(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من صبح رفتم انچارتد بدون هیچ مشکلی بازی کردم الان که میرم وقتی میخواد کانکت شه فربز میکنه کسی این مشکل رو داره؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من صبح رفتم انچارتد بدون هیچ مشکلی بازی کردم الان که میرم وقتی میخواد کانکت شه فربز میکنه کسی این مشکل رو داره؟
یه قضیه ای هست تازه شنیدم و متاسفانه حقیقت داره نمیتونم بگم
قضیه 3030 هستش باید صبر کنیم ببینیم چی میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
PSN کارت کویت فکر نکنم داشته باشیم، فکر کنم از همون PSN کارت امارات باید استفاده کنید(و توی store کویت جواب میده! )

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
PSN کارت کویت فکر نکنم داشته باشیم، فکر کنم از همون PSN کارت امارات باید استفاده کنید(و توی store کویت جواب میده! )
نه دوست عزیز من یه بار به هوای همین امارات از dc نامرد گرفتم اونم گفت جواب میده اما نمیداد! پولمون رف رو هوا!
وقتی که تو کویت رمز کارت رو میزدم میگفت همچین کارتی وجود نداره! ولی به محض این که در اکانت امارت زدم اومد! من کویت میخواااااااام:((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
با اطمینان میتونم بگم کارت کویت نداریم :d یعنی حداقل من اینجا تا حالا ندیدم! (من کویت هستم :d )

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان مشکل لگ زیاد این چند روز را راحشو پیدا کردم

تو مولتی پلیر به قسمت سرور برید و سرور مناسبی که حداقل سه آنتن داشته باشه رو انتخاب کنید
برای من سرور های اروپا دارای سه آنتن هستند :)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان مشکل بتل 3 شما حل شد ؟ من الان اومدم امتحان کنم مثل اینکه ایراد از EA است ؟!!!

دیشب پیر من رو در آوورد مشکل ار نت ایرانه 99%
ولی بعد سه و چهار باز میزنم میره ولی لگ داره گاهی اوقات هم نداره ...

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من میخوام انچارتد بازی کنم(مولتی پلیر) هنگ میکنه اکثرا هم ظهر ها و یا بعضی اوقات میرم تو پی اس ان بعد میخوام برم تو قسمت مولتی پلیر کلا از پی اس ان میکشه بیرون دیگه هم نمیره!!!
قضیه چیه؟؟مشکل از نت منه ؟ لطفا توضیح بدین:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر