(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
من تا ظهر وصل بودم ولی یکدفعه از PSN خارج شدم و تا همین الانم نمیتونم وصل بشم به نظر مشکل باید از ایران باشه تا PSN :|

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
بی انصافیه به خدا باز صبر میکردن فردا شب این کارو میکردن هر چند من کلا مخالف این کار هستم . دیشب اپدیتهای Resistance 3 رو دانلود کردم بیشتر از 1 گیگ، دو تا شو Install کردم موندش آخری اونم حالا میخوام Install کنم چون به Pls n وصل نمیشه نمیتونم آخری رو بریزم

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
تلاش نکنید پورت های 443 ( SSL ) رو اکثرشون رو بستن ، دقت کنید Gmail هم با مشکل رو به رو هست .
پ.ن :
انشالله قسمت بشه همه با هم تو PSN/SEN حلال :D جهاد اکبر 3 بزنیم :D

espartan

کاربر سایت
Oct 20, 2010
47
سلام الان که به سایت uk سونی رفتم دیدم psn با مشکل رو برو شده خدا کنه که سریع درست شه دعا کنید بعد با هم جهاداکبر3 میزنیم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تلاش نکنید پورت های 443 ( SSL ) رو اکثرشون رو بستن ، دقت کنید Gmail هم با مشکل رو به رو هست .
پ.ن :
انشالله قسمت بشه همه با هم تو PSN/SEN حلال :biggrin1: جهاد اکبر 3 بزنیم :biggrin1:
فارسی بگو داداش:D بعنی مشکل از مائه (:D) یا اونا؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
دوستان من هنوز وقت نکردم برم از تو دستگاه امتحان کنم ولی پینگ رو با US.playsation که میگیرم با PC رو 200 ـه ولی با UK.playstation نمیتونه پینگ بگیره . کلا Time out ـه .

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
مشکل از ما هست دیگه. نت تو کل کشور داغونه . از ارتباطات زیر ساخت هم هست و مشکل از isp ها نیست. تا یکی دو روز بعد از 22 بهمن هم احتمالا این مشکلات هست ... oops

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
جالب اینجاست Web Browser مثل ساعت کار میکنه ولی به PSN وصل نمیشه .
یادمه دقیقا پارسال همین موقع ها PSN به فنا رفته بود .
اين انفجار نور ول کن ما نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر