(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی بازی ریجن 3 رو بی خیال آنلاینش بشم؟؟؟:-/

خیر ! اون دوست عزیزمون خیلی سختگیرانه جواب دادن
داخل کنسول یک یوزر جدید درست کنید و داخل اون یوزر یک اکانت PSN بسازید ( کشور رو مطابق ریجن بازیتون انتخاب کنید )
بعد کد رو داخل اون اکانت بزنید و فایل کم حجم رو دانلود کنید ! اینجوری با سایر اکانت های روی کنسول هم میشه بازی کرد ! فقط اون یوزری که ساختید رو پاک نکنید

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یعنی بازی ریجن 3 رو بی خیال آنلاینش بشم؟؟؟:-/

خب اگه كد مطابق با ريجن رو پيدا كرديد كه هيچ ولي اگه نكرديد بايد يوزر بسازيد و كد رو با اكونت مطابق با ريجن كدتون فعال كنيد

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 AM ارسال شده بود ----------

خیر ! اون دوست عزیزمون خیلی سختگیرانه جواب دادن
داخل کنسول یک یوزر جدید درست کنید و داخل اون یوزر یک اکانت PSN بسازید ( کشور رو مطابق ریجن بازیتون انتخاب کنید )
بعد کد رو داخل اون اکانت بزنید و فایل کم حجم رو دانلود کنید ! اینجوری با سایر اکانت های روی کنسول هم میشه بازی کرد ! فقط اون یوزری که ساختید رو پاک نکنید
خب اون ميشه يوزر سازي ايشون گفتند بخوام كد بخرم بايد مطابقت كنه ؟؟ ما هم گفتيم بله :d

---------- نوشته در 12:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

توروخدا یکی یه جواب درست و درمون به من بده نیاد لکی پست بده که تعداد پستهاش بالا بره :
1. چند نوع psn card داریم؟
2.از چه قیمتی شروع میشن( قیمت خرید کارت توی ایران منظورمه)
3.چند دلار یا یورو هستند؟
4.با اشتراک sn plus میشه بازی های کم قیمت رو مجانی گرفت؟ مثلا dlc های بازی ها هم محسوب میشند یا نه؟
1- تا اونجايي كه من اطلاع دارم تنوعشون فقط به قيمت خلاصه ميشه مثلا 20 دلاري و 50 دلاري و ...

2- خب به قيمت روز بايد حساب كنيد ديگه مثلا يه 20 دلاري ميشه 40 عزار تومن تقريبا و رو به بالا

3- متفاوت هست يعني براي ريجن 1 بصورت دلا هست و براي ريجن 2 و غيره بصورت يورو

4- شما وقتي عضو پلاس بشي امكاناتي بهت تعلق ميگيره ولي يه بازي اركيد رو مفتي دانلود كنيد فكر نكنم فقط ممكنه يه تخفيف كوچيكي به قيمت بخوره

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
توروخدا یکی یه جواب درست و درمون به من بده نیاد لکی پست بده که تعداد پستهاش بالا بره :
1. چند نوع psn card داریم؟
2.از چه قیمتی شروع میشن( قیمت خرید کارت توی ایران منظورمه)
3.چند دلار یا یورو هستند؟
4.با اشتراک sn plus میشه بازی های کم قیمت رو مجانی گرفت؟ مثلا dlc های بازی ها هم محسوب میشند یا نه؟

1. PSN Card US که10 دلاری و 20 دلاری و 50 دلاری هست و PSN Card UK که 25 پوندی و 35 پوندی هست و PSN Card DE که 20 یورویی و 50 یورویی هست.

2. 30 تومن به بالا برای آمریکا و 78 تومن برای UK و 57 تومن برای اروپا .(البته با تغییر ارزش ارز تغییر می کنه)

3. ... (قسمت اول)

4. برای مشترکین پلاس هر ماه تو استور بخش پلاس امکاناتی رایگان یا با تخفیف در اختیارشون قرار می گیره ... اگه منظورت اینه که بخوای پلاس بشی دست رو هر چیزی بزاری بشه رایگان یا 50% تخفیف بده نه اصلا اینجوری نیست، فقط باید هر ماه منتظر بمونی ببینی چی بهتون می ده ممکنه خوب باشه ممکنه بد، که با تموم شدن اشتراکتون DLC ها و بازی های رایگانی که دانلود کردید رو اگه بخوایید داشته باشید باید بخرینشون یا دوباره پلاس تمدید کنید.

(تجربه شخصی بعد 1 سال پلاس بودن: پول ریختن تو جوبه ! البته اگه خیلی راحت پول دستت می یاد هارد 1 ترا داری و عشق تروفی هستی خیلی بهت حال می ده)

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها واسه بازیه ریجن 3 چه جوری کد بخرم واسه آنلاینش؟
psn کارتش هست تو ایران؟:(
و بعد گرون ترین ریجن بازی واسه کجاست؟همین 3؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

باید credit card داشته باشی یا Psn card هونگ کونگ بخری که اینجا نمی یاد .
گرونترین ریجن باید uk باشه ...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
میخوام یه اکانت تو پی اس ان بسازم به یه ادرس نیاز دارم کسی میدونه از کجا میشه گیر اورد ادرسو؟ ریجن کنسولم هم 2 ـــه
ممنون

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
سلام
میخوام یه اکانت تو پی اس ان بسازم به یه ادرس نیاز دارم کسی میدونه از کجا میشه گیر اورد ادرسو؟ ریجن کنسولم هم 2 ـــه
ممنون
من بازي u3 اوردم و ادرس استديو سوني رو اوردم و زدم ! كدپستي هم حالا يه چيز 5 تا 6 رقمي بزني حله !:d

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوست عزیز اشتباه نکنم شما میتونی با یه اکانت ریجن 1 (آمریکا) خریدتون رو انجام بدید! فقط بازیتون نباید برای کره باشه.اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
دوستان من تازه به جمع اوریج بازان اضافه شدم ..
میخوام دوتا فیفا بخرم یکی واسه خودم یکی واسه داداشم .
حالا اگه فقط فیفای من کدآنلاین داشته باشه ، میشه اکانتمو روی دستگاه داداشم فعال کنم که اونم بتونه آنلاین بزنه ؟؟
چون شنیدم که میشه یه اکانت روی 2 تا دستگاه فعال باشه .
(شرمنده اگر سوالم ابتدایی هست ،من توی PSN مبتدی هستم )
ممنون.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان من تازه به جمع اوریج بازان اضافه شدم ..
میخوام دوتا فیفا بخرم یکی واسه خودم یکی واسه داداشم .
حالا اگه فقط فیفای من کدآنلاین داشته باشه ، میشه اکانتمو روی دستگاه داداشم فعال کنم که اونم بتونه آنلاین بزنه ؟؟
چون شنیدم که میشه یه اکانت روی 2 تا دستگاه فعال باشه .
(شرمنده اگر سوالم ابتدایی هست ،من توی PSN مبتدی هستم )
ممنون.
آره...من همیشه این کارو انجام میدم:x
یک بازی رو کد دار بگیر یکی رو دست دوم که بدون کد هست احتمالا

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
سلام
یه سوال از دوستان ارجینال باز دارم
الان پینگ شما تو بازیای انلاین چجوریه؟
میشه انلاین زد؟
میخوام دسگاهمو اپدیت کنم برای انلاین بازی کردن ارزششو داره؟
ممنون

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام
یه سوال از دوستان ارجینال باز دارم
الان پینگ شما تو بازیای انلاین چجوریه؟
میشه انلاین زد؟
میخوام دسگاهمو اپدیت کنم برای انلاین بازی کردن ارزششو داره؟
ممنون

همه چی بسته به ADSL شما داره عزیزم :D

پینگت رو بگیر ببین چه جوریاست .. ( با سرور مادرید )

ارزش رو که داره ..

پینگ من تو اکثر بازی ها خوبه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر