(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
فکر نمیکنم پینگ تاثیر تو sign یا sign out داشته باشه

نه نداره... منظورم اینه که چون پینگم بالا بود یکم دانلودم کند شده بود! هی قطع و وصلش کردم ولی بازی نپرید... الانم که دیگه برای همه درست شده دیگه.........
فقط دوستان :Little Big Planet مالی هست ؟ اینو بگیرم یا Infamous! البته Infamous رو قبلا داشتم خوشمم میومده...

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
نه نداره... منظورم اینه که چون پینگم بالا بود یکم دانلودم کند شده بود! هی قطع و وصلش کردم ولی بازی نپرید... الانم که دیگه برای همه درست شده دیگه.........
فقط دوستان :Little Big Planet مالی هست ؟ اینو بگیرم یا Infamous! البته Infamous رو قبلا داشتم خوشمم میومده...
LBP رو بگیر شک نکن !

• Like
Reactions: Infected Area

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان یک مشکل بنده دارم که بسی عجیب است :d
من اینترنتم با PC درسته و همیشه هم توی PS3 درست کار میکرد . اما الان 3-4 روزه که PS3 توی تست Failed میده و وقتی DNS رو از توی تنظیمات مودم به : ( اینارو چند صفحه قبل یکی از دوستان گذاشته بود :d )
217.218.155.105

217.218.127.105
تغییر میدم اینترنت توی PS3 درست میشه اما توی PC چیزی نمیاره . ینی هروقت بخوام برم PSN مجبورم DNS رو دسکاری کنم :( مشکل از کجاس ؟

• Like
Reactions: Mandozma.

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
سلام بچه ها . خوبید ؟؟؟ من میخوام به زودی یه Ps3 بگیرم . اینترنت 256 دارم . وایرلس . میخوام بدونم اول اینکه این بازی های انلاین Ps3 چجوریه و با چه کسایی بازی میکنی ؟ Ps3 که وایرلس رو میخونه دیگه ؟ یعنی با اینترنت وایرلسم میتونم بهش وصل شم ؟ بعد بازی ها با 256 مشکلی نداره ؟ بعد من بازی های اریجینال میخوام بخرم و پلی کنم . باید رو دستگاه نصب باشه اریجینال ها هم ؟ فعلا اینا به ذهنم رسید . ممنون میشم . لطفا اگه واقعا اطلاعات دارید جواب بدید

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
ما هم LBP رو گذاشيم واسه دانلود !‌ فردا هم ايشالا Infamous
جفتشو ميخاستم بخرم ، حدودا 40 تومني به نفعمون شد !!!‌
تروفي دارن بازيا ؟؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
دوست عزیز این سرعتی که شما میگی 2 مگابیت نیست... 16 مگابیت هستش .... که عمرا داخل ایران میدن (حتی یه وزیر اط*لاعات)
اینترنت 2 مگابیت هم چیزه خاصی نیست با یه کارت پزشکی یا بانکی یا حتی دانشجویی! ایرانسل راحت بهتون میده

------------------------------

infamous خیلی زیاده من 10 ساعت گذاشتم دانلود شه تازه نصفش رفت !
پی اس ان خییییلی شلوغ شده...
این wipe out چیه ؟..

دوست عزیز شما فکر میکنم نمیدونی که همه سرعتی تقسیم بر 8 میشه ! شما اگه 2mb داشته باشی پس سرعت دانلودت توی بهترین حالت روی 256kb/s میشه . پس یا شما 2mb نداری یه چیزه بالاتر داری که تو ایران به نظرم به غیر از اینترنت ماهواره ای به رویا شبیه بیشتر !
بعد تا اونجایی که من میدونم بازی های آنلاین هیچ ربطی به سرعت شما نداره شما اگه پینگت بالا باشه ولی با همین 2mb با مشکل مواجه میشی.

ممنون از مچ گیری های شما! اما برای شما عرض نمیکنم! برای اونهایی که توی 4دیواری خودش ـون رو حبث کردن عرض میکنم!

اولآ من 2نوع سرویس دارم! یکی مثل شما ها از همین ایران سرویس میگیرم دومیش هم از جایی غیر ایران!

غیر ایرانی رو بهش میگن DVB چیز خوبی هستش! باور کنیین!(شماها به همون اسم اینترنت ماهواره ای میشناسین)از مـاهـواره ای هم که اکانت میگیرم W3 هست! در مورد پینگ هم من پینگم بالای 250 نمیره!

ضمن اینکه اون دوستی که فرمودند تقسیم میشه و از این حرفها! نت من Shear نیست! که تقسیم بشه!

ضمنآ ایران هم اینترنت بالای 2مگ میده 2مگ واقعی غیر Shear که Deadicate میگن! فکر کنم املاش رو اشتباه نوشتم!

در هر صورت اینو برای اونهایی عرض کردم که فکر میکنن .........!

خوب اگر باز هم کسی هست بیاد گیر بده!

ضمن اینکه والـ.. به پـ.. به پیـ.. ما نگفتیم سرعت نت به بازی های آنلاین ریط داره! بحث سر چیز دیگه ای بود! که شما دوستا لطف فرمودید و دروغ بزرگ ما را افشا نمودید :d :d :d

ممنون.

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام بچه ها . خوبید ؟؟؟ من میخوام به زودی یه Ps3 بگیرم . اینترنت 256 دارم . وایرلس . میخوام بدونم اول اینکه این بازی های انلاین Ps3 چجوریه و با چه کسایی بازی میکنی ؟ Ps3 که وایرلس رو میخونه دیگه ؟ یعنی با اینترنت وایرلسم میتونم بهش وصل شم ؟ بعد بازی ها با 256 مشکلی نداره ؟ بعد من بازی های اریجینال میخوام بخرم و پلی کنم . باید رو دستگاه نصب باشه اریجینال ها هم ؟ فعلا اینا به ذهنم رسید . ممنون میشم . لطفا اگه واقعا اطلاعات دارید جواب بدید

مگه غیر واقعی هم میشه اطلاعات داشت؟؟!؟!
بازی های انلاین ps3 منظورت رو نفهمیدم ولی اگه منظورت ارزش داشتنشونه واقعا حال میده انلاین بازی کردن
3 هفته psn قطع بود 50 صفحه به تاپیک اضافه شد:))
کنسول وایرلس ساپورت می کنه راحت می تونی وصل شی.
بعضی بازی ها به صورت اجباری می خوان یه مقدار data نصب کنن ولی کل بازی نصب نمیشه.

ما هم LBP رو گذاشيم واسه دانلود !‌ فردا هم ايشالا Infamous
جفتشو ميخاستم بخرم ، حدودا 40 تومني به نفعمون شد !!!‌
تروفي دارن بازيا ؟؟

من شنیدم که میگن بعضی وقتها با resume کردنه دانلود بازیا وقتی می خوایم باز رو اجرا کنیم بازی error میده درسته؟؟؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ممنون از مچ گیری های شما! اما برای شما عرض نمیکنم! برای اونهایی که توی 4دیواری خودش ـون رو حبث کردن عرض میکنم!

اولآ من 2نوع سرویس دارم! یکی مثل شما ها از همین ایران سرویس میگیرم دومیش هم از جایی غیر ایران!

غیر ایرانی رو بهش میگن DVB چیز خوبی هستش! باور کنیین!(شماها به همون اسم اینترنت ماهواره ای میشناسین)از مـاهـواره ای هم که اکانت میگیرم W3 هست! در مورد پینگ هم من پینگم بالای 250 نمیره!

ضمن اینکه اون دوستی که فرمودند تقسیم میشه و از این حرفها! نت من Shear نیست! که تقسیم بشه!

ضمنآ ایران هم اینترنت بالای 2مگ میده 2مگ واقعی غیر Shear که Deadicate میگن! فکر کنم املاش رو اشتباه نوشتم!

در هر صورت اینو برای اونهایی عرض کردم که فکر میکنن .........!

خوب اگر باز هم کسی هست بیاد گیر بده!

ضمن اینکه والـ.. به پـ.. به پیـ.. ما نگفتیم سرعت نت به بازی های آنلاین ریط داره! بحث سر چیز دیگه ای بود! که شما دوستا لطف فرمودید و دروغ بزرگ ما را افشا نمودید :d :d :d

ممنون.

به جای اینکه از لغاتی مثل شما و بعضی ها و فکر می کنن می تونی خیلی راحت نقل قول کنی .
به قول خودتون اینترنت ماهواره ای دارید بعد پینگتون بالای 250 نمیره ؟ نت 512 در بهترین حالت از 250 بالا تر نمیره
پست قبلیم هم گفتم بازی می گم شما هنوز بیت و بایت رو تشخیص نمی دی دوست عزیز , چه ربطی داره به share که سرعتتون تقسیم شه , شما 2048 مگابیت داری عزیز نه بایت !

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
برادرا چتونه :d

اصلا اینترنت من آبکیه پینگمم 700 :d

الکی خودتونو عصبانی نکنید . یکی پست نده که به تو چه:p ارزش عصبانی بودن نداره

منم lbp با dn دانلود کردم ;)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
به جای اینکه از لغاتی مثل شما و بعضی ها و فکر می کنن می تونی خیلی راحت نقل قول کنی .
به قول خودتون اینترنت ماهواره ای دارید بعد پینگتون بالای 250 نمیره ؟ نت 512 در بهترین حالت از 250 بالا تر نمیره
پست قبلیم هم گفتم بازی می گم شما هنوز بیت و بایت رو تشخیص نمی دی دوست عزیز , چه ربطی داره به share که سرعتتون تقسیم شه , شما 2048 مگابیت داری عزیز نه بایت !

اولآ حرف من با تو نبود که پست من رو نقل میکنی!

شما راست میگی! من اشتباه میکنم! حق با تو!

خوش باش!

بچه ها کسی بازی رچت رو دانلود کرده؟! تروفی نداره؟

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
اولآ حرف من با تو نبود که پست من رو نقل میکنی!

شما راست میگی! من اشتباه میکنم! حق با تو!

خوش باش!

بچه ها کسی بازی رچت رو دانلود کرده؟! تروفی نداره؟

دوست گلم هیچ کس اینجا منطور بدی نداره که شما همه چیرو به خودت میگیری
منم اینایی که شما میگی کاملاً آشنا هستم و چندین سال هست از سایت free offline که شاید بشناسی سریال با dvb میگیرم و مطمئنم همه میدونن دیگه اینایی که شما گفتی چی هستش ولی من اون موقع به زبونی نوشتم که همه متوجه بشن و البته خود شما چون فکر میکردم اینارو نمیدونی و البته باز هم میگم کسی به منظور چیزی نمیگه که شما به خودت میگیری.
و توی ایران به علت قیمت بالای سرویسهای dedicate من ترجیح میدم از dvb استفاده کنم تا سرویسهای dedicate !
پ.ن : اونی هم که شما نوشتی shear درستش share هستش.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام بچه ها منظور از اين اكانت پلاس چيه؟من يه اكانت پي اس ان دارم كه دِد نِيشِن رو گذاشتم دانلود،من كلّا نميدونم اكانت پلاس يعني چي اگه يه نفر همّت كنه توضيحاتى بده سپاسگذارخواهيم شد.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
دوست گلم هیچ کس اینجا منطور بدی نداره که شما همه چیرو به خودت میگیری
منم اینایی که شما میگی کاملاً آشنا هستم و چندین سال هست از سایت free offline که شاید بشناسی سریال با dvb میگیرم و مطمئنم همه میدونن دیگه اینایی که شما گفتی چی هستش ولی من اون موقع به زبونی نوشتم که همه متوجه بشن و البته خود شما چون فکر میکردم اینارو نمیدونی و البته باز هم میگم کسی به منظور چیزی نمیگه که شما به خودت میگیری.
و توی ایران به علت قیمت بالای سرویسهای dedicate من ترجیح میدم از dvb استفاده کنم تا سرویسهای dedicate !
پ.ن : اونی هم که شما نوشتی shear درستش share هستش.

آره درسته! :d اونی که شما نوشتی معنی ـش اشتراک گزارس هشت! :d اونی که من نوشتم اشتباه!

من هم چیزی به خودش نگر فتم! :d

ضمن اینکه وقتی میگم 2MB/S یعنی 2 مگابایت! نه 2Mb/S (مگا بیت)

خدا رو شکر همه خدای همه چیز هستن و ادعا هم دارن! اما توجه ندارن!

این شاید کافی باشه:

http://up.iranblog.com/images/meq0lpaiqgqdqrtpy9l.png

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر