(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام به همه دوستان
من دستگاهم کرک شده هست میخواستم ببینم اگه به psn وصل شم حتی اگه آپدیت اتوماتیک دستگاه خاموش باشه بازم ممکنه مشکلی پیدا بشه ؟
ممنون
شما تا آپدیت نکنید دستگاه رو نمیتونید به PSN وصل شید !

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
دوسته عزيز تا اونجا من ميدونم تقصير سرورهاي چرته اين بازي هست من و همه بچه ها اين مشكل رو داشتيم
جالب اينجاست پرفروشترين بازيه دنيا و سرگرميه قرن هم هست:))=))

مرسی از جواب تو اینترنت هم که سرچ کردم چند نفر این مشکل رو داشتن نمیدونم کجایی بودن تو گیک اسپات هم تاپیکش بود.

کسایی که با سرچ black ops مشکل دارن ربطی به سرور بازی نداره مشکل از پینگ شماست با 4.2.2.4 پینگ بگیرید باید زیر 300 باشه نت هم حتما باید open باشه من که راحت سرچ میکنم همون دقیقه اول جوین بازی میشم

اینم درسته از دوستام میپرسم هیچ مشکلی ندارن و به محض وارد شدن join میشن

این پینگی که میگی منظورت از همون برنامه cmd هست با 4.2.2.4 پینگ گرفتم با سایت گوگل 190 بود.

nat چیکار کنم که open باشه ؟؟

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه برای اینکه توی psn پینگ بهتری داشته باشم dns ها اگر بخوام دستی بدم چی بدم بهتر هست لطفا راهنمایی کنید !!!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
مرسی از جواب تو اینترنت هم که سرچ کردم چند نفر این مشکل رو داشتن نمیدونم کجایی بودن تو گیک اسپات هم تاپیکش بود.
اینم درسته از دوستام میپرسم هیچ مشکلی ندارن و به محض وارد شدن join میشن

این پینگی که میگی منظورت از همون برنامه cmd هست با 4.2.2.4 پینگ گرفتم با سایت گوگل 190 بود.

nat چیکار کنم که open باشه ؟؟
شما فکر کنم مودم رو روی حالت PPPoE کانفیگ کرده باشی! اگه با Bridge مشکلی نداری؛بذار رو Bridge مشکلت حل میشه به احتمال زیاد ! البته من هم همین مشکلو وقتی PPPoE کانفیگ میکردم داشتم که با عوض کردن مودم،این مشکل هم حل شد.
شما وقتی NAT TYPE 2 داری،بعضی وقت ها open هست و بعضی وقت ها moderate. واسه من که اینجوریه و فکر کنم به isp ربط داره! ( دقیق نمیدونم) ولی تفاوتی نداره! شما Bridge بذاری مشکلت حل میشه!

• Like
Reactions: jetalpha

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با عرض سلام و خسته نباشید یه سوال با این پینگ میشه بازی مثل کیلزون 3 رو راحت بازی کرد ؟؟

پایین تر هم میاد پینگم ولی متوسطشه

شاتل 128 نامحدود

44145449.png

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
با عرض سلام و خسته نباشید یه سوال با این پینگ میشه بازی مثل کیلزون 3 رو راحت بازی کرد ؟؟

پایین تر هم میاد پینگم ولی متوسطشه

شاتل 128 نامحدود

44145449.png
منم الان تست کردم پینگم افتضاح بود.تا چندروز دیگه درست میشه!! الان اگه بری بازی کنی اعصابت خراب میشه :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
KIILZONE3 سرور خیلی خوبی داره من حتی با پینگ 400 هم بازی کردم ولی خوب بعضی اوقات اذیت میکنه ....ولی بازیهایی مثل BLACK OPS که نیاز به HOST داره پینگ پایین تری میطلبه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
الان هم پینگم رو میگیرم بخاطر اینکه از دیروز نا محدود گرفتم پینگنم 400 شد مگر نه 200 -300 بود حالا بفرما این هم تست امروز صبح

توی SOCOM 4 چی ؟؟ میشه اون هم بازی کرد
بعد بازی کیلزون با موو و شارپ شوتر چه جوریاست ؟؟ توی آنلاینش از موو و شارپ شوتر میشه استفاده کرد چند تا بازی با این پینگم بهم بگین ممنون میشم

فکر کنم بهتر شد چون از F به D رسیدیم

44191384.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر