(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من از طریق ps3 میرم تو پلاس اونوقت 2تا آیکون میاد میگه پولیه یک 90 روزه و دیگری 1 ساله ! حالا شما چطور تو بخش فریش رفتی و فعالش کردی!؟؟؟؟؟:-/
اگه اکانت شما قبل از قطعی PSN ساخته شده باشه میتونی بگیری که تو بخش استور WELCOME BACK میتونی بری فعال کنی ......من 1 ماه اولی رو که فعال کردم دیگه ایکونش نبود ولی دیشب رفتم 1 ماه دیگه هم برام اومده بود

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اگه اکانت شما قبل از قطعی PSN ساخته شده باشه میتونی بگیری که تو بخش استور WELCOME BACK میتونی بری فعال کنی ......من 1 ماه اولی رو که فعال کردم دیگه ایکونش نبود ولی دیشب رفتم 1 ماه دیگه هم برام اومده بود
جدی ؟! بابا دمشون گرم ! :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آقا نمیدونم اینجا جاشه اما یکی از مشتریای مغازه اومده بود میگفت Killzone 3 رو که براش کپی کردم تو PSN آنلاین بازی کرده ! راست میگه یا دروغ ؟! نخندین بهمون , ما فقط از xbox live سر در میاریم ... :(

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا نمیدونم اینجا جاشه اما یکی از مشتریای مغازه اومده بود میگفت Killzone 3 رو که براش کپی کردم تو PSN آنلاین بازی کرده ! راست میگه یا دروغ ؟! نخندین بهمون , ما فقط از xbox live سر در میاریم ... :(
100% دروغ ...

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بنده خدا اینقدر جو گیر شده بوده داشته botzone بازی می کرده فک کرده مولتیه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این لامصّب پی‌اس‌ان‌ استور چرا سایتش دائم داونه؟ من باس یه اکانت جدید بسازم
استور Asia برای ساخت اکانت پیغام down for maintenance میده متاسفانه! از طریق PS3 امتحان کن شاید بشه ساخت!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
ساختم هرجور بود. حالا از صُب دارم تلاش میکنم Redeem Code مس افکت 2 رو به خوردش بدم. با EA تماس گرفتم. از ساعت پنج تا هشت یارو نشسته بود پای چت تو ساپورت EA با هم انگشت به این لامصبی می‌کردیم؛ هفت تا کُد مختلف بهم داد و هیچکدوم جواب نمیدادن. کسی مشکل مشابه داشته؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ساختم هرجور بود. حالا از صُب دارم تلاش میکنم Redeem Code مس افکت 2 رو به خوردش بدم. با EA تماس گرفتم. از ساعت پنج تا هشت یارو نشسته بود پای چت تو ساپورت EA با هم انگشت به این لامصبی می‌کردیم؛ هفت تا کُد مختلف بهم داد و هیچکدوم جواب نمیدادن. کسی مشکل مشابه داشته؟

کد رو باید ببینی برای کدوم استوره... مثلاً کد اروپا تو استور آمریکا کار نمی کنه و عکس

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام دوستان من قصد دارم توی psn اکانت بسازم میخواستم ببینم بهترین منطقه واسه دستگاه من که رجین ۳(ntsc-j)هست کجاست.
اکانت امریکا بسازم بهتره یا اروپا
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر