت های ساخته شده روی یک کنسول هست و هارد ها یکی هست به طور خودکار به اشتراک گذاشته می شه

milad_gow

کاربر سایت
Jan 4, 2010
86
نام
milad
سلام به همه خسته نباشید. یه چند وقتیه که میخوام ps3رو از هک در بیارم و برم تو کار آنلاین.یه سوال داشتم الان من بخوام هر بازی رو آنلاین بازی کنم کد میخواد؟ اگه میشه بگید که کدوم بازی ها نیاز به کد واسه آنلاین داره.ممنون

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
سلام به همه خسته نباشید. یه چند وقتیه که میخوام ps3رو از هک در بیارم و برم تو کار آنلاین.یه سوال داشتم الان من بخوام هر بازی رو آنلاین بازی کنم کد میخواد؟ اگه میشه بگید که کدوم بازی ها نیاز به کد واسه آنلاین داره.ممنون

نه ! همه بازی هت کد نمیخواد !
مثلا UnchRTED به کد نیاز داره ولی Killzone نه !
کلا بستگی به بازی داره !

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من خودم قبلنا یک اکانت uk داشتم و جدیدا یک us ساختم مواردی از استور us خریداری می کنم مثل تم ها و بازی ها ، الان می تونم روی اکانت اروپا استفاده کنم(به جز دی ال سی و مواردی که بر اساس ریجن ها تفکیک می شن و اوتار) به طور مثال شما یک تم در اکانت امریکا بخری و از یوزر x امریکا وارد یوزر y اروپا بشید اون تم گرفته شده در قسمت تنظیمات تم هست و نیازی به انتقال نیست .بازی هایی که دریوزر x هست و نصب و اجرا شده هم به همین صورت ! در مورد انتقال از طریق لیست دانلود اطلاعی ندارم ولی بعضی موارد چون اکانت های ساخته شده روی یک کنسول هست و هارد ها یکی هست به طور خودکار به اشتراک گذاشته می شه

ممنون بابت پاسخی که دادید داشتم تو اکانت اروپا میگشتم دیدم بازیهایی که رو US خریدم اتوماتیک تو این یکی اکانت هم افتاده حتی تم ها هم تو هر دو اکانت وجود داره ;) چون به قول شما اطلاعات موجود در هارد کنسول در هر یوزری که در یک کنسول ساخته بشه به اشتراک گذاشته میشه .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,244
نام
محمد
دوستان یک سوالی در مورد Plus داشتم .
الان رفتم تو قسمت گیمهاش دیدم یه 10 تایی بازی هست که نوشته واسه اعضای پلاس Free ـه . الان من Plus بشم میتونم همشون رو دانلود کنم ؟ در ضمن یکجا خوندم نوشته بود اشتراک پلاستون تموم بشه بازی ها اجرا نمیشن . یعنی چی ؟ :D یک تعدادیش که مدت هاست واسه پلاس مجانیه . اونا که هیچی . اون بازی هایی هم که هر ماه نوبتی اضافه میشن رو میدونم که فقط تو همون ماه مجانی هستن ولی سوالم اینه که من میام بازی هایی که Free هستن رو همه رو میگیرم . بعد 1 ماه اشتراکم تموم میشه . اون بازی ها اجرا نمیشن دیگه ؟
مرسی

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
دوستان یک سوالی در مورد Plus داشتم .
الان رفتم تو قسمت گیمهاش دیدم یه 10 تایی بازی هست که نوشته واسه اعضای پلاس Free ـه . الان من Plus بشم میتونم همشون رو دانلود کنم ؟ در ضمن یکجا خوندم نوشته بود اشتراک پلاستون تموم بشه بازی ها اجرا نمیشن . یعنی چی ؟ :D یک تعدادیش که مدت هاست واسه پلاس مجانیه . اونا که هیچی . اون بازی هایی هم که هر ماه نوبتی اضافه میشن رو میدونم که فقط تو همون ماه مجانی هستن ولی سوالم اینه که من میام بازی هایی که Free هستن رو همه رو میگیرم . بعد 1 ماه اشتراکم تموم میشه . اون بازی ها اجرا نمیشن دیگه ؟
مرسی
آقا یعنی اکانت 3 ماهه بخری بازی رو که ماه اول مجانی گرفتی دیگه ماه دوم نمیشه بازی کرد؟:-/

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,244
نام
محمد
همین الان خودم سرچ کردم و جوابم رو گرفتم . هر بازی که دانلود میکنیم به عنوان Free . حالا میخواد Minis باشه یا PS one classic باشه یا بازیه ماهیانه باشه . تا زمانی میتونیم اون هارو بازی کنیم که اشتراک داریم . یعنی اشتراکمون تموم بشه بازی اجرا نمیشه ولی به محض اینکه دوباره شارژ کنیم Plus ـمون رو باز بازی ها فعال میشن .
بابی جان اون چیزی هم که شما میگی اینطوریه که مثلا Trine رو دانلود کردی . حالا ماه بعد دیگه Trine مجانی نیست ( 2 تا بازی دیگه به جاش مجانی شدن تو اون ماه ) ... شما میتونی بازی رو تا زمانی که اشتراک داری بازی کنی( مهم نیست که بازی دیگه مجانی نیست تو ماه های بعد ) ولی مثلا اگه این ماه مجانی شده دانلود نکنی , دیگه ماه بعد مجانی نیست . حتی اگرم بازی رو بگیری زمانی که مجانیه و بعدا پاکش کنی بازم میتونی دانلودش کنی از تو لیست دانلود هات ولی به شرطی که Plus باشی .
-----
به جز بازی ها , تم ها و آواتار ها و Dlc ها و Discount ها زمانی که اشتراکمون تموم میشه مشکلی براشون پیش نمیاد و میتونیم برای همیشه داشته باشیمشون . فقط بازی های مجانی هستن که تا زمانی که اشتراک داریم قابل بازی هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر