PS3 داران دبی

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
بازیهای جدید مثلا تا 1 سال پیش دسته اول(نو) میده 180 درهم.
و بازیهای قدیمی نو 100 درهم میده.
قیمت موو هم 100 درهم هست

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

من خودم نزدیک به 30 تا بازیه کپیه ایکس باکس از ایران اوردم امارات.
حالا نمیدونم اگه بخواهی از امارات ببری ایران مشکلی پیش میاد یا نه.
اما فکر نکنم گیر بدن.
مثلا میتونی بازی هارو بزاری وسط یه مشت لباس

---------- نوشته در 03:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

راستی تو بازیه کپی میخواهی یا اصلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا دمت گرم.
من بازی ps3 میخوام.اصل
کپیش که دیگه وارد کردن نداره.اصلا کپی ps3 که رو سی دی یا دی وی دی نیستش.یا من ندیدم.همه میریزن رو هارد!
یعنی به قیمت جهانی نیستش؟اگه قیمت اون بازی هایی که گفتم رو دارید میشه بگید؟2-3 تاش هم باشه میفهمم تقریبا چطوریه!
آخه اینطوری که شما گفتی قیمت همه بازی ها یکی نیستش که!
اما به هر حال ممنون که جواب دادی

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
موو 100 درهم قیمت شارب شوتر و ناویگیشن و استارتر بک یا اسبورت بک هم اگه داری و ضحمت نیست جدا جدا میزاری

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
* الان *
mw2
چنده

تقریبا 150 یا 140 درهم هست.مطمعن نیستم شاید هم 100 درهم.فکر کنم 100 درهم باشه.میرم میپرسم
---------- نوشته در 03:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:47 PM ارسال شده بود ----------

آقا دمت گرم.
من بازی ps3 میخوام.اصل
کپیش که دیگه وارد کردن نداره.اصلا کپی ps3 که رو سی دی یا دی وی دی نیستش.یا من ندیدم.همه میریزن رو هارد!
یعنی به قیمت جهانی نیستش؟اگه قیمت اون بازی هایی که گفتم رو دارید میشه بگید؟2-3 تاش هم باشه میفهمم تقریبا چطوریه!
آخه اینطوری که شما گفتی قیمت همه بازی ها یکی نیستش که!
اما به هر حال ممنون که جواب دادی

الان من این قیمتهایی که گفتم مال 1 ماه پیش بود.
اگه به فروشگاه های بزرگ مثل مالها بری و بخواهی از اونها بازی بخری گرونتر در میاد مثلا همین بازیه ال.ای.نوار توی فروشگاه های بزرگ 250 درهم در صورتی که من یه اشنا دارم همین بازی را میده 180 الی 190 درهم.توی فروشگاه های بزرگ قیمت ها جهانیه اما توی مغازه ها نیست.قیمت های بازی ها هم فرق میکنه.اون اشنامون هر چی بازی قدیمیتر باشه ارزونتر میده.مثلا اونروز رفتم سوال کردم کیلزون 2 را 100 درهم و کیلزون 3 را 180 درهم میداد.من 2 تا 3 روز دیگه میرم مغازه ی اشنامون و قیمتهارو برات میپرسم.
شما گفتین2-3 تاش را بگم:ال.ای.نوار 180 درهم----اینفیموس:180 درهم-----------انچارتد:100درهم

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

موو 100 درهم قیمت شارب شوتر و ناویگیشن و استارتر بک یا اسبورت بک هم اگه داری و ضحمت نیست جدا جدا میزاری

الان دقیقا قیمت ها تو ذهنم نیست اما میرم برات سوال میکنم

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام
قیمت ps3 bundel move تو دبی چنده ؟؟
کجا ارزون تر میفروشن؟
قیمت ps3 bundel move رو شدیدا نیازمندم خواهشا هرکی میدونه بگه ؟
اونجا قیمتا از قیمت جهانی بالاتره؟ چون کینکت اونجا 700 درهم بود !!!
SharpShoote اونجا چنده؟

من خودم 2 ماه پیش کینک را 590 درهم از یکی از اشناهامون خریدم

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
دستت درد نکنه خدا خیرت بده به قیمت موو شارب شوتر نیار داشتم
شرمنده یه سوال دیگه اونجا ایکس باکس با درایو 0225 گیر میاد ؟

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
دستت درد نکنه خدا خیرت بده به قیمت موو شارب شوتر نیار داشتم
شرمنده یه سوال دیگه اونجا ایکس باکس با درایو 0225 گیر میاد ؟

تقریبا حالا دیگه همشون 0225 هستند.

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ببخشید میپرسم هر درهم الان چقدره؟

فکر کنم هر یک درهم 318 یا 320 تومان هست(تک تومانی):d

---------- نوشته در 10:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

یه درخواستی داشتم.کسی اینجا هست که از ایران بخواهد بیاد امارات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون من چند تا(حدود 10 تا) بازیه کپی برای پلی استیشین 3 میخواستم.هر کسی تونست بهم پیام خصوصی بده.پولش هم میدم.
حتما حتما اگه کسی تونست جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!
>:d

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
الان من این قیمتهایی که گفتم مال 1 ماه پیش بود.
اگه به فروشگاه های بزرگ مثل مالها بری و بخواهی از اونها بازی بخری گرونتر در میاد مثلا همین بازیه ال.ای.نوار توی فروشگاه های بزرگ 250 درهم در صورتی که من یه اشنا دارم همین بازی را میده 180 الی 190 درهم.توی فروشگاه های بزرگ قیمت ها جهانیه اما توی مغازه ها نیست.قیمت های بازی ها هم فرق میکنه.اون اشنامون هر چی بازی قدیمیتر باشه ارزونتر میده.مثلا اونروز رفتم سوال کردم کیلزون 2 را 100 درهم و کیلزون 3 را 180 درهم میداد.من 2 تا 3 روز دیگه میرم مغازه ی اشنامون و قیمتهارو برات میپرسم.
شما گفتین2-3 تاش را بگم:ال.ای.نوار 180 درهم----اینفیموس:180 درهم-----------انچارتد:100درهم

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

دستت درد نکنه رفیق.
پس من بعدا آدرس دقیق ازت میگیرم که کجا ارزون میده، همون آشنات رو میگم.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر