PS3 داران اهواز

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
احتمال زیاد بازی رو الآن داشته باشد ، حتماً عصرها ساعت 6 به بعد بهش سر بزن.

اگر هم نداشت بیعانه میگیره و بازی رو برات میاره. قابل اعتماد است. شما هم یه رسید ازش بگیر.

yaya_222

کاربر سایت
Feb 20, 2012
11
نام
mohammad
بازی چرا اینقدر گرون میفروشن اینا ؟؟ من انچانرتد 3 دارم با MW3 یا PES 2012 عوض میکنم حالا اگه بازی دیگه ای هم دارید بگین

forgotten hero

کاربر سایت
Apr 29, 2010
4
نام
محمد
دوستان قیمت پلی استیشن موو تو اهواز چند هست همراه با ناویگیشن و بهترین جا برای خرید بازی کپی که آرشیو کاملی داشته باشن (بازیهای ترو بلو و psn) کجا هست؟ بعد از لحاظ قیمت چطوریه؟
ممنون

yaya_222

کاربر سایت
Feb 20, 2012
11
نام
mohammad
آقا از برورچ اهوازی الان کسی کنسولشو دانگرید کرده ؟ میدونه هزینش حدودا چقدر در میاد ؟

------------------------------------------------------------------------------
من رفتم دانگرید کنم بهم گفتن فقط دستگاه های اسلیم دانگرید میکنن 80 هزار تومن هم قیمتش ،

forgotten hero

کاربر سایت
Apr 29, 2010
4
نام
محمد
دوستان قیمت پلی استیشن موو تو اهواز چند هست همراه با ناویگیشن و بهترین جا برای خرید بازی کپی که آرشیو کاملی داشته باشن (بازیهای ترو بلو و psn) کجا هست؟ بعد از لحاظ قیمت چطوریه؟
ممنون
دوستان کسی نبود جواب بده؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
ممنون
والا دقیقا در جریان قیمت Move نیستم , ولی من حدودا پارسال 170 گرفتم باندل Sports Champions رو (+نویگیشن) الانم میخوام بفروشم , اگه خواستی باندلو در خدمتم .

yaya_222

کاربر سایت
Feb 20, 2012
11
نام
mohammad
چند هفته پیش یک کابل اچ دی ام ای از سرزمین رایانه (لپ تاپ فروشی) گرفتم 60 تومان. بی نام و نشون. دقیقا همون کابل رو توی بازار بزگ میدادن 75 تومان
من 60 خریدم بعد از 2روز میخواستم پورت HDMI تی وی رو جابجا کنم کابل رو که کشیدم سوکت فلزیش موند توی تی وی و کابل امد توی دستم.
این هم از کابل 60 تومانی.
ولی کابل 180 تومانی من دیدم فروشگاه نیما تهران کابل سونی رو میداد 180 هزارتومان

داداش من کابل پاناسونیک گرفتم واسه 3D خیلی خوبه سه بعدی هم نشون میده 50 تومن

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام با اینکه میدونم از بروبکس گل اهوازی کسی حضور نداره ولی گفتم اعلام کنم شاید فرجی شد.
یه هارد اکسترنال 500گیگ کینگ مکس که خیلی هم تمیزه و یه psp fat واسه فروش دارم هر کی از رفقا خواست p.m بده ما هستیم در خدمت.

dorodus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
12
نام
بسیار بخشنده
سلام
دوستان کسی اینجا هست پی اس 3 رو برای یه هفته یا کمتر به ما کرایه یا قرض بده . برای بازی کردن انچرتد 2 و3 .
ایکس باکس خودمو هم بهش میذم بی کنسول نمونه . همه جور تضمینی و کرایه نمیدونم چی چی... برای تضمین و ضمانت هم میدم. اصلا میگم بیا خونه با هم گیم بزنیم : دی:d

ما خودمون هم کنسول پی اس 3 داشتیم. ولی خب قسمت نشد با هاش آنچرتد بازی کنیم 8-|

دوستان کسی بود یه خبری به ما بده

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
کامبیز امتحانی داره...150 تومن:d

سلام من از ابادانم ولي اهواز رو خوب ميشناسم من بيشتر بازي هامو از اهواز ميخرم
كامبيز همين يارو كه توي باساز نخل هست