PS3 داران کرج

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
البته تو 360 زیادم شاخ نیست ولی تو 3 کارش درسته!
روز موعود نزدیک است:D
تو 360 شاخ نیست ... منم قبول دارم از لحاظ آرشیو خیلی کم داره .... منشور من قیمت و کیفیت بازی ها بود ...
تو ps3 هم بازی هاش خیلی کامل نیست ولی نسبت به بقیه جاهای کرج خیلی بهتره ....
فقط قیمتاش چرته ...همون طور که یکی از دوستان هم گفت مفت بر میداره گرون میفروشه ...
اون موقع که تازه dead space اومده بود وکیومشو 70 میداد میخواست از من که یه dead space وکیوم داشتم 40 برداره که این فقط یه معنی میده ....
اصلا تو زمینه بازی های ps3 منصفانه عمل نمیکنه و دهن ملتو سرویس کرده .... بدبختی تو کرج هم هیچ کس به کاملی آرشیو آرش نیست ...

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
منم دیگه بیش ارش نمیرم کلاه بردار شده بز خر شده بیشتر ارزش بازیامو بایین اورد دیگه بیشش نمیرم
اقایانی که مایل به تبادل بازی هستند من ردد گوتی فالوت گوتی و کیلزون3 رو دارم بیام خصوصی بدید بازی هامونو تبادل کنیم فقط تبادل بازها رو باید بس بدیم به هم دیگه

PONTIAC

کاربر سایت
Jan 25, 2012
28
نام
فرمـون
درود بر بچه های کرج
من همونیم که بن شده:D
بازی خواستید خودم در خدمتتون هستم....همه ی عنوان های من پلم هست..الان 13 تا عنوان پلم دارم قیمت هامم واقعا مفته مس افکت پلم رو گذاشتم 85....دویل می کرای اچ دی کالکشن 85..اویل 85..اون یکی 85..اوون یکی 50:D

تا مشت محکمی باشه بر دهان هر چی مغازه دار و بی انصافه:D

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
به جز آرش کسی رو می شناسید تو کرج مغازه بازی اجاره بده
درود

پل آزادگان _ برج ميلاد داخلش موبايل و خدمات كامپيوتري و لپتاپ هستش و بانك صادرات هم هستش. طبقه همكف از درب وقتي وارد شديد 2تا مغازه سمت چپ. كارش بدك نيست.

آخرین ویرایش:

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
بچه ها یه جا تو برج میلاد باز شده بازی داره کسی میدونه قیمت اش خوبه یا نه تعویض میکنه یا اجاره میده یا نه 2 مین مغازست همگف

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 AM ارسال شده بود ----------

مواظب باش کسی نبینه :d
تو پست قبلی هم گزاشته بودم متوجه نشدی
http://forum.bazicenter.com/thread66752/
ردد من دارم

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بچه ها یه جا تو برج میلاد باز شده بازی داره کسی میدونه قیمت اش خوبه یا نه تعویض میکنه یا اجاره میده یا نه 2 مین مغازست همگف

هی...بدک نی..یکم گرون میفروشه ولی نسبت به آرش با انصاف تره:D.......اجاره نمیده.مطمئنم...آرش هم که اجاره میده همه ی عنوان های 2-3 سال پیشو اجاره میده..عنوان هایی که مونده رو دستش رو منظورمه:D

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 AM ارسال شده بود ----------

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
کسی بازی جدیدا که واسه 3.55 اومده رو نداره تبادل یا خرید کنیم؟ (یا DEX)

اگر هم کسی فایلهای آپدیت به DEX 4.20 رو داره یه لطف کنه خبر بده برم ازش بگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر