(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این متن چی ورداشتی کپی paste کردی.؟؟!!این که مال خیلی وقت پیشه بعد هم نیاز به ترجمه داره..!!همه که دانشجو ترم آخر زبان نیستن...!

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
شرکت « سونی » اعلام کرده است هکرها ممکن است اطلاعات شخصی دهها میلیون کاربر شبکۀ « پلی استیشن » از جمله جزئیات کارت‌های اعتباری را به سرقت برده باشند.
به دنبال حمله به پایگاه خدمات اینترنتی سونی، این شرکت در بیانیه‌ای گفت امکان دارد این اطلاعات را یک شخص غیرمجاز به دست آورده باشد.
شرکت سونی گفت دستبرد به سامانه‌اش بین هفدهم و نوزدهم آوریل، بیش از یکهفته پیش صورت گرفته است. این در حالی است که این شرکت بیانیۀ خود را روز سه شنبه صادر کرد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
با تمام ارادتی که به سونی دارم می تونم اعتراف کنم که منم صبرم تموم شده .:d این هکرا هم دیگه دارن خیلی اذیت می کننا :d اما بازم به نظرم حتما سونی به نفع کاربرا میدونه که PSN رو باز نمیکنه حتما یه چیزایی هست دیگه . مریض نیست که خودشو بدنام کنه :d

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
این متن همین امروز توی صفحه ی اول سایت رسمی پلی استیشن (uk) اومده....وقت ترجمه ی اینو ندارم...کسایی که باید بفهمن میفهمن شما خودتو درگیر نکن : دی

دوست عزیز وقت ترجمه نداری میتونی متن رو هم نزاری . خودمون خوب بدلیم بریم سایت پلی استیشن خبر رو بخونیم
نیاز به کپی و پیست شما نیست:|

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
دوست عزیز وقت ترجمه نداری میتونی متن رو هم نزاری . خودمون خوب بدلیم بریم سایت پلی استیشن خبر رو بخونیم
نیاز به کپی و پیست شما نیست:|

آخه متن به این ساده ای به خدا بچه ی 6 7 ساله هم میتونه بفهمه این متن چیه...بعدشم سایت ps هم یکی از سنگینترین سایتها هستش خیلی ها به خاطر همین اصلا داخل سایت نمیرن...من فقط خواستم اطلاع رسانی کرده باشم ....

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آخرین ویرایش:

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
همین الان بی**بی**30 فارسی درباره خرابی پی اس ان صحبت میکرد...میگفتش که هکرا به نام..نشانی..پسوورد..اطلاعات بانکی دست پیدا کردن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کاش تو این برهه از زمان ngp ریلیز میشد لااقل یکم آفلاین بازی میکردیمو واسه مون تازگی داشت و یه چند هفته ای میتونستیم بیخیال psn بشیم=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر