PS3 داران اهواز

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دوستان به کاسب هیچی نفروشین چرا چون همون اول gow 3 اومد من ازش خریدم بعد ps3 250 در حد اک با gow و kl2 بدون هیچ مشکلی رو بهش 300 فروختم بازی رو 100 خریدم 50 خرید )x
برید از کامبیز بخرید باز 100 شرف داره به کاسب راستی الان کاسب ps3 رو گرون تر می فروشه یا کامبیز

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
دوستان به کاسب هیچی نفروشین چرا چون همون اول gow 3 اومد من ازش خریدم بعد ps3 250 در حد اک با gow و kl2 بدون هیچ مشکلی رو بهش 300 فروختم بازی رو 100 خریدم 50 خرید )x
برید از کامبیز بخرید باز 100 شرف داره به کاسب راستی الان کاسب ps3 رو گرون تر می فروشه یا کامبیز

اصلا قصد دفاع از هیچ بازاریی رو ندارم.
ولی تو که میگی هیچی بهش نفروشید چرا فروختی بهش میدادی به کامبیز یا جمشید؟
فکرکنم 320 اسلیم رو با یه دسته کاسب 630 تا 650 بده ولی کامبیز رو نمیدونم.

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
کاسب کلاهبرداره
رفتم پیشش یه بازی پلات باز شده رو به آکبند و غیرپلاتش قیمت داد. بهش میگم این که پلاته قیمت غیرپلات آکبند میدی به من؟
میگه پلات باشه چه فرقی داره؟ (فکر کرده بود من مبتدی هستم)
گفتم یه سری به سایت آمازون بزن تا ببینی چقدر قیمتاشون فرق داره

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
اصلا قصد دفاع از هیچ بازاریی رو ندارم.
ولی تو که میگی هیچی بهش نفروشید چرا فروختی بهش میدادی به کامبیز یا جمشید؟
فکرکنم 320 اسلیم رو با یه دسته کاسب 630 تا 650 بده ولی کامبیز رو نمیدونم.

اون موقع از قیمت ها اگاه نبودم

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام
دوستان کسی اینجا هست پی اس 3 رو برای یه هفته یا کمتر به ما کرایه یا قرض بده . برای بازی کردن انچرتد 2 و3 .
ایکس باکس خودمو هم بهش میذم بی کنسول نمونه . همه جور تضمینی و کرایه نمیدونم چی چی... برای تضمین و ضمانت هم میدم. اصلا میگم بیا خونه با هم گیم بزنیم : دی:d

ما خودمون هم کنسول پی اس 3 داشتیم. ولی خب قسمت نشد با هاش آنچرتد بازی کنیم 8-|

دوستان کسی بود یه خبری به ما بده

سلام به همه ی دوستان..
بچه ها این دوستمون خیلی گل و قابل اعتماد کسی نیست کمکش کنه !
حیف که خودم ps3 فروختم وئلا حتما خودم کمکش میکردم...

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام به همه ی دوستان..
بچه ها این دوستمون خیلی گل و قابل اعتماد کسی نیست کمکش کنه !
حیف که خودم ps3 فروختم وئلا حتما خودم کمکش میکردم...

سلام من حاضرم اين کارو بکنم ولى يه سرى مشکلات هست اين وسط. اول اينکه ايشون بايد قول بده که کنسول رو سالم بهم برگردونه. دوم اينکه يه کارى بکنه که خيال منم راحت باشه. مثلا اينکه ايکس باکسشون رو بده و يا ىه قيمت پى اس 3 پول بريزه به حسابم به عنوان امانت3. ولى اخرم باز مشکلى هست. اونم مشکل تبادل کنسولاست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام من حاضرم اين کارو بکنم ولى يه سرى مشکلات هست اين وسط. اول اينکه ايشون بايد قول بده که کنسول رو سالم بهم برگردونه. دوم اينکه يه کارى بکنه که خيال منم راحت باشه. مثلا اينکه ايکس باکسشون رو بده و يا ىه قيمت پى اس 3 پول بريزه به حسابم به عنوان امانت3. ولى اخرم باز مشکلى هست. اونم مشکل تبادل کنسولاست.

مگه شما اهواز نیستی؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

اقا با اين كه من ابادانم و اخر هفته ميام اهواز
خوب نيست به اينا تهمت بزنيد
از كجا معلوم شايد خود فروشنده ((( اقاي كاسب )))) توو اين سايت عضو باشه و بفهمه دارين همجين حرفايي بش مي زنينن

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 PM ارسال شده بود ----------

نه من تهرانم. مشکل همينه ديگه.

اقا شما خارجتون رو بكردين
بجاي اينكه باسه بقيه بازي بخرين براي خودتون بازي بخرين :d

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

درضمن اين اقاي
[h=1]se.phi.roth[/h]نياد تايبيك هاي من رو ببسنده من خوشم نمياد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر