PS3 داران اهواز

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دوستان همشهری سلام....خوب هستید
این آنچارتد 3 رو کدوم حجمشه بدم بریزن رو هاردم؟؟؟
کسایی که تمامش کردن جواب بدن مرسی..درضمن GOD of WAR 1خیلی رفتمشا ولی یجا از بازی میهنگه!!!کسی هست که بدون مشکل رفته باشتش؟؟به من گفتن این ورژن رو نصب کنgof of war origins collection
...مرسی..;;)

---------- نوشته در 08:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

مدل دستگاهم SLIM 160....الان یک هفتشه بچم...:d

lefthand88

کاربر سایت
Nov 28, 2011
20
دوستان همشهری سلام....خوب هستید
این آنچارتد 3 رو کدوم حجمشه بدم بریزن رو هاردم؟؟؟
کسایی که تمامش کردن جواب بدن مرسی..درضمن GOD of WAR 1خیلی رفتمشا ولی یجا از بازی میهنگه!!!کسی هست که بدون مشکل رفته باشتش؟؟به من گفتن این ورژن رو نصب کنgof of war origins collection
...مرسی..;;)

---------- نوشته در 08:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

مدل دستگاهم SLIM 160....الان یک هفتشه بچم...:d

uncharted3یک ورژن بیشتر نداره . که 46 GB هست. اومدن فایلهای 3D رو پاک کردن شده 26 GB

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
مرسی دوسته عزیز...حالا مشکل دارم با هارد اکسترنالی که گرفتم WD500-my passport
میگن چون یوو3 هست نمیشناسه دستگاهت ولی احتمالا یه راهی باشه که این هاردو دستگاه اسلیم من شناسایی کنه............

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
مرسی دوسته عزیز...حالا مشکل دارم با هارد اکسترنالی که گرفتم WD500-my passport
میگن چون یوو3 هست نمیشناسه دستگاهت ولی احتمالا یه راهی باشه که این هاردو دستگاه اسلیم من شناسایی کنه............
سلام.. من دقیقا همین هارد رو با برنامه ی fat32format که از این لینک میتونید دانلودش کنید به FAT32 فرمت کردم و باهاش از هاردم Back-up گرفتم و PS3 بدون مشکل شناختش..
این هم لینک سایتش:
سایت برنامه

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
همه میگن اسلایم با هارد USB 3کلا مشکل داره ولی جایی گفتن که هاب USB 2 وصلش کن جواب میده..من با کابل USB2وصلش کردم بازم جواب نداد

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام دوستان
کسی هست به ما کمک کنه واسه خرید PS3؟
اهوازی هستم :d

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 PM ارسال شده بود ----------

سلام
بتلفیلد 3 رو می خوام
اهوازی هم هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر