ps3 داران بندرعباس

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
خیلی وقته دانلود کردم.

دمت گرم.هیچکدوم از بازی ها نیاز به انجام کار خاصی نداره؟(مثل بتل و انچارتد).چون حوصلم ندارم ps3 رو بیارم و میخوام فقط هاردمو بیارم.منظورم اینه که بازی هارو فقط باید از روی هاردم کپی کنم رو دستگاه و بازی کنم؟دیگه کار خاصی برای اجرای بازی لازم نیست؟مثلا واسه انچارتد باید دستگاه میاوردیم.

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام اقا محمد MerC
این بازی ها رو هم دارین ؟
Batman Arkham City>Modern Warfare 3>Deus Ex: Human revolution>DARK SOULS>Dirt 3>
Skyrim>[FONT=&amp]Dirt 3[/FONT]>Rage

اینا رو دارم تا الان

WWE 12-White Knight Chronicles II-The King of Fighters XIII-The Cursed Crusade-The Adventures of Tintin The Secret of the Unicorn-Supremacy MMA-Splinter Cell Trilogy HD-Saints Row The Third-Deus Ex Human Revolution-Dirt 3-Dungeon Siege III-Dynasty Warriors Gundam 3-Green Lantern Rise Of The Manhunters-Kung Fu Panda 2-LEGO Pirates of the Caribbean The Game-Lord Of The Rings War In The North-Alice Madness Returns-Assassins Creed Revelations-Batman Arkham City-Bodycount-Captain America Super Soldier-Call of Duty Modern Warfare 3-DARK SOUL'S Limited Edition
Dead Rising 2 Off The Record-NBA 2K12-Need For Speed The Run-Rage-PES2012

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:53 PM ارسال شده بود ----------

دمت گرم.هیچکدوم از بازی ها نیاز به انجام کار خاصی نداره؟(مثل بتل و انچارتد).چون حوصلم ندارم ps3 رو بیارم و میخوام فقط هاردمو بیارم.منظورم اینه که بازی هارو فقط باید از روی هاردم کپی کنم رو دستگاه و بازی کنم؟دیگه کار خاصی برای اجرای بازی لازم نیست؟مثلا واسه انچارتد باید دستگاه میاوردیم.

فیکسشون که مشکلی نداره جا به جا شده فقط میمونه که یه چند تا فایل رو نصب کنی همین..کار سختی هم نیست.

تا الان 90 درصد بازی رو دانلود کردم البته توی اون لیست نیستن .اخرین بازی که دانلود کردم RISEN 2 بود...دیگه خودتون بدونید چه خبره:d

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
تا الان 56 تا فیکس شده و توی لیست بازیهای بالا هم هست اکثرا...من هنوز خودم همشون رو تست نکردم خیلی زیادن...ولی دارم شروع میکنم از شاخ هاش..ددی

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام اقا محمد
خوب این چی هست :d
بعد دانلود باهاش چه کار کونم؟

سلام

هیچی دیگه با پارام خود بازی عوضش کن.دقیقا عین همین یه فایل توی پوشه گیمش هست اونو پاک کن اینو بزار.مولتی من رو روی حالت bd mir بزار.حله:d

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام دوباره
اقا دمت گرم اینم حل شد MerC

خوبه چون خودم تست نکرده بودم خودت که میدونی کنسولم دکسه..ددی

اینو از فیکس بازی استخراج کردم:d

کم کم دارم روی همه بازیها کار میکنم احتمال زیاد هر چی بازی تا الان فیکس شده با این روشی که رفتم ج بده.فک کنم 60 یا 70 تا بازی باشه...ددی

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
سلام اقا محمد
جدیدا که max payne3 و sniper elite v2 هم فیکس شده.دستت طلا زحمت دانلودشو بکش.اقا محمد شما گفتین کنسولتون dex هست,پس چجوری میخواین بازی هایی که واسه cfw3.55 فیکس شدن رو تست کنین؟

آخرین ویرایش:

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
سلام اقا محمد
جدیدا که max payne3 و sniper elite v2 هم فیکس شده.دستت طلا زحمت دانلودشو بکش.اقا محمد شما گفتین کنسولتون dex هست,پس چجوری میخواین بازی هایی که واسه cfw3.55 فیکس شدن رو تست کنین؟

سلام

بازیها رو با یه کنسول دیگه تست میکنم.بله خبر دارم به زودی دارم یه ارشیو 2 ترابایتی جدید درست میکنم که بازیها همه هستن.لیست کلی رو توی سایت میزارم هفته اینده.

---------- نوشته در 10:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 AM ارسال شده بود ----------

سلام

بازیها رو با یه کنسول دیگه تست میکنم.بله خبر دارم به زودی دارم یه ارشیو 2 ترابایتی جدید درست میکنم که بازیها همه هستن.لیست کلی رو توی سایت میزارم هفته اینده.

کنسول رو برگردوندم به حالت cex الانم دارم مکس پین بازی اسنایپر بازی میکنم مث ماست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر