(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
1- بلی منظور همون هست
۲-باید یه یوزر دیگه واسه ps3 بسازین از قسمت اکانت ها که طبعا تروفی ها و سیو هاتون میپره(میمونه تو یوزر قبلیتون)
جواب قسمت دوم سوال من رو ندادین! من گفتم چطور میشه دوباره ثبت نام کرد! نه یوزر قبلی؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
جواب قسمت دوم سوال من رو ندادین! من گفتم چطور میشه دوباره ثبت نام کرد! نه یوزر قبلی؟

خوب عزیزم گفتم که
رو همون یوزر نمیتونی
واسه یه اکانت psn جدید باید یوزر ps3 جدید بسازی

از این قسمت :

01-users-menu.jpg

02-enter-user-name.jpg
03-user-billy-in-menu.jpg

بعدش بری به قسمت psn و sign up کنی

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
سونی تو بلاگ خودش اعلام کرده بود که 4 می درست میشه ؟اخه من چیزی ندیدم که تاریخ خورده باشه فقط گفتن این هفته البته من زبانم زیاد خوب نیست

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
5may هم شد و هنوز psn قطع اینا ملت رو به مسخره گرفتن معلوم نیست چیکار دارن میکنن از 3may به 5may هنوز خبری نیست امیدوارم فقط با دروغ ملت رو سر کار نزاشته باشن که....

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
5may هم شد و هنوز psn قطع اینا ملت رو به مسخره گرفتن معلوم نیست چیکار دارن میکنن از 3may به 5may هنوز خبری نیست امیدوارم فقط با دروغ ملت رو سر کار نزاشته باشن که....
ببخشید کی 5 may شد که ما خبر نداریم ؟ الان 4 may هست !!!:d

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
سونی تو بلاگ خودش اعلام کرده بود که 4 می درست میشه ؟اخه من چیزی ندیدم که تاریخ خورده باشه فقط گفتن این هفته البته من زبانم زیاد خوب نیست
4شنبه ی هفته ی قبل گفت تو 1 هفته حل میشه،همین الانم بری blog.eu.playstation.com پست 5شنبه ی هفته ی قبلو بخونی میبینی که گفتن "تو یک هفته که از دیروز شروع شده(یعنی 4 شنبه ی قبلی) PSN برمیگرده".13 روزه مارو مچل کردن،یه Update هم واسه امروز تو سایتشون نذاشتن.

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دیگه اعصاب ندارم خداااااااااااااا !!!!
صبر کنید الان میام ........................................................................................................................... ps3 رو دادم به همین نمکی دره خونه ببره راحت شدم b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر