(PS3) قیمت به روز بازی های اورجینال

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
70 - 80

-

آقا محمد امین روی هر بازی که کد لازم نداره 10 - یا 20 تومن کم کن

روی بازی های که کد آنلاین یا ... دارن و استفاده شدن

30 - 40 تومن ( استفاده نشدند 10 -20 تومن )

البته همه چی بستگی به خود فرد داره ... !

بله حتما به خود فرد بستگی داره اخه از این بازی هایی که از شما قیمت گرفتم بیشترشون کد انلاین می خواهد در هر صورت دست شما درد نکنه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خود اینم همچین خیلی انصاف نیستا!!!

ایشون گرون خریدند ...

ریجن2 گرون تره کلاً.
انصافش رو "بعضی ها" تعیین می کنند ما فقط خریداریم!

برعکس میگی دوست عزیز ریجن 1 گرون تره ..

به دلیل راحتی خرید DLC کمیاب بودند و ...
لعنت به بعضی ها:d

بشمر

-

به عنوان 1500 ــمین پستم !

wwe.spen

کاربر سایت
Mar 5, 2011
50
لعنت به بعضی ها:d

لعنت به سونی که ما رو آزگار و آواره کرده . مسخره ها یه عالمه باید پول بازی بدیم بعد میاد روش هزار تا dlc و از این مزخرفات میده .. پول اون ها رو هم باید بدیم .. بعد آخرش هم میفهمیم پول نمیدادیم خیلی بهتر بود ... بعد اخبار میگه سونی وضع مالیش خرابه و میلیونی داره ضرر میکنه ... دیگه کفرم رو درآورده .. بازی هم که تو تهران میاد ماشاالله همه میدونن که چقدر میره روش ... اگه این پول پستش نبود خودم از خارج بازی وارد میکردم میفروختم حالشو میبردم :(
خیلی جالبه تو توپخونه به مغازه داره میگم آقا داری دسته موو رو گرون میگی تو اینترنت قیمت دارم 90 داره میده 115 تومن .. بعد میگه نمیخوای برو از همون اینترنت بگیر .. این هم شده کار همه ی مغازه دارها بهش بگی گرون داری میگی همین حرفو میزنه .. میخوای بخوا نمیخوای خوش اومدی

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
به خدا الان شنبه قرار کارنامه بگیرم اگه انشا الله بالا شدم یرم بازی بگیرم اصلا قصه ام ( درست نوشتم؟) شده چی بگیرم هرچی هم می خواهی بگیری خدا تومن اقا دوستان یک پیشنهاد بدید ما چی بگیریم؟:((

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
نسبت به پایتخت و توپخونه ارزون تر خریدم،دیگه پیدا کردن قیمت پایین تر،صبر ایوب و جیب پرپول برای کرایه تاکسی می خواد!:d

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

به خدا الان شنبه قرار کارنامه بگیرم اگه انشا الله بالا شدم یرم بازی بگیرم اصلا قصه ام ( درست نوشتم؟) شده چی بگیرم هرچی هم می خواهی بگیری خدا تومن اقا دوستان یک پیشنهاد بدید ما چی بگیریم؟:((

برای آنلاین:
MW3-BF3-SAINT ROW:THE THIRD-TWISTED METAL
برای co-op:
GHOST RECON:FUTURE SOLDIER
برای تک نفره:
انحصاری ها+BATMAN:ARKHAM CITY-MAX PAYNE3-MASS EFFECT3
برای تفریح(آنلاین و آفلاین)
DIRT:SHOWDOWN
قیمت ها بین 90 تا 125.

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 AM ارسال شده بود ----------

ایشون گرون خریدند ...

برعکس میگی دوست عزیز ریجن 1 گرون تره ..

به دلیل راحتی خرید DLC کمیاب بودند و ...

بشمر

-

به عنوان 1500 ــمین پستم !
من تا حالا،ریجن 2 هایی که قیمت کردم،گرون تر بودن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی

با این وضع املات بعیده اصلا قبول شی:d

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
خطاب به دوستانی که میخواند بعد از کارنامه گرفتن سریع برن PS3 بخرن باید بگم که یعنی باید پیشنهاد بدم که الان اصلا موقع خرید نیست که نیست ، صبر کنین بعد از ماه رمضون بگیرین تا قیمت ها یکمی پایین بکشه،

در ضمن اینم اضافه کنم الان با وجود این که E3 داره دانگل میده بیرون قبل از اینکه بده قیمتا اینه اگر بده بیرون که PS3 320 گیگ بالای 900 میره.

پس بهترین راه خرید بعد از مرداد و ایناست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر