PS3 داران اهواز

Hopefall

کاربر سایت
May 14, 2013
4
نام
Om!D
چرا خودتون اذیت میکنید ؟؟؟؟؟؟

کافی یک سر برید پاساژ نخل همون راهروی اصلی مغازه سمت چپ چهارمین مغازه مگاگیم شعبه سه هست کافی بگید با امید مدیری کار دارم از بازیسنتر اومدم میخوام دستگاه بازی یا هر چیزی که شما فکر بکنید میخواهم تهیه کنم اونقدر کار راه انداز هست که کل پاساژ میشناسنش همیشه توی شعبه سه کارهای PS3 PSP انجام میده کارهای هک فروش واقعا ادم منصفی کار راه اندازی من حتی یکبار دستگاهمو پیشش اپدیت کردم پول نداشتم بهش بدم یعنی نرخ اپدیت دستم نبود اصلا ولی خودش فهمید گفت دستگاتو ببر دیگه حرفی از پول نزن میخوام بگم همچین ادمی خیلی از رفیقهام کارشون راه انداخته یک هدست ps3 میخواست رفیقم توی کل اهواز گشت اون چیزی که میخواستو پیدا نکرد بهش گفتم بر پیشش یک هفته بعد خود امید سفارش داد براش از تهران هدست هفته به یک اروجینال سونی اوردن واقعا این هدست معرکه بود یا یکی دیگه از دوستام مجموعه ادیشین بازی تام رایدر میخواست خودش براش از دبی سفارش داد براش اوردن خیلی قیمتش بالا بود ولی ارزش داشت شامل مجسمه لارا پوستر 150 سانتی متری در ر60 سانتی و چنگگ لارا بود خیلی با حال بود کلی اینها رو میگم که بدونید که اچار فرانسه کنسول توی اهواز خودش است فردا هم دارم میرم پیشش دموی قابل بازی last of us اورده بگیرم حالا دیگه میل با خودتون امتحان کنید بببیند چطور ادمی شما هم یکی از مشترهاش والبته دوستاش میشید مثل من پسرخالهامو پسر عموهامو دوستام ...

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
سلام دوستان.
بنده یه Xbox360 4GB در حد نو دارم 1 سال پیش خریدمش و زیاد باهاش کار نکردم یعنی استفاده کردم اما زیاد نه و میشه گفت کنسول بسیار تمیزی در حد نوئه.
حالا می خوام کنسولم رو بفروشم و PS3 بخرم طبق شنیده ها همگی گفتن اسلیم 160 بگیرم که کنسول بسیار خوبی ـــه.
می خواستم بدونم با فروش ایکس باکسم چه مقدار دیگه باید خرج کنم تا بتونم یه اسلیم 160 دسته دوم بگیرم. چون الان از نظر اقتصادی در مقیضه هستم و نمی تونم کنسول نو خریداری کنم.
امیدوارم با راهنمایی های خود بنده را روشن نمایید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
بنده یه Xbox360 4GB در حد نو دارم 1 سال پیش خریدمش و زیاد باهاش کار نکردم یعنی استفاده کردم اما زیاد نه و میشه گفت کنسول بسیار تمیزی در حد نوئه.
حالا می خوام کنسولم رو بفروشم و PS3 بخرم طبق شنیده ها همگی گفتن اسلیم 160 بگیرم که کنسول بسیار خوبی ـــه.
می خواستم بدونم با فروش ایکس باکسم چه مقدار دیگه باید خرج کنم تا بتونم یه اسلیم 160 دسته دوم بگیرم. چون الان از نظر اقتصادی در مقیضه هستم و نمی تونم کنسول نو خریداری کنم.
امیدوارم با راهنمایی های خود بنده را روشن نمایید.

بسیار کار نیکی انجام میدی
باید ببینی اول ایکس باکس شما رو چند ور میدارند بعد ببینی پلی3 اسیلم چه قدر شده و یه حساب سرجمعی بکنی وبعد بری بخری همین

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
بسیار کار نیکی انجام میدی
باید ببینی اول ایکس باکس شما رو چند ور میدارند بعد ببینی پلی3 اسیلم چه قدر شده و یه حساب سرجمعی بکنی وبعد بری بخری همین

اینا درست و به کنار. اما آدم مطمئن توی این پاساز نخل خیلی کمه. کسی رو میشناسین که بشه چشم بسته بهش اطمینان کرد.

Last edited by a moderator:

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
اگه چند دقیقه وقت دارید اینو بخونید. درد و دل منه:

دی ماه یه دستگاه ps3 از اهواز خریدم آخه اونجا دانشجو بودم و ترم آخرم بودم. خلاصه رفتم پاساژ نخل اون مغازه گوشه سمت چپ آخر پاساژ. همونی که میگن بروجردیه. گفتم میخوام دستگاه بخرم و بهش گفتم فقط دستگاه آکبند باشه. اون شاگرد چاقالش(همون کوتاه قده که سبزست) گفت خیالت راحت. خلاصه بیعانه دادم و گفت فردا صبح بیا. فرداش رفتم و همون بروجردیه منو برد پیش فروشگاه گیم استاپ. گفت یه دستگاه سفارشی بهش بده. اونم دستگاه بهم نشون داد و گفت آک آکه. منه احمق هم اینقدر شوق خرید داشتم اصلا به شماره سریال دستگاه و جعبه نگاه نکردم و دقت نکردم که جعبه اش کارتونای داخلش نیست. خلاصه با هزینه کپی و گیم اورجینال 930خریدم(با همون گارانتیه دروغین). آقا سرتون رو درد نیارم منم برگشتم شهرمون و شروع کردم بازی کردن. گرافیک دستگاه افتضاح بود طوری که بازیا همش افت فریم داشتن و گرافیک مثه low کامپیوتر. بعدش جعبه و سریال رو چک کردم. دیدم بععععله، طرف سرم کلاه گذاشته. جعبه مال این کنسول نیست، دستگاه 120 گیگ رو به جای 160 بهم فروخته و دسته بازی فیکه. جالب اینه دستگاه دانگریدی نبود. گرافیک crysis 3 به معنای واقعی افتضاح بود روی این دستگاه.

من دانشجوی بدبخت با هزار زحمت این پولو جور کرده بودم ولی این دوتا بی شرف اینطوری گولم زدن. اگه میشناسیدشون این کامنت رو واسشون بخونید و بگید پولشون مثه سگ حرومه. ایشالا ازش خیر نبینید.
من تو 4 سال دانشجوییم خاطرات خوبی با اهواز داشتم ولی اینو هیچوقت یادم نمیره. ناگفته نمونه که خودم یه جورایی همشهری بروجردیه حساب میشم ولی به همشهری خودشم رحم نکرد. تف به شرف فروشنده های پاساژ نخل.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
اگه چند دقیقه وقت دارید اینو بخونید. درد و دل منه:

دی ماه یه دستگاه ps3 از اهواز خریدم آخه اونجا دانشجو بودم و ترم آخرم بودم. خلاصه رفتم پاساژ نخل اون مغازه گوشه سمت چپ آخر پاساژ. همونی که میگن بروجردیه. گفتم میخوام دستگاه بخرم و بهش گفتم فقط دستگاه آکبند باشه. اون شاگرد چاقالش(همون کوتاه قده که سبزست) گفت خیالت راحت. خلاصه بیعانه دادم و گفت فردا صبح بیا. فرداش رفتم و همون بروجردیه منو برد پیش فروشگاه گیم استاپ. گفت یه دستگاه سفارشی بهش بده. اونم دستگاه بهم نشون داد و گفت آک آکه. منه احمق هم اینقدر شوق خرید داشتم اصلا به شماره سریال دستگاه و جعبه نگاه نکردم و دقت نکردم که جعبه اش کارتونای داخلش نیست. خلاصه با هزینه کپی و گیم اورجینال 930خریدم(با همون گارانتیه دروغین). آقا سرتون رو درد نیارم منم برگشتم شهرمون و شروع کردم بازی کردن. گرافیک دستگاه افتضاح بود طوری که بازیا همش افت فریم داشتن و گرافیک مثه low کامپیوتر. بعدش جعبه و سریال رو چک کردم. دیدم بععععله، طرف سرم کلاه گذاشته. جعبه مال این کنسول نیست، دستگاه 120 گیگ رو به جای 160 بهم فروخته و دسته بازی فیکه. جالب اینه دستگاه دانگریدی نبود. گرافیک crysis 3 به معنای واقعی افتضاح بود روی این دستگاه.

من دانشجوی بدبخت با هزار زحمت این پولو جور کرده بودم ولی این دوتا بی شرف اینطوری گولم زدن. اگه میشناسیدشون این کامنت رو واسشون بخونید و بگید پولشون مثه سگ حرومه. ایشالا ازش خیر نبینید.
من تو 4 سال دانشجوییم خاطرات خوبی با اهواز داشتم ولی اینو هیچوقت یادم نمیره. ناگفته نمونه که خودم یه جورایی همشهری بروجردیه حساب میشم ولی به همشهری خودشم رحم نکرد. تف به شرف فروشنده های پاساژ نخل.
البته خود شما هم مقصری وقتی از جایی که معتبر نیست خرید میکنید همین میشه.اون فروشگاه هایی که اسم بردید رو همه میشناسن.باید میدونستید عاقبت خرید کردن از اونجا چی میشه.
ولی مطمئن باش این پولا از گلوشون پایین نمیره ;)

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
البته خود شما هم مقصری وقتی از جایی که معتبر نیست خرید میکنید همین میشه.اون فروشگاه هایی که اسم بردید رو همه میشناسن.باید میدونستید عاقبت خرید کردن از اونجا چی میشه.
ولی مطمئن باش این پولا از گلوشون پایین نمیره ;)
آره، خودم هم مقصر بودم. گول اون نوشته روی در مغازه اش رو خوردم: ((لطفا با لبخند وارد شوید))! فکر کردم چه آدم محترم و خوبیه ولی نتیجه اش همین شد. تو اون پاساژ مگه فروشنده با انصاف هست؟

آخرین ویرایش:

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
دوستان فروشنده با انصاف توی پاساز نخل سراغ دارین یا نه. می خوام طی همین روزا کنسول بخرم. لطفا یه آدم مطمئن و قابل اطمینان بهم معرفی کنین.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اینا درست و به کنار. اما آدم مطمئن توی این پاساز نخل خیلی کمه. کسی رو میشناسین که بشه چشم بسته بهش اطمینان کرد.

ببین هیچکدامهاشون ادمهای مطمئنی نیستن من نمیتوانم بهت بگم بری از کدام ها بخری
ولی ادم مورد اطمینان تهران سراغ دارم برات ولی اهواز خیر
چون همشون دزد هستن همشون

ahmad-76

کاربر سایت
May 10, 2012
1
سلام

من يه xbox دارم تميز تميز...ميخوام بفروشم يه ps3 بگيرم لطفا راهنمايي كنيد چي بگيرم و اينكه xbox رو حدودا چقدر ميخرن؟.....ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کسی از دوستان میدونه کجای اهوازه که دسته ی PS3 تعمیر میکنن؟

يه تعميير كار خوب سراغ دارم كارش خوبه توي پاساژ نخل كه ميري طبقه دوم سمت چپ اخرين مغازه يعني وقتي از پله ها بالا ميايي سمت چپ ميشه برو پيشش ادم خوبي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر