PS3 مجهز به wireless headset میشود

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
headset.jpg

درود بر دوستان بازیسنتری

سونی اعلام کرد که در حال ساخت یک wireless headset ( هدست بی سیم ) است و اینطور که سونی اعلام کرده قیمت این wireless headset چیزی حدود $ 99.99 است.
از مجهزات این Headset میتوان به صدا ی 7.1 Virtual Surround ، یک میکروفن کوچک ، قابل حمل و همچنین یه صفحه نمایش کوچک برای کنترل صدا و نشان دادن میزان باطری اشاره کرد.
سونی اعلام کرده که این wireless headset در ماه September به بازار عرضه میشود.​

تصویری از wireless headset
84104558513978319391.jpg

منابع
1 و 2

• Like
Reactions: Spn

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
فقط توی PSN و بازی آنلاین میشه ازش استفاده کرد یا معمولی هم میشه؟ :-/
توی منبع که چیزی راجب به این موضوع ننوشته بود به احتمال میشه معمولی هم ازش استفاده کرد سونی خوب میدونه چه کار کنه تا این وسیلش فروش کنه ;)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
وقتی میگه صدای 7.1 رو پشتیبانی میکنه یعنی از بازی ها هم برای پخش صدا ساپورت میکنه! و ادیگه احتیاج به اسپیکر و این حرفا نیست!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
وقتی یه مقایسه با سینمای خانگی یا اسپیکر 5.1 و تفاوت قیمتش بکنیم
میبینیم که این خیلی به صرفه تره و صدای بهتری میشه باهاش گرفت

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
توی کیفیت صدا و ساختش شکی نیست چون کار سونی هست
ولی 100 دلار هر کسی پول پای هدست نمی ده. خیلی قیمتش بالاست
شوخی می کنی شما دیگه! یه سیستم واقعی 5.1 رو با یه هدست که به شکل مجازی صدای 7.1 تولید می کنه مقایسه می کنید. کیلویی که حساب نمی کنی. 7 تا بهتر از 5 تاست!:D

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

منم قبول دارم بهتره واقعا هم بهتره اما من از شکل بالای سرش خوشم نمیاد من از مدل های مثل ICEMAT بیشتر خوشم میاد تا مدل های که انقدر بالاش پهن باشه .

فقط خوبیش نسبط به هدست های دیگه این هستش که Wireless هستش وگرنه من از استفاده از ICEMAT خیلی راضی بودم فقط بدیش سیم هستش که البته ICEMAT انقدر سیمش بلند هستش که مشکلی از کوتاه بودن نداشته باشه اما دست و پا گیر هستش .

شوخی می کنی شما دیگه! یه سیستم واقعی 5.1 رو با یه هدست که به شکل مجازی صدای 7.1 تولید می کنه مقایسه می کنید. کیلویی که حساب نمی کنی. 7 تا بهتر از 5 تاست!:D
بد متوجه منظورش شدی
صحبت سر قیمت هستش شما برای یک سیستم حرفه ای 5.1 یا به صورت مجازی 7.1 باید کلی پول بدی اما با این قیمت 100 دلار حالا نه همون کیفیت اما کیفیت خیلی خوبی میگیرن و به نسبط قیمتش خیلی هم به صرفه هستش .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.T.a

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
توی کیفیت صدا و ساختش شکی نیست چون کار سونی هست
ولی 100 دلار هر کسی پول پای هدست نمی ده. خیلی قیمتش بالاست

:))
نه ۷ تا بهتر از ۵ تا نیست
ولی خودت داری میگی واقعی :D
سینما خانگی marshal الان ۲۰۰ تومن قیمتش که همین مجازی هم نمیتونه خروجی بده
من میگم نسبت به قیمتش ارزشش رو داره واسه کسی که میخواد 7.1 حتی مجازی رو داشته باشه
و همونطور که فرمودین تو کیفیتش شکی نیست

بد متوجه منظورش شدی
صحبت سر قیمت هستش شما برای یک سیستم حرفه ای 5.1 یا به صورت مجازی 7.1 باید کلی پول بدی اما با این قیمت 100 دلار حالا نه همون کیفیت اما کیفیت خیلی خوبی میگیرن و به نسبط قیمتش خیلی هم به صرفه هستش .

دقیقا........

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
در نتیجه منتظر فریمو جدید باشید.پس دیگه نیازی به اسپیکر نیست.حالا کدومتون حاضره واسه این اسپیکر 100دلار بده؟
البته تو ایران 50 دلار هم روش میاد میشه 150 دلار بعد میبنن سودش کمه یه 50 تا دیگه هم اضاف میکنن.

طراحی و شکل ظاهریش هیلی توپه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
ینمه خوش قیمته وگرنه همه گیر میشد
رضا چندان هم گرون نيست. البته من فرض ميكنم با همين قيمت توي ايران هم فروخته بشه! چون مثلا من هدست هايي رو ديدم كه 120 تا قيمت داشتن و مجبور شدم هم بگيرم اما بدرد نميخورن!

به نظرم كلا محصول خيلي خوبي هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر