(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من یکی از رفیقام هر کاری می کنی وقتی میره تو بازی ها sign out میشه. مشکلش چی میتونه باشه به dns ربط داره؟ به خود PSN میتونه وصل بشه اما تو هر بازی که میره میپره بیرون. کسی میدونه مشکل از چی هست؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان من یکی از رفیقام هر کاری می کنی وقتی میره تو بازی ها sign out میشه. مشکلش چی میتونه باشه به dns ربط داره؟ به خود PSN میتونه وصل بشه اما تو هر بازی که میره میپره بیرون. کسی میدونه مشکل از چی هست؟

ببین یعنی وقتی sign in میشه میره مثلا یه بازی رو انلاین بزنه میوفته از بازی بیرون و sign out میشه؟ببین وقتی sign out میشه چه ارروی میده چون همیشه ارور میده به هر دلیلی بیوفته بیرون ارور میده اون ارور رو بده ببینیم قضیه اش چیه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببین یعنی وقتی sign in میشه میره مثلا یه بازی رو انلاین بزنه میوفته از بازی بیرون و sign out میشه؟ببین وقتی sign out میشه چه ارروی میده چون همیشه ارور میده به هر دلیلی بیوفته بیرون ارور میده اون ارور رو بده ببینیم قضیه اش چیه
آره دقیقا همین طوری هست. والا نمیدونم چه error میدی و چون خودش دسترسی به سایت نداشت گفت من بپرسم شاید بتونیم کمکش کنیم.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
آره دقیقا همین طوری هست. والا نمیدونم چه error میدی و چون خودش دسترسی به سایت نداشت گفت من بپرسم شاید بتونیم کمکش کنیم.

خوب پس گفتی وقتی sign in میشه میره داخل بازی انلاین بزنه دقیقا از بازی میوفته بیرون و و sign out میشه یا نه همون داخل بازی sign out میشه
یه تگ زنگی بهش بزن بگو اون ارور که میده چی هست؟یه عددی میده یه توضیحی هم میده که میگه برای ip هست یا dns چون الکی نمیشه نظر داد باید اون ارور رو بگی من بیشتر کمک میکنم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
مرسی برهان . تونستم بیام نت :D خوب . اول که به psn sign in میشدم تا میرفتم تو بازی واسه آنلاین sign out میشدم . بعد ps3 رو روشن خاموش کردم دیگه نتونستم sign in بشم اینم error ی بود که میداد
An error occurred you have been signed out of playstation network (80710723)

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
مرسی برهان . تونستم بیام نت :D خوب . اول که به psn sign in میشدم تا میرفتم تو بازی واسه آنلاین sign out میشدم . بعد ps3 رو روشن خاموش کردم دیگه نتونستم sign in بشم اینم error ی بود که میداد

دوستِ عزیز این پورت ها رو توی مُودمتون باز کنید:

TCP Ports: 80 , 443 , 5223

UDP Ports: 3478 , 3479 , 3658

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اول که به psn sign in میشدم تا میرفتم تو بازی واسه آنلاین sign out میشدم . بعد ps3 رو روشن خاموش کردم دیگه نتونستم sign in بشم اینم error ی بود که میداد
خب این error رو موقعی که در حال آپدیت کردن کنسول یا بازی هستید دریافت میکنید و یه جور error ِ سیستم آپدیت هستش بیشتر در افرادی که از کانکشن وایرلس استفاده میکنند شایعه . برای حل مشکل error 80710723 میتونی این کارها رو انجام بدی :

1 - در منوی Network settings گزینه ای تحت نام Media Server Connection وجود داره اون رو Disable کنید . یه سری مشکلشون با انجام اینکار حل شده .

2 - اگه از wireless connection استفاده میکنید بهتره به کانکشنهای Wired سوییچ و کنسولتون رو آپدیت کنید . قطعی های احتمالی در اتصالات وایرلس زیاده پس بهتره در صورت امکان از اتصالات wired استفاده بشه .

3 - آپدیت firmware رو از طریق کامپیوتر دانلود و اون رو در فلش بریزید و از اونطریق کنسولو آپدیت کنید .

البته راه حلهای خیلی زیادی در مورد این error هست یکی دیگش هم اینه router ـتون رو یه بار کلا ریبوت کنید و تنظیماتش رو به حالت اولیه برگردونید یا مودم رو مستقیما به PS3 وصل کنید و دوباره تنظیمات مربوط به کانکشن رو انجام بدبد.
اگه احیانا مشکلت حل نشد بگو تا چند راه حل دیگه بهت معرفی کنم .

پ.ن.اون باز کردن یه سری از پورتها که دوستمون در پست بالایی گذاشته راه حلیه که خود سونی در این رابطه ارائه داده مثکه جواب هم داده .

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ممنون از دوستانی که جواب دادن الان تست میکنم خبرش رو میدم فقط یه چندتا نکته بگم من تا پریروز راحت آنلاین بازی میکرد . آپدیت رو هم از pc ریختم رو ps3 . از wired هم استفاده میکنم چون wireless یکم سرعت رو میاره پایین . الان امتحان میکنم بازم ممنون دوستان

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ممنون از دوستانی که جواب دادن الان تست میکنم خبرش رو میدم فقط یه چندتا نکته بگم من تا پریروز راحت آنلاین بازی میکرد . آپدیت رو هم از pc ریختم رو ps3 . از wired هم استفاده میکنم چون wireless یکم سرعت رو میاره پایین . الان امتحان میکنم بازم ممنون دوستان

سلام
منم دقیقا 2 روزه همین مشکل برام پیش اومده من 3ساله بدون هیچ مشکلی تو psn بازی میکنم نمیدونم این دیگه چه صیغه ای بود
شایان اگه درست شد به منم خبر بده
همه پیشرفت میکنن ما پسرفت

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ممنون امیر جان اما مشکل اینه که این error که میده رو اینجا ننوشته . من به psn تونستم وصل بشم تو بازی که میرم واسه آنلاین یهو sign out میشم error 80028ED6 رو میده !! تو لیست نبود ! خدابخیر کنه :D
سلام
منم دقیقا 2 روزه همین مشکل برام پیش اومده من 3ساله بدون هیچ مشکلی تو psn بازی میکنم نمیدونم این دیگه چه صیغه ای بود
شایان اگه درست شد به منم خبر بده
نمیدونم چه صیغه-ایه الیار !! پارسال هم فکر کنم سرِ FIFA10 منو تو باهم به مشکل برخوردیم البته درست یادم نیست :D

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ممنون امیر جان اما مشکل اینه که این error که میده رو اینجا ننوشته . من به psn تونستم وصل بشم تو بازی که میرم واسه آنلاین یهو sign out میشم error 80028ED6 رو میده !! تو لیست نبود ! خدابخیر کنه :D
نمیدونم چه صیغه-ایه الیار !! پارسال هم فکر کنم سرِ FIFA10 منو تو باهم به مشکل برخوردیم البته درست یادم نیست :D

آره هر روز بدتر از دیروز
من ظهر میرفتم تو بازی sign out میشدم ولی الان دیگه sign out نمیشه وقتی sign in میشه 1 ساعت طول میکشه فرند لیست لود شه بعد به سرور هیچ بازی ای هم وصل نمیشه مخصوصا EA
یه مشت چهار پا بیان تو مخابرات همین میشه

betwar512

کاربر سایت
Aug 27, 2008
29
نام
عباس هاشمی
پس همگانی انگار.آقا منم اینجوی می شم یا sign out می شه یا تو فیفا یا کال server not available please try again later می ده .همه کاریم کردم از تنظیم دوباره مودم تا ps دیگه نمیدونم چیکار کنم 2روزم هست اینجوری شده:-s

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
منم این مشگل رو داشتم ولی با دادن dns numberهمه چی حل شد>:d<
چون خودم همیشه تو network setting حالت easy رو انتخاب میکردم واخیرا همین مشگل دوستان رو داشتم تا حدی که ps store هم برام باز نمیشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر