PS3 داران شیراز

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام دوستان............
rose.gif

راستش من اصلا از کنسول بازی سر در نمیارم!....کلا تا الان با کامپیوتر بازی میکردم! اونم فقط جی تی ای و فیفا............. الان یه مدته لپ تاپ گرفتم که کلا با لپ تاپ حال نمیده بازی کنی....... اون سیستمم فروختم....... الان میخوام یه کنسول بازی بگم برام بیارن از خارج...میخوام یه چیزی باشه که دردسر نداشته باشه و راحت بشه کپی خورش کرد تو ایران و دردسر نداشته باشه و بازیهایی هم که میاد زود به زود بشه تهیه اش کرد....یه راهنمایی میخوام و میخوام بدونم ایکس باکس بگیرم یا پی اس 3 ؟؟؟؟؟ ............................
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
از قیمت هاشون هم اگه خبر دارین به قیمت ایران لطف کنید و بگید یه دنیا ممنون میشم...مرسی

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
سلام دوستان............
rose.gif

راستش من اصلا از کنسول بازی سر در نمیارم!....کلا تا الان با کامپیوتر بازی میکردم! اونم فقط جی تی ای و فیفا............. الان یه مدته لپ تاپ گرفتم که کلا با لپ تاپ حال نمیده بازی کنی....... اون سیستمم فروختم....... الان میخوام یه کنسول بازی بگم برام بیارن از خارج...میخوام یه چیزی باشه که دردسر نداشته باشه و راحت بشه کپی خورش کرد تو ایران و دردسر نداشته باشه و بازیهایی هم که میاد زود به زود بشه تهیه اش کرد....یه راهنمایی میخوام و میخوام بدونم ایکس باکس بگیرم یا پی اس 3 ؟؟؟؟؟ ............................
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
از قیمت هاشون هم اگه خبر دارین به قیمت ایران لطف کنید و بگید یه دنیا ممنون میشم...مرسی
سلام
با این صحبت های شما باید 360 بگیری!
چون بازیهای PS3 نسبت به 360 دیرتر میاد معمولا!
الان که میخوای بدی از خارج بیارن فکر نمیکنم PS3 گیرت بیاد که بتونی راحت کرک کنی!
اما PS3 یه دنیای دیگه ای داره!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقایون همشهری والا من راهم دوره وگرنه خودم میرفتم ببینم حالا میخواستم بپرسم تو پاساژ مهدی کسی این هک جدید رو میتونه برام ردیف کنه یا نه ؟؟ دانگرید هم میتونند بکنند ؟؟ کلا میخوام یه کسنول ارجینال ببرم برام کپی خورش کنند !! کپی خور هم میشه ! حالا هنوز اونجا جا افتاده یا نه ؟؟ نریم والا بگن بلد نیستیم !!:d

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
اقایون همشهری والا من راهم دوره وگرنه خودم میرفتم ببینم حالا میخواستم بپرسم تو پاساژ مهدی کسی این هک جدید رو میتونه برام ردیف کنه یا نه ؟؟ دانگرید هم میتونند بکنند ؟؟ کلا میخوام یه کسنول ارجینال ببرم برام کپی خورش کنند !! کپی خور هم میشه ! حالا هنوز اونجا جا افتاده یا نه ؟؟ نریم والا بگن بلد نیستیم !!:d
اگر منظورت 4.30 هست که ریختنش کاری نداره!
داونگریدو نمیدونم ولی به احتمال 80% انجام میدن!

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
منم هستم

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 AM ارسال شده بود ----------

دوباره ps3داره اوج میگیره
هورااااااااااااااااااا:d
با اين وضع گرونى بازار داغونه يدونه فيفا ١٣ اريج از سيروس گرفتم ٢٣٠تومن lbp vita 170 خود كنسولا هم كه كه قيمتشون سر به فلك زده كجا ps3 اوج گرفته

---------- نوشته در 01:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 AM ارسال شده بود ----------
آقا بجز داریوش کجا بازی ارجینال داره؟؟؟
شيراز پارامونت پاساژ زيتون طبقه زير زمين فروشگاه دنياى بازي
همون رضا خوشكل كه قبلاً واسه سيروس كار ميكرد كارش خيلى درسته سفارش ميگره از دوبي واست ميارن

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
منم هستم

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 AM ارسال شده بود ----------

با اين وضع گرونى بازار داغونه يدونه فيفا ١٣ اريج از سيروس گرفتم ٢٣٠تومن lbp vita 170 خود كنسولا هم كه كه قيمتشون سر به فلك زده كجا ps3 اوج گرفته

---------- نوشته در 01:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 AM ارسال شده بود ----------
شيراز پارامونت پاساژ زيتون طبقه زير زمين فروشگاه دنياى بازي
همون رضا خوشكل كه قبلاً واسه سيروس كار ميكرد كارش خيلى درسته سفارش ميگره از دوبي واست ميارن

صحبت از سیروس شد!
کلا سیروس جدیدا تر زده با این وضع کار کردنش!
یه ببو گلابی گذاشته تو مغازه هر وقت میرم برای بازی پی اس 3 میگه هاردو بزار برو 2 - 3 روز دیگه بیا!
هرچی میگم چرا میگه وقت میبره بازی ریختن!
بعد خودش بیکار میشینه پشه میپرونه! حاضر نیست باسن مبارکو تکون بده کار مشتری رو راه بندازه :|
منم میرم مغازه پشتیش!
تا هاردو میدی شروع میکنه بازی ریختن چس کلاسم نمیزاره!

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
صحبت از سیروس شد!
کلا سیروس جدیدا تر زده با این وضع کار کردنش!
یه ببو گلابی گذاشته تو مغازه هر وقت میرم برای بازی پی اس 3 میگه هاردو بزار برو 2 - 3 روز دیگه بیا!
هرچی میگم چرا میگه وقت میبره بازی ریختن!
بعد خودش بیکار میشینه پشه میپرونه! حاضر نیست باسن مبارکو تکون بده کار مشتری رو راه بندازه :|
منم میرم مغازه پشتیش!
تا هاردو میدی شروع میکنه بازی ریختن چس کلاسم نمیزاره!
مهجوب اسمشه از خود سيروس كه خيلي بهتره سريع تر كارت راه ميندازه سيروس وقتي بحث سر قيمت ميرسه فك ميكنه خري با خوش اخلاقي ميخواد بندازه تو پاچت
به هر اصلاً از مغازه داراي شيراز بازي اريج نخريد با اين وضع بد بازار ميخوان رو هر بازي ٥٠ ٦٠ تومن سود كنن از سايت خريد كني خيلي خيلي بيشتر ميرزه

distance8

کاربر سایت
May 15, 2013
6
با سلام ب همگی...
من ی سوال داشتم ...
تو شیراز در حال حاضر کجا و با چ قیمتی دانگرید میکنند؟
کسی میدونه؟
عامو کلی وقته معطلمو هر کسی ی قیمتی میده...!
یکی میگه با آپدیت اوکی میشه یکی میگه نه...
اگه امکانش هست یار ی رسانید...

سارا از شیراز...

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
با سلام ب همگی...
من ی سوال داشتم ...
تو شیراز در حال حاضر کجا و با چ قیمتی دانگرید میکنند؟
کسی میدونه؟
عامو کلی وقته معطلمو هر کسی ی قیمتی میده...!
یکی میگه با آپدیت اوکی میشه یکی میگه نه...
اگه امکانش هست یار ی رسانید...

سارا از شیراز...
مگه مشکل دستگاهت چیه؟!
دانگرید برای چی؟
آپگرید برای چی؟

distance8

کاربر سایت
May 15, 2013
6
سلام
چ خوشال شدم فک نمیکردم ب این زودی جی بدید... ممنون
کلن میخام دستام کپی خور شه از سی دی خور
بعضیا میگن با آپدیت و بدون دستکاری سخت افزاری درست میشه
بعضی ها هم میگم نه اصن اینطوری نیست...
ی چیزایی هم تو سایت خودتون نوشته بودید راجع ب کپی خور کردن
که زیاد سر ذر نیاوردم...
اصن تو شیراز میکنن اینکارو؟
ی جا فقط تو داریوش میشناسم...
قیمت ها گزاف است...
راهنمایی...

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
سلام
چ خوشال شدم فک نمیکردم ب این زودی جی بدید... ممنون
کلن میخام دستام کپی خور شه از سی دی خور
بعضیا میگن با آپدیت و بدون دستکاری سخت افزاری درست میشه
بعضی ها هم میگم نه اصن اینطوری نیست...
ی چیزایی هم تو سایت خودتون نوشته بودید راجع ب کپی خور کردن
که زیاد سر ذر نیاوردم...
اصن تو شیراز میکنن اینکارو؟
ی جا فقط تو داریوش میشناسم...
قیمت ها گزاف است...
راهنمایی...
خواهش میکنم ;;)
فرم ور دستگاه الان چنده؟
دستگاه اسلیمه یا فت؟
سریال دستگاه ؟(CECH.....??)
اگر بالای 3.55 هست باید دستگاه دانگرید شه!(سخت افزاری)
اگر 3.55 به پایین هست که راحت میشه (نرم افزاری) کپی خور کرد!

distance8

کاربر سایت
May 15, 2013
6
سلام بلدوزر جان...
مرسی از پاسخت...
فک کنم دستگاه فت باشه...
بالای 3.55 هست (3.66) هست...
پس اینطور باید دانگرید سخت افزاری شه...
مرسی از پاسخ...o:-):)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟